Skocz do zawartości

I Turniej Magicznych Pojedynków - Zapisy


Gość

Recommended Posts

Turniej odbędzie się w trybie Casual, walczyć ze sobą będą użytkownicy a nie ich postacie, choć to jeszcze nie jest w 100% pewna informacja. Może się też zdarzyć, że swoją postać stworzą ci, którzy będą chcieli, zależy kto będzie miał na to czas i wenę (wówczas na przeciw siebie staną nie tylko sami użytkownicy ale także oryginalne postacie walczące w ich imieniu). Póki co, tworzenie własnych postaci do turnieju nie jest wymagane.

 

Dodam też, że póki co mamy dwudziestu czterech zapisanych uczestników, a potrzebujemy ich trzydziestu dwóch. Zatem wciąż mamy jeszcze osiem wolnych miejsc, zapisy wciąż trwają.

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką małą sugestię. Może niech każdy uczestnik będzie zobowiązany napisać organizatorom( czyli tobie, Hoffman, albo tobie, Alexsuz), na jaką magię ma pomysł, by nie zrobiło się tak jak na pojedynku moim i Atlantisa, gdzie obie postacie są super-duper potężne i mogą praktycznie wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, sugerujesz rozwiązanie pozwalające na wyeliminowanie "bogów"? pomysł dobry ale z wykonaniem może być ciężko bo co dla jednych jest sufitem dla innych jest podłogą. kolega już opisał mi jak pokonać kogoś w kilka sekund używając takich rzeczy jak teleportacja materii o wadze 40 gram na odległość 3 metrów xD Gdzie tą materią jest mąka, pieprz, ostra papryka i piasek. Sugeruję żeby nad każdym pojedynkiem ktoś trzymał "oko" i jeśli taki ktoś uzna że "nawalają się tam bogowie" to poinformuje o tym Zarządców działu. Ci zaś ponownie rzucą okiem i albo potwierdzą i wyciągną konsekwencje z tego albo zaprzeczą i pojedynek będzie trwał dalej. Ewentualnie poinformują że "to i to jest już prawie przesadą, postaraj się nie przegiąć". To powinno wystarczyć, przynajmniej w teorii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem każdy powinien sobie czarować jak zechce, bo tak naprawdę to wszystko można skontrować, a jeśli nie, to z honorem się przegra i świadomością, że jakaś sierotka po prostu nie potrafi zrobić z pojedynku "magicznego pokazu", a "rzeźnię". Ludzie z pewnością zagłosują na tego, kto ich zdaniem pojedynek lepiej/ciekawiej rozegrał i wygranym wcale nie musi być ten, który stoi nad leżącym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*zagląda* Hm, kiedy kończą się zapisy (nie widzę daty podanej) i kiedy rozpoczną się pojedynki? nn" Bo może bym się zapisała (choć nie jestem pewna), ale od czwartku przez tydzień będę miała ograniczony internet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na Twoje pytanie zacytuję samego siebie:

 

Dodam też, że póki co mamy dwudziestu czterech zapisanych uczestników, a potrzebujemy ich trzydziestu dwóch. Zatem wciąż mamy jeszcze osiem wolnych miejsc, zapisy wciąż trwają.

 

Zapisy skończą się gdy będziemy mieli równo trzydziestu dwóch uczestników. Potem przygotowania i zaraz po nich otwarcie turnieju. Wciąż czekamy na brakujących ośmiu śmiałków, wśród nich możesz być Ty, ale musisz w porę podjąć decyzję.

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, osoby, które nie do końca wymyśliły swoją magię. Tego nie wziąłem pod uwagę. Emronn, wygrałeś.

 

 

Stwierdzenie "nie do końca wymyśliły" nie oddaje mnie. Ja w ogóle o tym nie myślę - jak zacznie się pojedynek wtedy będę kombinował przywołując całą swą złośliwość, wredne poczucie humoru i upodobanie do czynienia zła w postaci czystej :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mgiełka Wchodzi do sali zapisów

 - Przepraszam, gdzie jest informacja?

