Skocz do zawartości

Projekt: Equestria Another World[Crossover][Fantasy][Grimdark][Seria]


Verard

Recommended Posts

Mili państwo, Bronies i Pegasisters!

Verard powraca z nowym projektem, świeżym i nie należącym w żadnym wypadku do kanonu MLP. Albowiem przedstawiam wam:
 

Equestria Another World



Mamy tutaj do czynienia z zupełnie innym światem Equestrii, gdzie występuje o wiele więcej ras niż znanych w serialu jak pingwiny(poznacie je dość szybko), Śnieżne Niedźwiedzie, gryfy oraz inna hierarchia władzy gdzie nie rządzą Księżniczki, lecz Imperatorowie w pewnym Imperium. Moja historia to historia o dwóch stronach: Z jednej mamy księcia Draconequusów - Charona, który woli przebywać w Equestrii, gdyż jest dość wesołym i frywolnym draconem. Oraz dogłębna historia bohatera negatywnego - Dark Nightmare'a, który swoimi metodami stara się jak najlepiej chronić swoich bliskich, jak i niewinnych.

Biorąc pod uwagę moje zachwycenie fandomem jak i MLP:FiM nie zrezygnowałem z wielu motywów czy postaci, które tam występują w zupełnie innych rolach niż wam są znane. To brutalny świat, pełen wojen, intryg i problemów jakie stwarza tajemnicza siła. Nic tu nie jest prawdą i powoli bohaterowie dochodzą do punktu: Czy trzymają się tej właściwej strony Snu...

Osobiście mam ukończone X rozdziałów. Pozostali pisarze to: M.a.b, Ares Prime oraz Pillster
Korekcja: Niteris Lunanox i Nyja Xores

PROSZĘ WAS Z CAŁEGO SERCA - CHCĘ RZETELNYCH KOMENTARZY A NIE SPAM! INACZEJ ZGŁOSZĘ TO DO ADMINISTRACJI! DZIĘKUJĘ!

Zapraszam do nowego projektu, aktualizację będę robił dość często.

Vae Victis - Dwie Strony Snu[Fantasy][Crossover][Grimdark][Gore][Comedy][Clop]


Rozdział I
Rozdział II

https://docs.google.com/document/d/1jP0WTqYSmRKWtqjJDsgwVW9Eug-EDo9mfNulUs0FWT4/edit'>Rozdział III

https://docs.google.com/document/d/1MOad0R59e2W5cjVCjsibvKLzA77uBtCApmZFim7qKIs/edit'>Rozdział IV

https://docs.google.com/document/d/112SJ1HzDrSZmDzwztHT8Y1XgsVWDy1qpKeQ-OEXQ-sg/edit Rozdział V

https://docs.google.com/document/d/1dXFRKNS7HduzO9f9xcYsCeDkL5mim3MHJGIC-_2QY14/edit Rozdział VI - Niewielki Clop

https://docs.google.com/document/d/1dYCPCw3USOjFMmX9ilOrEpmCBYExRkopkv12oVykzSo/edit Rozdział VII

https://docs.google.com/document/d/1stvende_XwyDUXS6LfmED3trfZ7rzPwnMJL_8Zogb3o/edit Rozdział VIII

https://docs.google.com/document/d/1-14krFdqwoCTDyo_TAJL4M4nikfWEMbGN_GmTHisW-w/edit Rozdział IX

https://docs.google.com/document/d/1WWYbmY8ZIieTZzovU93gmysz65pqIxBIAGOXIMbCCpQ/edit Rozdział X

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc z kolei powracamy wraz z Verciem z nowym projektem, który ma inną wersję naszej kochanej Equestrii.

Tutaj znajdziecie wszystko i ciutek więcej.

Moja historia opowiada o dość nietypowej formacji bojowej z dość chłodnego kraju, ale żeby nie przedłużać...

BACZNOŚĆ! ODDZIAŁ WYMARSZ!

 

Oddział U.R.S.A [Fantasy][Violence][Comedy][suggestive][Dark][Crossover][Adventure]

Rozdział I

Rozdział II

Rozdział III

Rozdział IV

Rozdział V

Rozdział VI

Rozdział VII

Rozdział VIII NEW

Rozdział IX NEW

Rozdział X NEW

Rozdział XI NEW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc wracamy że tak powiem ''na stare śmieci''.
 

