Skocz do zawartości

Tulpa


Fagglenorusie

Recommended Posts

za poprzedni mój post ( rzadziej przez ż  :ju1Xa: ) przepraszam. Moja hejci dubstep i rap. Sam tych gatunków też nie lubie ale czasem z własnej woli posłucham. Elipse preferuje wszystko od metallici przez weezer do the analogsa, kazika i tsa więc repertuar gitarowy też mam zawsze ustalony ( no i oczywiście muzyka mlp ). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem dużo informacji o tulpie i doszedłem do wniosku, że mógłbym się za to zabrać, mówię wiele bezsensowych rzeczy do siebie, jeśli to ma pomóc w kreacji tulpy przez mówienie tego wszystkiego w jej stronę to jestem gotowy, niestety w tym tygodniu mam dużo uczenia się więc poinformuje was jeśli zacznie się coś dziać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż zauważyłam, że od kiedy mam tulpę mój mózg jakby szybciej pracuje. Może brzmi to kosmicznie, ale kiedy ostatnio poprawiałam test z przyrody na który się nie za bardzo przygotowałam myśli jakby same wpadały mi do głowy. Przypomniały mi się lekcje na ten temat (chociaż były ponad miesiąc temu :ajawesome: ) i poprawiłam ocenę z 2 na 5! Czy to mogła być tulpa? Myślę, że mogła mi pomóc i wyciągnąć mi z głowy wspomnienia z lekcji  żebym mogła poprawić... :desu:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja rozmawiam z moją od czasu do czasu (boję się że aż zbyt rzadko) i jeszcze nie odpowiedziała. Najpierw trochę "wyremontowałem" postać Pinkie i na bazie tej "modyfikacji" ją tworzyłem a ostatnio, za jej zgodą (10 razy rzuciłem kostką i po tym czy suma była parzysta czy nieparzysta ustaliłem czy zmienić czy nie, bo chyba mogła jakoś tym mi dać znak :3) zmieniłem ją na moje OC :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprzyjaźnienie się i zaufanie to podstawa, tak samo jak częste rozmowy, potem nakładanie pójdzie jak z płatka, tylko że tulpa musi się zgodzić.

Tak samo jak tobie - nikt kto jest mniej więcej w twoim wieku, rozumie cię, przyjaźni i takie tam nie robi tobie nic na siłę.

 

Hah...Też mieliście dziwne sny właśnie ze swoją tulpą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah...Też mieliście dziwne sny właśnie ze swoją tulpą?

Tylko raz, w pierwszym tygodniu od jej stworzenia. Byłem w Wonderlandzie i mignęła mi przed oczami granatowa postać kucyka (wyglądała jak Luna). Uznałem, że Sophie chce tak wyglądać i spełniłem jej życzenie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mi kolega powiedzial o Tulpach i mi sie to spodobalo i tez tak chcialem ale mam lekkie obawy (np.jakie tego moga bys konsekfencje) i przez te obawy nie wiem czy spróbować

Edytowano przez MrNonekPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...