Skocz do zawartości

Projekt: Equestria Another World[Crossover][Fantasy][Grimdark][Seria]


Verard

Recommended Posts

Pierw małe wyjaśnienie: sorry że tak długo mi się zeszło, ale była zbyt ładna pogoda, by siedzieć w domu. Do tego mam wysoki sezon  w robocie i nie mam czasu, by siedzieć nad waszym ficem. Dziś troszeczkę nadrobiłem, ale jeszcze długa droga przede mną.

 

Mab rozdział 1:

Pierw widzę, że ty także opiekujesz się dwiema postaciami, nie wiem jeszcze jak jest u innych pisarzy ale chyba to taka myśl przewodnia w tym projekcie.

Ciekawe jest to że jakiś tydzień temu szukałem crossovera z pingwinami i nic nie znalazłem. Miło mnie zaskoczyłeś. Tylko nie mogę się przestawić na te dziwaczne imiona :P Widać wiele nawiązań i inspiracji z głównego show jak także kilka pomysłów (podobnie jak u Czarka) zaczerpniętych z poprzednich prac. Np Sitras :D

Miło jest zobaczyć nowego właściciela bliźniaczego młota Mjöllnir (tak wiem wymyślam)

Motyw z ukochaną jest taki sam jak u Nightmare i nawet charakterki mają podobne. Można powiedzieć, że wasze pierwsze rozdziały są plagiatem... :}

ibqFUP0BHR3Apl.gif

 

 

Ares rozdział 1:

To tak pomysł na bohatera bardzo przypomina mi pewnego innego kucyka - alchemika. Zapewne wiesz o kogo mi chodzi. Do tego pewne rączki od pewnego doctorka i mamy twojego bohatera.

Jedynie co mnie kuło w oczy w pierwszej części tekstu po powtarzanie kilka razy jednego motywu. Nie wygląda to profesjonalnie.

Zobaczymy jak będzie dalej wyglądała twoja historia.

 

 

Pillster rozdział 1:

W twoich ficach prawie zawsze w pierwszych rozdziałach jest jakaś tragedia. Czy to śmierć czy problemy głównego bohatera/ki. A właśnie znów klacz. Chyba Ci to podrasowało.

Twoja postać znów ma lekkie odloty i mało spotykany dar - u ciebie dość zwyczajowe.

Prawdę mówiąc spodziewałem się że jak Ares wybrał kuca to ty wybierzesz inną rasę, chodź przynajmniej mamy inną płeć dla urozmaicenia. :P

Stawianie zasieków na głównym szlaku, by nikt nie proszony się nie przedarł nie jest dobrym pomysłem. Potraktowałeś/aś (znów ten sam problem) z pioruna delegacje z innego królestwa. Wiesz, że to może spotkać Cię karą dyscyplinarna :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się rozkręci, także bądźcie spokojni - co do bohaterów, postanowiliśmy nieco zaszaleć. Ponieważ zwykle pisałem jako postać stawiająca na siłę mięśni, tu poztanowiłem spróbować jako intelektualista, wykorzystujący przede wszystkim swój intelekt i zdolności techniczne. Zawsze to miła odmiana od wbijana wrogom topora w łeb własnoręcznie, i obrzucić ich granatami czy napuścić na nich golema ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareście... Kolejny rozdział...

Jestem wielce uradowany... Lecz

przejdźmy do rzeczy...

Fabuła... Jest wielce ciekawa

zaskakująca, gdzie niegdzie

czytelników waszego

dzieła :fluttershy4:

Postacie... Bardzo, ale to bardzo... Ech

ujme to, inaczej... Są niesamowite,

zaskakujące swoją osobowością... W

szczególności jedna przypadła mi do

gustu... Pani porucznik Tempest i jej

osobliwe poczucie humoru :lunaderp:

no nic to wszystko... Czekam na więcej :twilight7:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdział 2:

Czarek Ty zawsze musisz gdzieś zaginąć ale nie spodziewałem się że już w 2 rozdziale. Z mieczem ciekawy pomysł.

Mab. Tak się zastanawiam czy w którymkolwiek ficu twojego autorstwa nie znalazł się cytat z show Dunhama. Chyba tylko w Drogach, ale nie jestem pewny... :P

Ares: Drugi rozdział już czytało się bardzo ładnie, nie widziałem większych błędów. Konflikt geniuszy na pewno będzie epicki. :P

Pill: Widzę, że kreujesz Tempest na istotę na istotę twardą, lecz zdolną do poświęceń: "Robi to co zrobiłby żołnierz. Ratuje życie tych, których w ogóle nie zna". Niestety, ale posiada także wiele wad. Największą z nich jest wielka pewność siebie co do swoich umiejętności - to często gubi wszelkich bohaterów.

 

Wiem, że prędkość czytania mam zabójcza, ale naprawdę nie mogę znaleźć czasu.

Edytowano przez Chief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Pamiętasz o nas <załóżmy że ci wierze :ming: >

Co do nowych rozdziałów... Są świetne <choć kilka błędów było> i zanosi się na wiele ciekawych przygód... Oby tak dalej... Życze wam jak najlepiej w pisaniu dalszych rozdziałów :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, wiem, że brak, ale akurat pracujemy nad czymś innym(czymś co już to było) No dobrze, wrzucę jeszcze ze dwa rozdziały i reszta jak mają, też niech wrzucą. 

 

No i by nie było - Rozdziały VIII IX i X już są... zabieramy się za kolejne!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się robi coraz to lepsze. Moje obawy stały się prawdziwe. Na początku Dr Madness, później dobry Dark Nightmare i jego Lusty Molly, teraz Charon Solis i epicki ojciec Darka. Od tej wspaniałości mi łeb rozwala! To opowiadanie jest po prostu uzależniające. Ja chce więceeej! Dzięki za rozdziały i powodzenia w nowych!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...