Skocz do zawartości

Shingeki no Kyojin


Kapustka

Recommended Posts

emili878 żoną Leviego? A kysz XD Ja nic nie poradzę, znajoma zaraziła mnie fazą na ten paring ;_; Jakby nie to, że siedziałam u niej praktycznie tydzień to pewnie by mi się nie udzieliło XD Ale uznaję ten paring tylko i wyłącznie, gdy Levi jest seme, o.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że zamieni się w Tytana :ming: Levi i tak jest fajniejszy, tą swoją obsesją *.*

 

 

Mam znalazłem :3 

155226_kwz2qyftx3l7d9nei864mo0pjs5r1bgav

 

 

i jeszcze kilka fajnych, znalazłem tak na poczekaniu ;3 

 

156063_jzgscq924bxlkaf6thnde7pyvwiu150mr

156065_vl7nks18m30hct9jirod5zyewqu2xfb4p

158488_yu98fpkd24zw15icq0sgenaro7hx3bm6t161495_vnlwktbmgs8yq7erfd54x9z02cpuhjia1

160552_462qrkmbfwxpi8va9e5tlsdh3gcu7yjn0 To Uwielbiam najbardziej :ming:

 

 

I jeszcze fajna parodia :D  :

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6F3WyFYVj10

Edytowano przez RedBalance12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DiscorsBass zniszczona psychika? :c

 

 

W necie jest pełno dziwnych rzeczy z SnK. Ale nie, Armin.. Jako.. Pico.. To mi rozwaliło mózg.

155898_1p4yr36ajegoxi7lqd8z52wtufvh9cnsm

 

A z innych dziwnych rzeczy.. Ukeź oglądał SnK ze znajomą i w pewnym momencie zgodnie zareagowałyśmy drąc się "TO BYŁ TYTAN BISZ!". Normalnie inna znajoma również to zauważyła. Przypadeg? Nie sondze.

No bo serio.. Czy to nie jest bisz? XD To zalotne spojrzenie... <3

5n1rLlQ.jpg

 

Dobra, rozwala mi to psychikę, za dużo artów o tematyce Rivaille x Eren *U*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zalotne spojrzenie! Pixie dal by się zjeść, w końcu sam powiedział ze " Nie będę miał nic przeciwko jeśli zje mnie ładna pani tytan" A dla mnie ten tytan to kobita.

Ty ze znajoma ja z kuzynem którego zaraziłam. Oczywiście zakończyło się tak ze on oglądał schowany za forteca pluszaków a ja tuz przy kompie z kechupem xD

 

Ie oglądać obrazki z Levim <3

Edytowano przez emili878
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę stwierdzenia "Lol Armin idź do Boku no Pico" zabiję każdego kto tak powie...

 

Also nie mam zielonego pojęcia jak się pisze Arminowe nazwisko. Widziałam już chyba z 10 wersji, ale nie wiem która jest poprawna xd

 

Proponuję zejść z tematu "OMG LEVI <3 <3 <3" i zmienić go na to:

 

 

tumblr_mpaquvOOa21r17y3co8_1280.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna dyskusja: to w jaki sposób Armin

odwrócił uwagę tytanki kiedy był ranny.

 

Serio, czy tylko ja zwracam uwagę na Armina i jego sposób myślenia logicznie nawet w obliczu śmierci?

 

No dobra to jak nie chcecie dyskusji to wracajcie do oglądania yaoi z Levim i Erenem >.>

Edytowano przez Na pewno nie Flutteryay
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za Arminem ogólnie rzecz biorąc średnio przepadam, więc i dyskutować na temat jego działań średnio mi się chce, przykro mi. A DiscorsBass właściwie powiedział wszystko w tej kwestii xD

Niestety należę do gatunku jarającego się Levim i Erenem jako paringiem, przykro mi bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie mówiąc nie przepadam za anime. Za namowami znajomych wielokrotnie próbowałam oglądać jakieś tytuły i jeśli ktoś się bardzo postara, to ciągle próbuję, ale nie przypadają mi do gustu, nie wiem dlaczego.

 

No, ale jest Shingeki no Kyojin. Do tego nawet nikt mnie nie namawiał, po prostu na jakimś meecie ktoś, nie potrafiąc zapamiętać mojego imienia, ochrzcił mnie "Potato Girl", bo przypominałam mu z wyglądu Sashę (z trafnością tej analogii mogłabym się spierać, ale nie o to chodzi). Zapamiętałam ten motyw i któregoś popołudnia obejrzałam - spodziewając się, jak zwykle, skończenia po jednym-dwóch odcinkach. Potem nie pamiętam, co się działo, wiem tylko, że obecnie w każdą niedzielę niecierpliwie czekam na napisy, a seria została jedynym do tej pory anime, które naprawdę mi się spodobało.

Edytowano przez Salmonella
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

/UP W sumie możesz mieć rację, ale i tak bardziej boli mnie ta śmierć, niż ta druga. (to usunięcie spoilerów ze zdania mnie wykończyło :I) 

 

163766_itgdrnjqxz6583bpcafmlkv4ho19e0u7w

 

 

174190_4dyjx2tqg8f5mvslewzc7bun9rakp3ho0

 Chcę następny odcinek i to w trybie natychmiastowym. 

Edytowano przez Animal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Marco nikt nie wiedział dopóki nie umarł xD

A tak poważnie... serio? Śmierć Marco, na którego nikt nie zwracał uwagi bardziej smutna od śmierci Petry, która powoli planowała ślub z Levim, jej zrzucone z wozu zwłoki (tylko w anime tak było)... serio?

 

A ja tam czekam na 50 rozdział mangi. ON POWRÓÓCIŁ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...