Skocz do zawartości

Którą piosenkę Pinkie najbardziej lubisz?


Violet Star

Twoja ulubiona piosenka Pinkie Pie to?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Twoja ulubiona piosenka Pinkie Pie to?

    • Smile Smile Smile Song
      43
    • Laughter Song/No Fear Song/Giggle at the Ghosties
      5
    • Cupcakes Song
      0
    • Piggy Dance
      1
    • You gotta share, you gotta care
      1
    • Welcome Song
      3
    • Evil Enchantress/Zecora's Song
      5
    • Pony Pokey
      3
    • Gala Fantasy Song
      0
    • Wszystkie ^______^
      24
    • Pinkie the Party Planner
      4
    • The Super Duper Party Pony
      3
    • Pinkie's Lament
      6
    • The Goof Off
      1
    • Make a Wish
      3


Recommended Posts

To temat przeznaczony na dzielenie się poglądami co do piosenek Pinkie Pie. Ja osobiście najbardziej lubię "Smile'' i "Cupcakes". Należą one do mojej listy najlepszych piosenek z My Little Pony. Wy także pochwalcie się jakie piosenki naszego różowego kuca lubicie i dlaczego.
A tutaj coś do posłuchania :portalface:

http://www.youtube.com/watch?v=pwNMYaUV34s

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smile, bo to taki radosny marsz jest. Pod koniec jak się tam jeszcze niemrawo pojawia chórek i werble (czy zwyczajne bębenki je udające) to imho dopiero zaczyna wymiatać.

Inne piosenki są spoko, ale nie wywarły na mnie takiego wrażenia.

Nie wiem zresztą z jakiej paki, ale Smile, Smile, Smile zawsze przywodzi mi na myśl "

" z Red Alerta 3
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

No to nie jest łatwy wybór, większość piosenek tejże postaci jest na wysokim poziomie. Jednak na pierwszym miejscu sądzę że jest Smile Song. Ten klimat, jarz po prostu uśmiech sam przychodzi na myśl. Wysoko też jest Piggy Dance.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie jest łatwy wybór, większość piosenek tejże postaci jest na wysokim poziomie. Jednak na pierwszym miejscu sądzę że jest Smile Song. Ten klimat, jarz po prostu uśmiech sam przychodzi na myśl. Wysoko też jest Piggy Dance.

Zupełnie zapomniałem o Piggy Dance. Dobra muza w stylu Oi!

Radośnie pijacka piosenka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... to pytanie nie jest proste... zwłaszcza dla kogoś, kto ma problemy z podejmowaniem decyzji... :forgiveme:

Każda piosenka Pinkie jest świetna, każda na inny sposób, chyba Smile jest najbardziej epickie z tego zestawu, ale takie SLaughter Song też niczego sobie... krótkie, acz genialne Cupcake, hmm... wszystkie, chyba wszystkie ostatecznie dam! Dodajmy do tego różne przeróbki... tak, wszystkie! Na pewno! ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Moja ulubiona piosenka Pinkie to... Gypsy Bard!

 

Tak szczerze, ta mi najbardziej zapadła w pamięć i nie raz np. czekając na autobus sobie w myślach albo pod nosem śpiewałem.

 

A z pozostałych to w sumie Zecora Song, Smile, Laughter Song, Welcome Song, wszelkie galowe, a nawet You gotta share, wszystkie były wyśmienite i pinkastyczne...

 

Zatem nie pozostaje mi nic innego, jak wybrać wszystkie. :pinkie4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie lubię wszystkie piosenki Pinkie. Trochę bardziej niż wszystkie lubię Smile Songa, ale nie aż tak, żeby na niego głosować, więc mój głos padł na wszystkie.

Piosenki Pinkie są w sumie jednymi z najlepszych w serialu. Większość z nich podśpiewuję, często nawet nieświadomie, gdy mi się nudzi.

Cuz I love to make you smile, smile, smile~
Yes, I do~! :pinkie4:
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Hmm... wstyd się przyznać, ale po tytułach kojarzę tylko Smile. Ale moim "de beściakiem" jest: 

 

Nie mam pojęcia jak ten kawałek nazywa się w oryginale ale uwielbiam ten miks. Spisuje się genialnie w Symphony (taka gra)

 

Ogólnie polecam jego przeróbki.

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mi się bardzo podoba wymyślona przez fanów ,,Gypsy Bard" w wykonaniu NekoTakei.  :wrWgR:  :pinkie2:


Hmm... wstyd się przyznać, ale po tytułach kojarzę tylko Smile. Ale moim "de beściakiem" jest: 
 
Nie mam pojęcia jak ten kawałek nazywa się w oryginale ale uwielbiam ten miks. Spisuje się genialnie w Symphony (taka gra)
 


Ogólnie polecam jego przeróbki.

 

wow!!! Jaki Genialny miks!!! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle nie potrafię wybrać  :pinkiep: Dlatego przycisnęłam opcję"Wszystkie!"  :yay: Głos Pinkie Pie (przynajmniej tej angielskiej) jest cud, miód i orzeszki  :wrWgR: Mogłabym jej piosenek słuchać ciągle, strasznie pozytywnie mnie nastrajają  :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...