Skocz do zawartości

III Częstochowski Ponymeet - 11.05.2013


Tisosek

Recommended Posts

100%, że będę. Co do delegacji z Katowic - szkoda, że nikt się tym nie interesuje, no cóż. W każdym razie ja będę jechał pierwszym pociągiem, czyli:

 

KS40620
Katowice: 9:38 (odjazd)
Częstochowa Osobowa: 11:09 (przyjazd)

 

Ewentualną zbiórkę wyznaczam na 9:20 przy Mac'u w hali nowego dworca PKP w Katowicach. Najlepiej mieć już bilet, żeby nie robić szumu. (i tak będę tylko ja, no ale cóż :v )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.
Widze, ze sie zbiera na meeting. Mam pytanie, czy bym mogl sie dolaczyc? Nie jest to oczywiste czy bym byl bo mieszkam w warszawie, ale tak z ciekawosci.

Jakość tego postu spowodowała, że dostałem ataku serca. Przykładaj się, pisz staranniej... ~Tisos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/groups/276320289136938/


Ano jest. Proszę. ;) Nikt nie zgłosił się do mnie o delegację, więc wychodzi na to, że z Katowic i okolic będę jechał tylko i wyłącznie ja. Przypominam, że kilka postów wyżej napisałem szczegóły dotyczące zbiórki na dworcu i pociągu do Częstochowy dla ludzi z GOPu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam, że się wtrące. Dworzec Częstochowa Osobowa to jest ten główny dworzec przy tramwajach niedaleko alej? Na ulicy Wolności 21?

Tak.

 

 

I jeszcze, bo za często nie jestem w centrum, tramwajem dojeżdżam tylko na uczelnie, ten parowóz tkt48-151 to gdzie jest?

Obok dworca:

http://wikimapia.org/19403682/pl/Parow%C3%B3z-Tkt48-151-pomnik

 

 

1.Co mam powiedzieć rodzicom? Że idę na miasto?

 

2.Czy jest wstęp wolny czy odpłatny?

1. Że na piwo :)

 

2. Wolny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to było by dobre, płacić za chodzenie po mieście.

 

Naprawdę się martwisz o pozwolenie rodziców? W tym wieku, oznajmienie że wychodzisz na miasto powinno wystarczyć. Chociaż w sumie różni są rodzice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo fajnie jak wolny, a nie odpłatny, ponieważ mnie nie byłoby stać. 

 

Z tym co powiem rodzicom, to może coś sam wymyślę, w końcu 23 lata do czegoś zobowiązują. Mam nadzieje, że nie będą mieć nic przeciwko jak im powiem, że idę się przejść.

 

I nie, nie piję piwa, może lampkę wina.

 

To na tym ponymeecie będziemy się szwendać? A jak nas policja złapie? (:

Hehe jak nic nie nabroimy to raczej nas nie powinni za nic ścigać :). A co do mnie to akurat w dzień meeta wypada mi jakieś spotkanie dla młodzieży w sprawie Bierzmowania, ale mamy takie co jakiś czas więc jak mnie na jednym nie będzie to nic się nie stanie. Mimo to postaram się być i może zabrać ze sobą Lucky Daya i mam nadzieję że się pogoda nie zepsuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II Częstochowski był porażką. I mam tu na myśli obie części tego meeta. 

Jako organizatorka proponuję już się podzielić na Lunarnych i Solarnych. Czyli dwie drużyny, które będą brać udział w podchodach. 

Tak, zmuszam was do tego. Chyba, że chcecie siedzieć lub biegać w chaosie po Czewie C:

Ponymeety przeważnie są darmowymi eventami (no dobra, aktualnie nie dla mnie ._.). 

Policja nas nie złapie, bo za co? Z Tisosem będziemy doglądać czy coś podejrzanego się nie dzieje. 

Alkoholu nie przewiduję, więc jeśli ktoś coś gdzieś będzie chciał wypić to nie w grupie, aby w razie komplikacji wina nie spadła na wszystkich uczestników. NIE ODPOWIADAMY ZA TO. 

Spotykamy się pod TKt48-151, czyli tuż przy Dworcu Głównym. 

Godzina: 12:00, jednak mozemy tam jeszcze poczekać na potencjalnych spóźnialskich (co mi baaardzo pasuje).

 

Jeśli macie więcej pytań, to śmiało pytajcie na privie lub dalej w temacie. :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podchody opcjonalnie miałyby być po Promenadzie Niemena na Tysiącleciu. Łatwy dojazd. 

Spod dworca wsiadamy w tramwaj i po kilku minutach już jesteśmy. 

I jest OGROMNY problem. Pogoda. Jeśli ma być burza i cały czas padać, musimy się zastanowić nad planem b) (którego oczywiście nie posiadam). Podchody byłby ciekawym zajęciem, ale tylko na dobre warunki pogodowe. 

Piszcie propozycje co innego możemy porobić. 

Moim pomysłem jest Kręgielnia w Klubie Stacherczak (również łatwe przejście z dworca).

Wiąże się to z kosztami, więc musimy się poważnie zastanowić. 

 

Jest też opcja, aby meeta z podchodami zrobić tydzień później.. 18.05.2013r.

Gdyby ta data również wam pasowała, możemy przełożyć całkowicie meeta. 

Lub pobawić się tak jak podczas II. Zrobić dwie połowy tego meeta. 

Gdyby zrobić tydzień później, pogoda jest o wiele lepsza, ba jest idealnie. Słonecznie i 21 stopni. 

Zastanówcie się. Mamy malutko czasu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...