Heart of Steel - Stalowe Serce [Fantasy][Crossover][Grimdark][Gore][Comedy]

 

 

Nowy świat, nowe postacie, nowa historia, nowe rozwiązania.
Przedstawiam wam historię młodego, uzdolnionego wynalazcy, którego przeznaczenia bardzo mocno i boleśnie kopnęło w zad.
Jak poradzi sobie w tym świecie? Przekonajcie się sami!

Rozdział 1
Rozdział 2

https://docs.google.com/document/d/1CkJ8jlGF-elN2QpiW6GAczIslr-DRV0c4QzrxblURis/edit'>Rozdział 3

https://docs.google.com/document/d/1eOHrRlXxl2Ae4qbt9-l6rRYTzIVVsuz7pK5nOT2GZ_s/edit'>Rozdział 4

 

https://docs.google.com/document/d/1gEqFymBhh_25VjiPRHS8nOlFCutXDbDN_vDRmiqvxYw/edit'>Rozdział 5

 

 

 

 

 

Obecnie gotowych mam 5 rozdziałów, a następnie już się piszą. Będę je wrzucał regularnie, także zaglądajcie tu śmiało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

High Voltage - Furia Błyskawic [Adventure][Violence][Grimdark][Mature][Crossover]

Oto historia pewnej pani porucznik, która została mimo woli wciągnięta w tryby wielkich zdarzeń wraz ze swoją ukochaną siostrą. Co z tego wyniknie? Przeczytajcie sami.

Rozdział I
Rozdział II

Rozdział III
Rozdział IV CLOP

Rozdział V

Rozdział VI

Rozdział VII

Rozdział VIII

UWAGA! W rozdziałach mogą zostać zawarte sceny o silnym zabarwieniu erotycznym, lub poruszające podobne kwestie. Jeśli trafi się jakaś dłuższa wstawka tego typu, obok rozdziału zostanie umieszczony napis CLOP



Zaznaczam, że kolor użyty w kwestii powyżej nie łamie regulaminu. Został dodany, żeby później nikt się nie skarżył, że nie dostrzegł ostrzeżenia.~Dolar84

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawia mi to przyjemności, ale już na wstępię dostajecie ochrzan za niezgodność z regulaminem. Jeżeli Wasze opowiadania łączą się ze sobą w jakiś sposób, to proszę dodać w tytule tematu tag [seria] a następnie przy każdym dodać odpowiednie tagi. Jeżeli zaś łączy je na przykład tylko wspólne Uniwersum to należy umieścić każde w osobym temacie. Czas na poprawę wynosi 3 dni.

Uzupełnienie:

Pillster - w Twoim fanfiku znajduje się element gore. Proszę o jak najszybszy kontakt, żebyśmy mogli całą sprawę omówić i rozwiązać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawia mi to przyjemności, ale już na wstępię dostajecie ochrzan za niezgodność z regulaminem. Jeżeli Wasze opowiadania łączą się ze sobą w jakiś sposób, to proszę dodać w tytule tematu tag [seria] a następnie przy każdym dodać odpowiednie tagi. Jeżeli zaś łączy je na przykład tylko wspólne Uniwersum to należy umieścić każde w osobym temacie. Czas na poprawę wynosi 3 dni.

Uzupełnienie:

Pillster - w Twoim fanfiku znajduje się element gore. Proszę o jak najszybszy kontakt, żebyśmy mogli całą sprawę omówić i rozwiązać.

Dolar jak sam zauważyłeś to jest sam początek "wstęp" daj im wszystko ogarnąć a będzie dobrze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolar jak sam zauważyłeś to jest sam początek "wstęp" daj im wszystko ogarnąć a będzie dobrze

Dałem trzy dni na poprawę czyż nie? Dzisiaj sprawa będzie zresztą wyjaśniona.

Co zaś do samych opowiadań. Przeczytałem je, jedne podobały mi się bardziej, inne mniej. Ogólnie pomysł uznaję za fenomenalny, możliwości rozwinięcie fabuły jest mnóstwo i konstrukcja bohaterów także wydaje się być przemyślana i dokładna. Z pewnością będę czekał na dalsze rozdziały.

No i wszystko wyjaśnione, opowiadania zostaną przeniesione do MLN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mieło jest znów zobaczyć was w akcji. Wiem że to będzie świetna historia jak zawsze.

