Skocz do zawartości

Sezon IV - My Little Human?


Insane Brony

Recommended Posts

Wiesz, Galaxy Girls mają nieco lepszy styl i wygląd niż te humanizacje w Equestria Girls wyraźnie bazowane na zabawkach Monster High. Stąd nie dziwi mnie ten hejt. Są dużo lepsze humanizacje kucyków.

O ile MLP powstało dla sprzedaży zabawek, ale tego się nie odczuwało, tak przy EqG widać wyraźnie, w jakim celu to jest tworzone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie

Te ,,humanizacje" wyglądają na zwykłe plastiki. I po co tak kombinują z tymi serialami ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu Hasbro odwala coś takiego w ogóle coś chyba z nimi nie tak (chodzi mi o 13 odcinek 3 sezonu - na cały odcinek podobały mi się tylko 3 piosenki i nic poza nimi...) a teraz Equestria Girls no po nie mogę. Poza tym ta humanizacja ani trochę nie udana jak na moje oko wyglądają wręcz obrzydliwie, a poza tym po co to? Za grosz sensu w tym nie widzę. Nie wiem jak daleko zajdzie Hasbro ale lepiej niech się zatrzyma bo to idzie w złym kierunku...

 

PS Jak już chcieli coś nowego to mogli inny świat wymyślić i postacie może by się trochę bardziej przyłożyli i zaszkodzić by im raczej nie zaszkodziło (odrobina kreatywności chyba jeszcze nikomu nie zaszkodziła?)

PS 2 Fajny ten facet z niebieską skórą :).

PS 3 A co do oficjalnej piosenki to jedyne co mi się w niej podoba to głos Pinkie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu o tym napisał 

 

http://mylittlepony22.pinger.pl/m/18843449

 

 

czyli po prostu (spoiler) zacytuje urywek o tym odcinku 

 

“W celu odzyskania skradzionej korony, Księżniczka Twilight Sparkle przechodzi przez magiczne lustro do całkowicie nowego świata, w którym niektóre rzeczy zmieniły się, lecz prawdziwa przyjaźń pozostaje magiczna.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej od razu głowę pod gilotynę? :rainderp:

 

Sądzę że twórcy trochę ryzykują z tym tworem. Albo wyjdzie i widownia  będzie się tym cieszyć albo wyjdzie z tego totalna klapa.

No ale dajmy im szansę. Może to okaże się ta odskocznia od MLP będzie bardzo ciekawa (Wiem, naiwny jestem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prostych żołnierskich słowach, to ma być zamiast 4sezonu czy jako dodatek? Twilight już była psem w jakiejś bajce o ile się nie mylę.

 

To ma być film pełnometrażowy, sezon 4 będzie swoją drogą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumowanie Hasbro:

"Przemieńmy kucyki w ludzi, zrób kolejne gówno."

"Przemieńmy Twilight w Alicorna, wk*******my fanów."

"Róbmy zabawki, mimo że z serialu dostajemy więcej kasy."

"Zauważmy że serial oglądają męszczyźni w wieku 13-20, róbmy odcinki dla trzyletnich dziewczynek."

:TWcU3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przypuszczam nie tylko ja słyszałem bajeczki o tym, że w sezonie czwartym kucyki będą... Ludźmi? No proszę... Nawet nie wiem kto to wymyślił, przecież to My Little Pony a nie My Little Human. Co o tym sądzicie? Bo ja uważam, że jeżeli sezon czwarty byłby z ludźmi, większość fanów przestałaby oglądać show i Hasbro straciło by tone kasy... Jedyny kucyk który mógłby być człowiekiem, to Lyra :lyra2: Ahh... To jeszcze nie wszystko, cytuję komentarz z YouTube

"Ludzie? Co ty! To będą mechakuce! Będzie to najlepszy show od czasu Terminatora!" :ming:

Kiedy w ogóle ma być 4 sezon ????

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Róbmy zabawki, mimo że z serialu dostajemy więcej kasy."

 

Na jakiej podstawie twierdzisz, że Hasbro zarabia bardziej na serialu, a nie na zabawkach?

 

 

Kiedy w ogóle ma być 4 sezon ????

 

 

Bodajże wrzesień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... no nie wiem po prostu myślę że więcej zarabia na serialu niż na zabawkach.

 

Myślisz. Ale nie możesz twierdzić bez dowodów, że Hasbro zarabia więcej na serialu, niż na zabawkach.

Hasbro przede wszystkim sprzedaje zabawki w wielu miejscach dookoła świata. Owszem, serial służy za reklamę, ale w wielu miejscach zabawki pojawiły się przed pojawieniem się serialu.

Warto pamiętać, że Hasbro w raportach patrzy na to, czy ogólnie zarabia na MLP, a nie oddziela kwestii zarobku na serialu od kwestii zarobku na zabawkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie chce grzebać w spoilerach (pawii1 to dodał)i śledzi tylko temat, to proszę bardzo:

Kryształowi strażnicy są tacy fajni! Ej, zaraz, zaraz... czy ta antagonistka to nie...

Sunset Shimmer? :lolface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy i minusy: Muzyka w Tralierze: TAK,TAK,TAK ; ''Chłopak'' TW: NIE,NIE,TAK ; Spike jako pies: NIE NIE NIE ; SS: TAK TAK TAK ; No i co jeszcze hmm sama definicja EQG: TAK TAK NIE    

 

Nie wiem czemu to luzie hejcą. przecież to będzie oddzielny serial lub pełno metrazówka hehehe. Kocham takie typu rzeczy więc czekam na Equestria Grils z niecierpliwością  :3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...