Skocz do zawartości

Sezon IV - My Little Human?


Insane Brony

Recommended Posts

Jak przypuszczam nie tylko ja słyszałem bajeczki o tym, że w sezonie czwartym kucyki będą... Ludźmi? No proszę... Nawet nie wiem kto to wymyślił, przecież to My Little Pony a nie My Little Human. Co o tym sądzicie? Bo ja uważam, że jeżeli sezon czwarty byłby z ludźmi, większość fanów przestałaby oglądać show i Hasbro straciło by tone kasy... Jedyny kucyk który mógłby być człowiekiem, to Lyra :lyra2: Ahh... To jeszcze nie wszystko, cytuję komentarz z YouTube

"Ludzie? Co ty! To będą mechakuce! Będzie to najlepszy show od czasu Terminatora!" :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol nope. Equestria Girls, która jest jakoby My Little Humans, nie jest w ŻADNYM stopniu związana z S4. To jedynie mit, który rozkręcają co bardziej spanikowani bronies.

Inna kwestia jest tego po co Hasbro to robi... Czytałem głosy, że niby, by robić konkurencje postaciom z Monster High :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o spokój. Equestria Girls (Nieoficjalnie powiem, że słyszałem o tym jakoby był to film pełnometrażowy/jednoodcinkowy ale to nie jest pewne) to osobny projekt. Megan McCarthy oficjalnie potwierdziła, że sezon czwarty to kontynuacja serii z kucykami w roli głównej. Więc to całe panikowanie jest bezpodstawne. Proszę nie siać paniki wśród mniej zorientowanych osób mogących wziąć to na poważnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Przecież jak Fisk już napisał jest to osobny projekt. Ja osobiście dam szansę, kto wie może i coś dobrego z tego wyjdzie. Wyluzujmy i poczekajmy. Zresztą.. Nie są to kolejne dziwne pomysły, humanizacja jest tutaj normalną rzeczą. A że niektórym się nie podoba, to cóż :dunno:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuu... Nawet nie wiedziałem, że jest jakiś film. Widziałem kiedyś wikię o tym i co zawiertała? Główne postaci (mane 6 only) i sucho napisane, że to bohaterki, nic więcej. Po prostu żal patrzeć...

Co do humanizacji. Nie.  Lubię arty, bo rozumiem twórców, którzy lubią MLP, jednak nie umią rysować kucyki. Poza tym, Hasbro nie naraziłoby się na brak popytu na ich figurki, więc wątpię, naprawdę wątpię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się kucykom straszną krzywdę jak przerabia się je tak że zostają im uszy, wysunięte pyszczki a zamiast dłoni mają kopyta. Poza tym czytałam gdzieś że to nie mane 6 mają stać się ludźmi tylko ludzie mają do nich dołączyć. Mają ponoć odkryć gatunek lidzki... czy coś w ten deseń. Ale bardziej prawdopodobne że to zwykła plotka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym czytałam gdzieś że to nie mane 6 mają stać się ludźmi tylko ludzie mają do nich dołączyć. Mają ponoć odkryć gatunek lidzki... czy coś w ten deseń.

Boże tylko nie to... :cadance4: 

To byłby prawdopodobnie największy fail producentów, normalnie strzelenie sobie w kolano... z bazooki. :pinkie3: 

Jeśli scenarzyści bądź podobne stanowiskowo osoby wchodzą czasem na fora o kucach i widzą co ludzie piszą to niech nawet im takie coś do głowy nie przyszło. W 3 sezonie było dość sporo tzw. mrugnięć okiem dla bronies i mam nadzieję, że nie zrobią czegoś tak głupiego jak wcielanie homosapiens bądź temu podobne człekokształtnych postaci do serialu o kucach.  :lyra4:

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humanizacja? O Boże, nie rób nam takiej krzywdy :C !!! :flutterbad:  :

Może jeszcze zmienią kucyki w wróżki !!??  :twiangry: 

Na Celestie Świętą , może jeszcze zrobią wersje chbily ( czy jakoś tak ) !?  :rarityderp:   :9QuUw:

Modle się o kucyki kucykami. Bez tych humanizacji i innych  :nooooo:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wiele humanizacji i ta "oficjalna" wygląda paskudnie. Jest wiele lepszych humanizacji i gdyby użyto lepszych, to byłbym bardzo optymistycznie nastawiony do Equestria Girls.

Ale przy tamtych szkaradnych humanizacjach... no cóż. I tak obejrzę, może wyjść fajnie. Nieco powiewu świeżości.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rebon nie ten temat tu gadamy o Eguestria Girls....

A propo: to jest logo Equestria Girls

 


http://mlp.wikia.com/wiki/My_Little_Pony_Equestria_Girls?file=Equestria_Girls_Super_Special_logo_Little_Brown_and_Company_Fall_2013-Winter_2014_catalog.png

Naprawdę.... Realyy..

Nieważne.... Lauren jest pewnie przykro że wreszcie może wypromować coś na styl swojego wymarzonego Galaxy Girls a tu od razu Hejt... ja tam obejrze pierwszy odcinek... Na MLP:FIM też był hejt z początku a teraz co? miliony fanów na świecie... A co do linku... intryguje mnie trochę to że logo equestria girls to przerobione logo MLP nawet napisu nie zmienili...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...