Skocz do zawartości

III Częstochowski Ponymeet - 11.05.2013


Tisosek

Recommended Posts

Joł joł joł łats ap! Moi ziomale wyczuwają gruby ekszyn na dzielni to postanowiłem, że rąbnę wam wąteczek.

Dobra, poważnie.

Zapowiadam kolejny, już trzeci Ponymeet w Częstochowie! Co o nim wiadomo? Ano wszystko!

Miejsce spotkania: pod parowozem TKt48-151 obok dworca kolejowego Częstochowa Osobowa
Godzina: 12:00
Data: 11 maja 2013

Atrakcje? Emm, chaos, chaos, chaos... coś pominąłem? Oh come on, liczy się dobra zabawa na spontanie! W planach mamy jeszcze derpienie oraz zabawę terenową. Wszystko i tak wyjdzie w praniu!

DELEGACJA Z KATOWIC:

Wszyscy, którzy chcą jechać na meet z Katowic oraz okolic, prosiłbym o zgłoszenie się do mnie w celu wybrania jednego z pociągów oraz ustalenie orientacyjnej godziny przyderpienia na dworzec PKP Katowice (nowa hala oczywiście, przy punkcie informacyjnym). Jeżeli ktoś mieszka na trasie pociągu (Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Łazy, Zawiercie, Myszków, Poraj - to główne miasta) niech też się zgłosi - będzie mógł się dosiąść do pociągu w swoim mieście!

Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie Jamajka. xD

A tak na serio to ogłaszamy mobilizację (tak wiem, z ust Częstochowianki to tak śmiesznie brzmi). Jednak wbrew pozorom szykuje się plan. Dopracujemy (ja i Nantana) szczegóły i już niedługo przedstawimy wam coś konkretnego. Także można powiedzieć, że będzie to Zorganizowany Częstochowski :O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie Jamajka. xD

A tak na serio to ogłaszamy mobilizację (tak wiem, z ust Częstochowianki to tak śmiesznie brzmi). Jednak wbrew pozorom szykuje się plan. Dopracujemy (ja i Nantana) szczegóły i już niedługo przedstawimy wam coś konkretnego. Także można powiedzieć, że będzie to Zorganizowany Częstochowski :O

Mogę pomóc bo trochę się boję że się nie zjawisz :lyra3: (nie daruje cie tego nigdy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, Cloud na pewno się zjawi. Możesz być tego pewny.

Anyway, ja jak zawsze odpowiadam za ogarnięcie delegacji ze Śląska i okolic, więc to moje zadanie. Do tego na miejscu zajmę się tym, czym przydzieli mi do roboty moja kochana organizatorka. :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, zjawię się. Jestem przecież organizatorką (znowu), prawda? :rainderp:

No i też z innego powodu oczywiście. :x

Tisosałke, ja nie jestem od wydawania poleceń, proszę Cię...Ja? xD

Muszę przyznać, że jest już jakiś plan. Czekam tylko na potwierdzenie i zgodność wszystkiego od Nantany i przedstawimy wam projekt. :D

_________________________________

Ludziska! Meet odbędzie się prawdopodobnie w Maju (dokładna data jeszcze do ustalenia). Korzystając z tego, że będzie już wtedy ciepło i słonecznie (liczę na to) chciałabym wam zaproponować grę terenową. Będą to albo podchody albo jakis turniej (spokojnie, mam już ogarnięte dokładnie co) tylko liczę na wasz odzew. Jeśli się zgodzicie, przedstawię wam kilka pomysłów, które mogą się wam spodobać :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meet zapewne w maju, dokładnie dnia 11. Dlaczego? Pierwsza sobota jest niezbyt dobrym terminem z powodu tego, że niektórzy mogą być na wyjazdach na majówkę, a trzecia sobota (czyt. 18 maja) jest zajęta przez meet w Zgorzelcu najprawdopodobniej, na który mam nie tylko ja jechać. :)

Co do gry terenowej... srsly? Jak już to robię za organizatora czy innego pierona, bo nie mam zamiaru ze swoim zdrowiem biegać/skakać/dużo chodzić/cokolwiek co wymaga wysiłku. Albo nie - pff, nie biorę udziału. Jednak sam pomysł jest dobry!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gry terenowej... srsly? Jak już to robię za organizatora czy innego pierona, bo nie mam zamiaru ze swoim zdrowiem biegać/skakać/dużo chodzić/cokolwiek co wymaga wysiłku. Albo nie - pff, nie biorę udziału. Jednak sam pomysł jest dobry!

 

I tak bym Cię nie dopuściła. Wszystko wiem i na pewno byś nie brał w niczym udziału. :dunno:

Czekam na więcej osób co do zabawy. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ta zabawa by wyglądała?

 

 

To zależy co masz na myśli. Bo mam pomysł na podchody i turniej. 

Co do podchodów: Wyprawa Daring Do

Co do turnieju: Iron Pony

 

Iron Pony -wyłonienie, który z uczestników jest największym mięśniaczkiem. Konkurencje wzorowane na tym co AJ i RD robiły w odcinków z ów turniejem.

Daring Do - czyli podchody. Chyba każdy wie na czym polega zabawa. Już moja w tym głowa, aby troszku urozmaicić. 

 

Także wybierajcie co was bardziej interesuje :dunno:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa z Katowic z czele ze mną może być w dwóch różnych porach. Zależnie od wybranego pociągu. Wszystko zaraz przedstawię:
 
KS40620
Katowice: 9:38 (odjazd)
Częstochowa Osobowa: 11:09 (przyjazd)
 
lub
 
KS40622
Katowice: 10:49 (odjazd)
Częstochowa Osobowa: 12:25
 
Osobiście jestem za opcją pierwszą, gdyż 9:38 wcale nie jest godziną wczesną, a od 11 można już na meecie być i ewentualnie pomóc w dokładnym zaplanowaniu wszystkiego na właściwym meecie. Nie wiem, kto jedzie ze mną, prosiłbym o zgłoszenie się najlepiej na mojej skrzynce PW kto jechałby na ten ponymeet, żebym wiedział na kogo ewentualnie czekać na dworcu w Katowicach. ;)

//edit: ustaliłem w wątku już ostateczną datę, czyli 11 maja!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...