 - Informacje można uzyskać tutaj.

 - Dziękuję. Czy osoby, które zapiszą się na turniej będą mogły używać zaklęć wykorzystywanych w poprzednich pojedynkach? I czy dozwolona jest broń?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merszyt wszedł do drzwi, nad którymi było napisane "Zapisy". Zainteresował się i wszedł do środka. Od razu podszedł do jednego z wielu okienek i powiedział krótko:

-Chcę spróbować swoich sił, proszę o dopisanie mnie do listy uczestników

Po dopisaniu się, odszedł w cień i czekał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Aby nieco odświeżyć temat chciałbym przedstawić listę aktualnie zapisanych uczestników i zapisanych uczestniczek I turnieju.

 

  • Emronn Fabulous
  • Zmara
  • Matalos
  • Zandi
  • PiekielneCiastko
  • Carrion
  • wilczyca27
  • Bellamina Quartcente
  • Zegarmistrz
  • KochamChemie
  • Shantee
  • Hilianus
  • Nightmare
  • WhiteWolf
  • Dolar84
  • Deep_Mug
  • S443556 "Lamoka"
  • wiej007
  • jacob.zvierz
  • kapi
  • YarvinleCretin
  • RedSky
  • FireRock
  • NimfadoraEnigma
  • Tęczowa Mgiełka
  • Merszyt
  • Fisk Adored
  • Pan Neonowaty
  • Sparkle

 

Jak widać mamy już 29 zapisanych, czyli brakuje nam jeszcze trzech uczestników do kompletu. Jednakże mam na uwadze, że kilku z zapisanych uczestników nie przejawiało ostatnio aktywności na forum, toteż może się okazać, że jak przyjdzie co do czego to wtedy zabraknie kilku osób. Nie wiem czy w związku z tym  jakoś zwiększyć maksymalną liczbę uczestników "na wszelki wypadek", czy zostawić to tak jak jest (najwyżej niektóre starcia zakończą się walkowerem).

 

Czekamy na brakujących trzech śmiałków oraz sugestie dotyczące powyższej kwestii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prpopnowałbym, aby turniej rozpoczął się od razu po zgłoszeniu odpowiedniej liczby członków. (byćmoże liczba osób poza forum będzie parzysta i walkowerów nie trzeba będzie wprowadzać) poza tym po rozpoczeciu widać będzie czystą i klarowną sytuację, ilu jeszcze ludzi brakuje, wtedy można poczekać na konkretną liczbę osób, aż się zgłoszą, podczas gdy inni już będą toczyć swe pojedynki. (więcej czasu na czytanie cudzych pojedynków i zapas na ewentualne opóźnienia, dla kogoś, kto rozpocznie pojedynek szybko) (Wygląda na to, że tak czy siak oczekiwanie może być nieuniknione, czy to przed, czy po rozpoczęciu, a rozpoczynając szybciej będzie jasna sytuacja, której można zaradzić, a nie spekulować). To są moje przemyślena na szybko, postaram się jeszcze pomyśleć nad całą sprawą.

 

 

Pozdrawiam Kapi.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Do niewielkiego pokoju urzędowego, który położony był tuż obok areny, wszedł nietypowy jegomość.

 

Długowłosy, lekko brodaty młodzieniec, dość wysoki. Miał na sobie prosty, lekko znoszony strój podróżny i długi, bardzo długi zielony płaszcz. Wchodząc do środka zdjął z głowy swój podróżny kapelusz z szerokim rondem i postawił przy ścianie długi kij. Wtedy właśnie dwójka urzędników mogła mu się trochę lepiej przyjrzeć.

 

Nie przypominał maga, czym bardzo ich zadziwił, były to bowiem zapisy na turniej magiczny. Z kieszeni jego stroju wystawała butelka, z początku pomyśleli, że to eliksir, gdy jednak dostrzegli zieloną etykietę "Łomża Eksport" domyślili się, że chodzi o specyfik zupełnie innego rodzaju. do boku miał przypięte dość zużyte, jednak ciągle robiące wrażenie skrzypce. Całości wizerunku dopełniały buty, na których znajdowało się więcej błota, niż na terenie hipopotamów w okolicznym zoo. Co ciekawe, nie wydawał się być w żaden sposób poważny lub groźny, sprawiał wrażenie sympatycznego i troszeczkę... zagubionego.

