Skocz do zawartości

Scratching Violoncello [Oneshot] [Comedy] [Random] [Violence]


Rainbow Wave

Recommended Posts

Gość Iluzja Pie

Fajne , te obrazki mnie ujęły ^_^

Ładnie napisane, no ale czego można się było spodziewać po autorze mojego ulubionego FF Chaos i człowiek ? :)

Pozdrowienia :hug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie, szybkie i zabawne. Nieźle się uśmiałem.Rainbow Wave razem z Pinkameną Diane Pie poprawiliście dziś mój nastrój. Dziękuję :twilight5:.

Polecam na poprawę nastroju.

A ten fragment jest chyba najlepszy:

"-Taaaa... Fajowe mieszkanko, ile razy za nie dałaś? "

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini odkop, bo mi się nudziło i przeczytałem. No i się nie zawiodłem :)

Humor to wielka zaleta tego FFa, zresztą jak każdego twojego. "Ile razy za niego dałaś?" i "do Octavii Scratch potrzebujecie ogiera" rozbawiły mnie do łez. Ocena w skali Władcy (wolololo, wymyśliłem sobie skalę xD): 9/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini odkop, bo mi się nudziło i przeczytałem. No i się nie zawiodłem :)

Humor to wielka zaleta tego FFa, zresztą jak każdego twojego. "Ile razy za niego dałaś?" i "do Octavii Scratch potrzebujecie ogiera" rozbawiły mnie do łez. Ocena w skali Władcy (wolololo, wymyśliłem sobie skalę xD): 9/10.

LOL

Aż tak to śmieszy? To nawet tagu comedy wcześniej nie miało... Ja to pisałem, żeby się wyluzować, tylko Foley stwierdził, że się uśmiał i żebym wrzucił. 

Dziękuję za 9/10 w skali Władcy, bo to wysoki wynik :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mile zaskoczyło mnie to, że błędów nie ma tu prawie wcale, czasem tylko trafi się jakieś dziwie złożone zdanie. Jakieś szczególnie ambitne to opowiadanie nie jest, trochę krótkie, jednak przyznam, że parę razy lekki uśmiech zagościł na mej twarzy. Podsumowując: Niezbyt ambitne opowiadanko, ale czas umilić może.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
×
×
  • Utwórz nowe...