Skocz do zawartości

Prośba do użytkowników forum.


grik1

Recommended Posts

Daniu

Życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia. Rehabilitacja pomoże tylko wtedy, gdy będziesz myślał pozytywnie. Całe forum daje Ci więc otuchę i jest dobrej myśli, by udało ci się szybko do nas wrócić. Nikt nie chciałby krzywdy swojego brata, a wszyscy tu jesteśmy jakby braćmi i siostrami. Przeinaczę trochę znane powiedzenie: "Nie życz innemu, co tobie nie miłe" i zwrócę do tych na forum, których nie obchodzi ten wątek. Postarajcie się o trochę współczucia dla kolegi, który - jak widzę - nie jest pasywny na forum.

Pozdrawiam

Nawias

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Drogi Daniu.

Zawsze boli gdy stajemy przed wielkim problemem, który nierzadko zdarza się z naszej winy. Też kiedyś byłem w podobnej sytuacji i znam Twój ból. Mam szczera nadzieję, że staniesz ponownie na nogi i powrócisz do pełnej sprawności. Może będę mało oryginalny, lecz życzę Ci z całego serca by okres, w którym będziesz przeżywał ciężkie chwile swojego życia wypełnili przyjaciele, rodzina, a może i miłość. Życzę Tobie by nie opuściła Cię miłość i dobro ofiarowane przez drugą osobę. Pamiętaj, że każdy z nas, każdy bron, każda pegasis, jest z Tobą. W tych trudnych chwilach chciałbym zrobić co w mojej mocy byś tylko powrócił w nasze szeregi na swoich nogach.

Jest pewien cytat, który, moim zdaniem, pasuje na ten moment. By, mam nadzieję, dodać Tobie otuchy.

 

Dowodem odwagi nie jest umrzeć, ale żyć.
Vittorio Alfieri Oresta

 

 

Pozdrawiam!

Marcin "Martini963" K.

 

PS Wracaj czym prędzej do zdrowia i ciesz się swobodą ruchu!  :pinkiesmile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Danio!
Nie martw się napewno będzie dobrze.Wyzdrowiejesz tak szybko, że nawet się nie obejrzysz! ;) Serio.Może nawet zostaniesz zawodowym biegaczem? Kto to wie? Choć nie umiem wspierać zbyt,chcę Ci życzyć szybkiego powrotu do zdrowia,dużo radości i powodzenia w życiu a przede wszystkim szcześcia i 0 takich podobnych zdarzeń.
                                                               Nie martw się już, napewno wyzdrowiejesz.
Wszystkiego dobrego oraz radości i szczęścia w życiu życzy:  Pełna Nadziei Bon Bon. :bonbonsleep:


I co wszystko się udało? :) Przepraszam za spóźnione życzenia itd. , ale mam nadzieję , że chociaż troszkę Ci teraz pomogłam.

Edytowano przez Bon Bon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...