Verard: Od dziś zwany Czaruś. Kreujesz swoją postać na naprawdę ciekawą osobę. Wiem, że połączenie twojego charakterku z draconequusem to mieszanka wybuchowa. Co widać już po 1 rozdziale/prologu. To chyba pierwszy wasz fic bez udziału Mane6 (jak na razie). Ciekawe przedstawiliście uniwersum i powrót do znanych nam postaci "+". Wiedzę, że wiele aspektów zostawiliście bez zmian z pozostałych projektów, więc można wnioskować że owe wydarzenia poprzedzają wasze inne projekty.
Co do aktualnie głównego wroga to kojarzy mi się z dwiema historiami. Pierwsza to srebrne królestwo, a druga tutaj przemilczę tytuł.jot9h0z3xVRL4.png

Widzę, że postanowiliście przenieś się do wyższego działu, więc nie będziecie się ograniczać. Domyślam się, że cenzura utrudniała wam pisanie :D teraz tylko przeć na przód ->

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc najpierw wypowiem się na temat opowiadania Verarda. (Uwaga, wykryto magię Harmonii) [A ¢o t° tAkiego¿]

Wielkie brawa dla ciebie gościu z takie dobre opowiadanie. Czasy sprzed panowania Luny i Celestii są według mnie najciekawsze. Do tego Twoje opowiadanie jest pełne tak śmiesznych momentów, że aż muszę przestać czytać przez napady śmiechu. Jak dotąd akcja się szybko i epicko rozwija. Masz też u mnie plusa za Doktora Madnessa. Jest to wspaniała postać. To przez niego dostałem największego napadu śmiechu. Mam nadzieję, że pojawi się jeszcze ze swoją lodówką.

To ja idę się zabrać za następne opowiadania z tego wątku. Powodzenia przy pisaniu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem kolego wyżej

To nie jest TA Equestria i panowanie Celestii i Luny - to jest nowy, zupełnie inne spojrzenie na świat stworzony przeze mnie z wykorzystaniem motywów tak zwany: Custom World. Nie znajdziesz tu nawet wzmianki o Celestii czy jej rodzicach tu ich nie ma - znajdziesz zaś podobieństwa paru postaci jak Eris, Selene, Aria itp... nawet wystąpią znane nam wszystkich backgroundy w INNYCH rolach. To jest to... nie Mlp:FiM i sam napisałem, że to całkowicie nie ma nic wspólnego prócz z postaciami w innych opakowaniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rdderp: Jak z większością ficów narzekam na to że rzadko są dodawane nowe rozdziały, to z PB mam odwrotny problem... Dużo czytania, a ostatnio też mało czasu, ja wszystkich pierwszych jeszcze nie przeczytałem, a tu są już trzy :D Powiem że ciekawie się zaczyna, a i porównójąc Wasze prace z początkowych faz projektu widać też, że jest dużo lepiej od strony technicznej (styl, składnia, przecinki i takie tam. Ciekawy jestem tylko jak dojdę do jakiś rozmów łączonych czy znowu będzie kopiuj wklej :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Aresa... to możesz być tego pewien, ale tutaj zatrudniłem Bandę Korektorów Ninja + Niuchacza, by się tym zajęli. Niestety, Aresa nie przekonasz to zmiany nastawienia. Na szczęście u mnie kopiuj-wklej nie ma, bo nakręcam fabułę i zdarzenia. Jestem wolny od kopiarki ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co za bardzo poprawiać;3 Jest wyśmienicie jak jest, a jak dojdziecie do tego gdzie ostatnio byliście to dopiero bedzie apogeum wyczekiwania i pochłaniania takich delicji;p Czekamy niecierpliwie(i w międzyczasie też czytam to co jest uwktualniane tutaj;p) Więc jest dobrze, lepiej i zajebiście;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny świetny rozdział! Na początku już sama postać Charona mnie rozwalała. Później nadeszła Eris, następnie pingwiny, kolejno Doktor Madness (on uczynił mój świat bardziej BUENO!). Myślałem, że już nic ich nie przebije, a teraz dowaliłeś jeszcze gremliny! Przez nie dostaję ataków śmiechu! Jak dalej tak będziesz wymyślać przekomiczne postacie to boję się co będzie za 10 rozdziałów... Ale to nie zmienia faktu, że czekam na więcej. Dobra robota!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się śmieję z powodu wrzucenia tego do Necronomiconu, ale jednak ta seria ma dość brutalne sceny, o ile postacie są zwariowane to prawda. Jestem twórcą komedii, ale grimdark też zrobię bez problemu. O ile masz bohaterów dość komicznych, to wiedz, że ich mentalne rozterki spowodują stratę dużej ilości posoki... ;3

 

@Chief

Dzięki, przez Ciebie już jestem Czaruś... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...