Skocz do zawartości

Zmiana silnika + inne zmiany na forum


Siper

Recommended Posts

Okej. Forum nie radzi sobie z wyświetlaniem zaktualizowanych informacji w profilu (przesuwa je w prawo, na moim profilu widać, przynajmniej ja widzę)

 

I jak ktoś rozczai system reputacji na tym forum niech mi wyjaśni, bo nie ogarniam ;_;

 

Reputację otrzymuje się za posty. Z tego co wiem domyślnie IPB nie daje możliwości dawania "bo tak".

Link do komentarza

Moje paczałki :P No o wiele lepiej. Te odpowiadanie jest naprawdę mega plusem nie trzeba przechodzić na inne okienko by wyczytać tych kilka pytań :P Łatwe do ogarnięcia teraz forum. I zauważyłem, że więcej postów mieści się na stronie i przed chwilą mi się wyświetliło, że doszły nowe posty kiedy to pisałem hehe nie trzeba odświeżać co 5 min :P

Link do komentarza

Moje paczałki :P No o wiele lepiej. Te odpowiadanie jest naprawdę mega plusem nie trzeba przechodzić na inne okienko by wyczytać tych kilka pytań :P Łatwe do ogarnięcia teraz forum. I zauważyłem, że więcej postów mieści się na stronie i przed chwilą mi się wyświetliło, że doszły nowe posty kiedy to pisałem hehe nie trzeba odświeżać co 5 min :P

"Więcej postów na stronie" to kwestia ustawień wyświetlania. Można zawsze samemu sobie przestawić.
Link do komentarza

Fajniutko =3 Podobają mi się nowe zmiany. Zwłaszcza dodanie wersji mobilnej (na początku myślałem, że na inne forum wlazłem :pinkie4: ) i jeszcze ta Twily na górze /)^3^(\ Tylko zakładki w przęgladarkach muszę pozmieniać. Miałem ustawione na panel użytkownika i tamten link prowadzi mnie do errorka 404.

PS: Jak mamy inny silnik. To zmienione są może limity na sygnaturę?

Link do komentarza

Skrzynka liczy tylko 100 PW. To zdecydowanie za mało, powiedziałbym.

 

Poza tym natknąłem się na coś dziwnego - otóż pewna osoba napisała do mnie wiadomość jeszcze na starym, dobrym forum, ja teraz chciałem odpisać i nie miałem takiej opcji. Zamiast tego miałem jakąś dziwaczną rozmowę i tekst "Nie możesz kontynuować rozmowy, jeżeli wszyscy użykownicy nie są online" Że jak? Że co? Czy jest to spowodowane tym, że jeszcze trwają prace?

 

Chwała, że da się zmienić kolor, bo ten biały niszczył oczy. Ciemna szata o wiele przyjaźniejsza dla nerwów wzrokowych i ładna.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...