Skocz do zawartości

Kapitan Sparkle: Kopytokalipsa [NZ][Komedia][Crossover][Random][Violence][Shipping]


deadpon3

Recommended Posts

(Notka od autora)
Na początku przepraszam wszystkich że wrzucam ten crap ponownie, po prostu muszę go skończyć!
Ale hej, niektórym się podoba... prawda? :fluttershy4:
Powodzenia, przyda wam się.
A teraz opis... cholera, zapomniałem o czym to jest...
...ok, już wiem. :fluttershy5:

(Opis)

Do wszyskich galaktyk zbliża się kometa Kuźwar i najpotężniejsi przywódcy głównych galaktyk próbują ją powstrzymać. Oczywiście nieświadoma niczego Twilight robi swoje - napie**ala do kosmitów. Jak to się zakończy - czy dawni wrogowie zakończą spory? Odpowiedź na to i wiele innych pytań znajdziecie w środku puszki pandory, zwanej Kapitan Sparkle: Kopytokalipsa!

Trailer na YT:

https://www.youtube.com/watch?v=ih45MQDJ0FA




Rozdział 1

Rozdział 2

 

Rozdział 3

 

Rozdział 4

 

Rozdział 5

 

Jeszcze raz wszystkich przepraszam - za fan fica, i za wszystko co z nim związane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z obecnością sceny gore w rodziale drugim, opowiadanie zostało przeniesione tutaj.

Co do samej treści - przeczytałem je i mój mózg eksplodował. Takiego stężenia czystego absurdu nie widziałem od bardzo dawna. Odniesienia do całej masy rzeczy, a wszystko okraszone dosyć wulgarnym (choć nie przesadnie) językiem i sporą dawką humoru. Polecam każdemu, kto ma ochotę na coś... nietypowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooo fik bardzo... dziwny, ale fajny, ale też śmieszny, bo tak. Tylko nie podoba mi się fragment opisu o kosmitach :< No chyba, że dotyczy on tych brudasów z Marsa... jak tak to spoko. Nie jestem w stanie przewidzieć co będzie w następnym rozdziale, wcale. Nie napiszę więcej, bo mój mózg musi przetworzyć to co właśnie zobaczył do dźwięków muzyki Mozarta... W każdym razie czekam na nowe rozdziały, które, nadzieję mam, 83D0m S2y8|{0.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy autor kiedykolwiek słyszał o czymś takim jak opisy? Proponuję, aby wziął do ręki dowolną prozę i zobaczył, co to jest.

 

Heh, to taka moja pięta Achillesa, nie jestem w tym dobry i cutie marka pewnie nie dostanę... no ale liczą się chęci, prawda?

 

A tak btw to dodałem rozdział 3, mam nadzieję że Dolar nie znajdzie żadnych gorów, klopów itd.

Jeszcze się podszkolę z opisami i mam zamiar kontynuować... potem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF OMG O_O co ja właśnie przeczytałem???  :lunaderp:

 
Nawet może być, tylko to nawiązanie do "babeczek", "fabryki" i pony.mov'a powinno zostać usunięte, bo jeśli ktoś tego nie czytał/oglądał, to może go to obrzydzić (ja niestety jestem zapoznany z treścią wyżej wymienionych dzieł i to jeden z największych błędów w moim życiu) ale też z powodu tych nawiązań, nie podchodzi to pod dział gore.
 
A teraz tak mniej poważnie, bo z powagą przesadziłem: To jest super!!!  :lolface:  Kiedyś obejrzałem kilkadziesiąt odc Kapitana Bomby i ten text jak się zrelaxować jest:  :pinkie2:

<8^D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.WTF?

2.Nie mam dostępu do 4 rozdziału (only for premium users?)

3.Zaje...

4.WTF

5.To jest wizualizacja internetu (i najgłębszych zakamarków mojego mózgu)

6.WTF?

7.Pisz dalej

9.WTF?

10.serious? Keegen?

11. Yay! Wizualizacja fandomu

12.WTF?

13.metro!

14.Cała reszta!

15.WTF?

Czyli to co przeczytałem w 15 punktach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...