Skocz do zawartości

Shingeki no Kyojin


Kapustka

Recommended Posts

Dlatego stwierdziłam, że udaje, że nie jest animcem o mechach :v

Nie są to zwykłe typowe mechy, ale patrząc przykładowo na takiego Erena. Może nie jest pilotem jakiegoś mecha typowego, ale jak tak patrzeć, tytani są pseudo mechami, a on czymś takim kieruje. Są też inne osoby które kierują czymś takim. Tylko, że nie jest to wielki robot a tytan. I napieprzają się nawzajem. Znaczy tak generalnie skrót fabuły SnK.

Przykro mi, że zgadzam się ze stwierdzeniem, że jakby anime polegało tylko na walce biednych ludzi z tytanami, bez żadnych super mocy byłoby ciekawsze. Znaczy mimo wszystko lubię serię, ale zalatuje tym dla mnie przykro mi bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez mocy byłoby o wiele ciekawiej, bo dając ją Erenowi, sprawili, że jest OP.

Jeśli uznać by, że Attack on Titan to mecha... To byłoby bardzo kiepskie mecha, stwierdzam jako fan tego gatunku. Gdzie by temu było do takiego [pseudoreklama] Gundam Unicorn. Niech lepiej pozostanie to tym czymś, czym jest :v.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Eren nie miał mocy, to byłby nikim, bo nie miał jakichś specjalnych zdolności. Jedyne, co utrzymało go w armii, to jego determinacja. Zresztą i tak nie jest tak przesadnie OP, bo albo nie potrafi do końca użyć swojej mocy, albo po prostu mu nie wolno, albo Annie i tak go trzepie po tyłku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Bardzo dobry animiec, choć muszę przyznać, że denerwował mnie główny bohater. Ja rozumiem, że matkę zjedli i wielki ból i w ogóle, no ale ten debil zachowuje się jakby nie miał mózgu momentami. Dobrze, że później Levi zaczyna go prostować... Wracając do całości tytułu - bardzo ładna kreska, dwa dobre openingi (drugi zaniża poziom, po pierwszy jest genialny). Do tego ciekawy świat i kilka równie ciekawych postaci. Przyznaję, że czekam z niecierpliwością na następny sezon :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Zaczynam to oglądać,pierwsze wrażenie-dość zaciekawiło,jednak nie zafascynowało tak,jak Gurren Lagann które widziałem(dobra,wiem że to odrębne gatunki).Cóż,może w miarę oglądania akcja się rozkręci.(Musze się wam zwierzyć,że mniej więcej od początku oczekiwałem epickich walk,może się przeliczyłem? )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Jestem zaznajomiony z najnowszymi rozdziałami mangi i muszę stwierdzić, że właściwie w ciągu kilku chapterów rozwiązano sporo największych tajemnic tej serii. Ograniczę się to tego stwierdzenia, ponieważ nie chcę ujawniać zbyt wielu spoilerów, jednak nie ulega wątpliwości, że te zagadnienia są naprawdę ciekawe i z pewnością niejeden sympatyk SnK spędziłby długie godziny na dyskusjach i snuciu teorii na temat dalszych następstw tych rozwiązań.  

 

Zaś co do nowych epizodów anime - oczywiście, że fabularnie nikogo raczej nie zaskoczą, jednak są one warte obejrzenia z uwagi na świetną adaptację starszych rozdziałów - chociażby konfrontacja Zeke z Miche wypadła - w mojej opinii - znacznie lepiej niż w mandze. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...