 

- Dzień dobry! - powiedział lekko kiwając głową. Z którejś kieszeni wyjął mocno pogięty kawałek papieru. Podczas tej czynności wypadły z niej również dwa zegarki kieszonkowe, szczęśliwie jeden i drugi przypięty był łańcuchem.

 

- Dobry... - rzucił starszy stanowiskiem urzędnik. - Zara zamykamy, proszę się streszczać!

 

- Proszę szanowna komisjo, oto moje podanie o stypendium. Trochę spóźnione, ale lepsze takie, niż żadne, czyż nie?

 

Położył przed nimi wymiętą kartkę. Drugi urzędnik zaczął już wypełniać formularz zgłoszeniowy.

 

- Dziękuję państwu bardzo. Od trzech miesięcy zalegam z pieniędzmi za czynsz, dlatego bardzo, ale to bardzo potrzebuję tego stypendium.

 

- Chwileczkę... - urzędnik dopiero teraz załapał się, że coś jest nie tak. - Co nam pan tu głowę zawracasz? To są zapisy na pojedynki magiczne, nie żaden uniwersytecki dziekanat.

 

- Jak to, to nie jest adres Gandalfa 40... - po chwili rzucił pod nosem kilka ledwo słyszalnych przekleństw. - W takim razie przepraszam państwa, sprawy nie było. Do widzenia i jeszcze raz...

 

- Momencik - rzucił drugi z urzędników. - Dane są już wpisane. Brakuje nam tylko ostatnich osób. Oficjalnie figuruje pan na liście turniejowej. Przykro mi, ale nie ma odwrotu.

 

Wtedy właśnie młodzieniec dokładnie przyjrzał się tablicy z regulaminem. W kilka chwil przebijał się przez główne punkty regulaminu, by na końcu po raz kolejny zakląć sobie w iście studenckim stylu.

 

- Proszę się nie martwić - dodał pierwszy urzędnik niemal ludzkim tonem. - Za udział jest spore honorarium, nie mówiąc już o nagrodzie głównej - tu podał kwotę, od której biednemu studencinie zjeżyły się włosy na głowie.

 

- To na zgrzewki Pereł Miodowych będzie... Miłosierny Boże - aż przyklęknął sobie z wrażenia. - Czy... wszystko już zapisane, prawda?

 

- W rzeczy samej, doręczymy panu wezwanie na pierwszy pojedynek.

 

Pożegnał się z komisją, po czym wyszedł przed sekretariat. Z wrażenia usiadł sobie na ławce. Nie miał kalendarza, dlatego po prostu rzucił okiem na jeden ze swoich licznych zegarków.

 

- Dobra... wygląda na to, że mam parę dni na nauczenie się magii... Trudno, nie takie rzeczy się robiło.

 

Wrócił jeszcze po swój kij, którego zapomniał zabrać, po czym ruszył trenować. Miał już do czynienia z magią, jednak wizja pojedynku napawała go lekką obawą. "Co się będę przejmował, zawsze to jakieś wyzwanie!" pocieszył się. Następnie zebrał wszystkie swoje księgi i zaczął pośpiesznie je wertować. Co jak co, ale nagroda była tego warta. Nie miał zamiaru dać się wykończyć już na wejściu.

Edytowano przez Alberich
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że wszystkie miejsca zostały zajęte. Dziękujemy za zainteresowanie.

 

Hoff pracuje już nad 'drzewkiem' uczestników i wspólnie ustalamy, kto z kim będzie walczył. A tymczasem zapisy zostają zamknięte, niedługo ruszą pierwsze turniejowe pojedynki.

 

Rzekłem.

Edytowano przez Alexsuz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...