Skocz do zawartości

W poszukiwaniu przygody życia - Lighting Star (FreeFraQ)


Draco Brae

Recommended Posts

Sen nie przychodził, ale czułaś pewną ulgę w ramionach swojej siostry. Poczucie bezpieczeństwa oraz tego, że problemy wydawały się jakby nieco mniejsze.

- Kogo odzyskać? Czyje zaufanie? - spytała nic nie rozumiejąc Flame. - Mówże z sensem jeśli mam jakoś pomóc - dodała zmieszana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Draco Brae

    1312

  • FreeFraQ

    1311

- To już wiemy kogo musisz odzyskać - zwróciła uwagę na postęp w rozmowie. - Teraz warto zastanowić się nad źródłem problemu i wtedy będzie można chyba coś poradzić, prawda? Ale wiesz... - przestała nagle głaskać i odsunęła Ciebie od siebie, by spojrzeć Ci w oczy. - Idź z tym do mamy, ona najlepiej Ci doradzi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry brae... nie mam ostanio "motywacji" i pomysłów < Z rysunkami też jest gorzej niż zwykle.> ______ Podniosłam głowę... ale chyba było widać ten wielki wstyd jaki teraz mam i zakłopotanie... - Mhm... ale to nieco.. poważniejsza sprawa... to był fatalny błąd... i nigdy więcej go na pewno nie popełnię... - powiedziałam cicho... "Chyba czas iść do matki..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, czasem tak bywa.

_________________________________

Flame pokręciła łbem, słysząc to jak opisujesz swój problem i westchnęła. Znów dodała, że wszystko się jakoś ułoży, a potem ruszyła na górę, do swojego dziecka. Zostałaś sama w salonie i nie wiedziałaś nawet gdzie może być teraz matka. Roztargnienie oraz użalanie się w na ramieniu siostry, sprawiły, że zapomniałaś spytać. Tak czy siak, Fire na pewno wkrótce wróci do domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas mijał, gdy Ty leżałaś na sofie, a Flame nie przychodziła. Słońce chyliło się ku zachodowi, jednak starałaś się wyczekać przyjścia matki. Gdy usłyszałaś, że ktoś wchodzi, pobiegłaś z nadzieją sprawdzić czy to aby nie matka. To był Frost.

- Cóż za entuzjazm, dawno mnie tak nie witałaś - odparł rozbawiony ojciec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frost kucnął przed Tobą i spojrzał z powagą w Twoje oczy. Pogładził Cię po włosach swoją silną dłonią.

- Za jakąś godzinę, tak sądzę - odparł i szybko zmienił temat. - Stało się coś? Ja też potrafię pomóc, chyba, że są to te damskie sprawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

" Dobra ku:yay:... co się stanie to się stanie, przestane dramatyzować i wezmę się w garść, bo takim dramatyzowaniem nic nie wskóram, a na pewno nie odzyskam Morning. Zjebałam na całej lini, zachowywałam się przez te wszystkie lata jak dziecko stawiając sex na pierwszym miejscu jakby te dolne miejsce było najważniejsze... ja pierd... tak teraz to zrozumiałam co Moon i "częściowo" dark chociaż jak mnie dusiła to nie było miłe. I przyjemne."

- Tak, stało się coś. Coś z czego żałuje z całego serca. - powiedziałam normalnym tonem.

- Ale do rzeczy, Zdradziłam Morning.... Teraz muszę myśleć co zrobić/jak udowodnić jej że to był fatalny błąd oraz, że ją nadal kocham. - powiedziałam ciągle normalnym tonem, chociaż... trochę się denerwuje jak zareagują wszyscy w około... bo to dość prywatna sprawa.

_________

Okay mam dość tej przerwy :ming: i chyba dobrze gram "nową" lighting.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frost uśmiechnął się i wyprostował.

- Przejdzie wam. Droczenie się czy naciąganie zaufania czasem się zdarza w relacjach z przyjaciółmi - odparł jakby wciąż nie zdając sobie sprawy z tego, że jesteś z nią. Tym bardziej nie dotarło do niego znaczenie słowa zdrady.

Frost po prostu Cię minął i usadowił się na kanapie.

____________________________________________

Na pewno cieszy mnie postęp rozwinięciu wypowiedzi. Wciąż wulgarna, ale już przekazujesz emocje. To na + ;p. Reszta to raczej szczegóły, o które i tak specjalnie dbać nie będziesz, prawda :D?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tsaaa... dzieki tato... - wymruczałam po nosem nieco podirytowana.

" Ale co sie dziwić... tata jest nieco dziwny... Nic, tylko czekac na powrót mamy... Tiaa... ciekwe jak ona zareaguje, czy bedzie chciała mi pomóc czy też to "zignoruje" - pomyślałam patrząc sie na swoje małe piersi.

"Tia...troche minie czasu kiedy mi te cycki urosną... ale chyba dark juz nie bedą rosły... chyba." - dodałam kładąc sie na kanapie i patrząc sie w sufit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Położyłaś się obok ojca i wypowiedziałaś swoją kwestie o rośnięciu biustu. Frost tylko się na Ciebie spojrzał z wybałuszonymi oczami. Dopiero po chwili zaczął dalej oglądać telewizję. Jednak śmiało mogłaś stwierdzić, że to go nieco zszokowało. W telewizji leciał jakiś badziewny teleturniej z wymuszonymi salwami śmiechu w publice, co chyba ojcu odpowiadało, bo oglądał w milczeniu, podczas gdy Ty leżałaś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Co ja... to powiedziałam na głos...? Ja pier.... jaki wstyd..." - pomyślałam robiąc facepalma...

" Sądząc po minie ojca pewnie tak... Nadal nie mam pomysłu jak by tu odzyskać Morning... może mama mi pomoże..." - dodałam w myślach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas z wolna mijał, programy w tv się zmieniały, a Fire nie wracała. Leżenie obok ojca stawało się uciążliwe, zwłaszcza, że miałaś potrzebę działania. Kanapa wkrótce stała się niemiłosiernie gorąca oraz niewygodna. Jedynym urozmaiceniem w czekaniu, było nagłe nadejście narzekania i jęczenia Dark, która schodziła po schodach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As you wish...

______

A tej co? A pewnie znowu ją coś boli... jeszcze się nie pozbierała dobrze po tej bijatyce... w sumie mam na łbie Morning, Exi i kij wie kogo jeszcze... pomyślałam spoglądając w tv... Na celestie... ale ta kanapa stała sie gorąca... piepsze... ide sie przejsć chyba... dodałam wstając z kanapy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśl zakończona "dodałam"? Ugh, co najmniej dziwnie to brzmi.

_________________________________________________________

Niewiele myśląc poszłaś na spacer. Tak po prostu, by zrobić coś ze sobą w oczekiwaniu na matkę. Zignorowałaś całkowicie Dark i już po chwili cieszyłaś się popołudniowym słońcem, powietrzem i gwarem jaki niósł się po ulicach Ponyville. Wszyscy wesoło gaworzyli, a Ty po prostu szłaś przed siebie. Kręciłaś się bez celu, aż Twe oczy ujrzały bibliotekę Ponyville. Brak jako takiego celu zaprowadził Cię spory kawałek od domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Co ja mówiłem o nadużywaniu trzech kropek?

___________________________________________________

Szybkim krokiem zbliżyłaś się do drzwi biblioteki. Nim Twoja dłoń spoczęła na klamce, odskoczyłaś lekko, bowiem właśnie wychodził Spike. Biedny smok taszczył w łapach sporą stertę książek.

- Przepraszaaam, nic nie widzę! - rzucił i szedł przed siebie.

Tak oto zajęty pomocnik Twilight kroczył tam gdzie musiał, pozostawiając drzwi do biblioteki otwarte. Niewiele czekając, weszłaś do środka i rozejrzałaś się za Twilight. Czyniła właśnie jakieś eksperymenty chemiczne. Stała przy niewielkim stoliku, ubrana w białą koszulę i długą do kolan czarną spódnicę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

A może... powinnam to zostawić? A co ja pierdziele, zależy mi na niej... pomyślałam i podeszłam nieco bliżej do nauczycielki.

- Umm.. Dzien dobry Pani Twilight. Mam pewien problem, i nie umiem sobie poradzić z nim sama...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight podskoczyła z zaskoczenia słysząc Twój głos. Wyrwałaś swoją mentorkę ze skupienia, ale mimo to dała radę opanować sytuację, a raczej zachwianą próbówkę. Pokręciła jeszcze głową, po czym spojrzała na Ciebie badawczo. Na jej nosie sterczały niewielkie okulary, które podkreślały kolor jej oczu oraz urok.

- W czym rzecz? - spytała swobodnie. Nie czuła jeszcze powagi sytuacji i po prostu wróciła do eksperymentu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...