Skocz do zawartości

Zmiana silnika + inne zmiany na forum


Siper

Recommended Posts

Póki co zmiany na OGROMNY plus (wszystkich nie sprawdziłem, jakby co to będę biadolić jak stara baba). Strona jest bardzo czytelna, część kolorków Avatarów nie wymaga już zaznaczenia aby cokolwiek zobaczyć :lyra2:  Mam tylko pytanie. Czy w przyszłości będziemy mogli wybrać innego kuca w logo? Twilight jest świetna, ale na pewnym forum działa to tak że każdy może wysłać swoją propozycję. Po ewentualnej akceptacji użytkownicy zyskują n-te logo strony do wyboru w swoim profilu. Fajna rzecz.

dobra, informacje z profilu "o mnie" i "ulubiony kucyk" gdzieś zniknęły, ktoś wie gdzie mogły sobie pójść?

Faktycznie je wywiało, ale to drobnostka.

poza tym fajnie by było gdyby tą Twilight na samej górze można było zmienić na np Flutterhy/Rarity, w sensie, żeby każdy user mógł sobie ustawić obrazek kucyka którego woli

Jak już pisałem to bardzo fajne rozwiązanie. Nie znam się na tym, ale myślę że da się to wprowadzić. Skoro tamci od forum X to zrobili... (przypominam, nie znam się na silnikach i takie tam)
Link do komentarza

Ja tam sobie jakoś poradzę w ogarnięcu nowego wyglądu ale na razie staram się znaleźć coś co w starym wyglądzie nazywało się "Pokaż nieprzeczytane posty" bo znaleźć czegoś takiego nie mogę a używałem tego często

"Wyświetl nową zawartość" to jeden z największych guzików w górnej części forum :P

Link do komentarza

Zauważyłem jedną wadę.

Jak są te statusy, które można komentować, to potem jak skomentuję ja, a po mnie z 6 osób, to zamiast mieć 1 powiadomienie o nowych komentarzach na czyimś statusie, to mam ich 6. To jest nieco uciążliwe.

 

A no i szkoda, że jak zdobyłem te punkty reputacji na starym silniku, to nie ma teraz realnego odbicia tego tutaj. Punkty reputacji zamiast przejść do gwiazdek, przeszły do plusów za posty, co nie do końca oddaje to, co miało oddawać - u mnie większość pozytywów to zdobyta była jednak za spotkania, eventy, mało które były za posty na forum.

 

No i gratuluję przy okazji ściągnięcia na forum nowej plagi - z innych forów mam doświadczenie, że jak jest system oceniania każdego posta osobno, to zaczyna się walka o plusiki i w efekcie tego ludzie mogą zacząć się popisywać przed innymi lub nie być szczerym, byleby zgarnąć plusa. Poza tym czekam na moment, gdy Stachul ogłosi, że chce mieć jak najwięcej plusów pod swoim postem, skoro kiedyś zebrał ponad 100 pozytywów.

Link do komentarza

 

A no i szkoda, że jak zdobyłem te punkty reputacji na starym silniku, to nie ma teraz realnego odbicia tego tutaj. Punkty reputacji zamiast przejść do gwiazdek, przeszły do plusów za posty, co nie do końca oddaje to, co miało oddawać - u mnie większość pozytywów to zdobyta była jednak za spotkania, eventy, mało które były za posty na forum.

 

No i gratuluję przy okazji ściągnięcia na forum nowej plagi - z innych forów mam doświadczenie, że jak jest system oceniania każdego posta osobno, to zaczyna się walka o plusiki i w efekcie tego ludzie mogą zacząć się popisywać przed innymi lub nie być szczerym, byleby zgarnąć plusa. Poza tym czekam na moment, gdy Stachul ogłosi, że chce mieć jak najwięcej plusów pod swoim postem, skoro kiedyś zebrał ponad 100 pozytywów.

 

Prawda. Tylko Linds, zrozum... jeśli nie masz FB, to musisz być na forum z nim związanym. Nowa era i w ogóle.

 

Miałem reputację za to jakim to nie jestem dobrym lub złym modem, na co ciężko też zresztą pracowałem - dlatego wiedziałem za co mam. Teraz ustawię status "pierdzę sobie do ucha" to zgarnę +100 reputacji, albo to tylko moje chore wrażenie. Jeśli za statusy można... Kombinujcie, niczego nie sugeruję, ale nowy system użytkowników jest po prostu na minus. Wielki minus.

Link do komentarza

Dodam jeszcze fakt, że na jednym forum po wprowadzeniu systemu plusów i minusów za post zaczęło się nie tylko walczenie o plusy i zgrywanie kogoś, kim się nie jest byleby mieć dodatkowy plus, ale też utworzył się krąg wzajemnej adoracji, którego członkowie sobie nawzajem dawali plusy do postów nie za treść, a za to, że się lubi danego człowieka. Wówczas wychodziła sytuacja, że nawet jeżeli ktoś nie miał racji, nie miał argumentu lub miał denny argument w dyskusji, miał więcej plusów od kogoś, kto ma rację tylko dlatego, bo go ludzie lubią.

Link do komentarza

Sprawa zbierania "łapek fapek" jest ciężka do rozwiązania. Niestety taki obrót sprawy jaki przedstawia Linds jest naturalny. Faworyzowanie członków bliskiego otoczenia, bycie fanbojem, jest spowodowane obawą przed wypadnięciem ze stada... Smutne, ale prawdziwe.

Czekam tylko, aż niektórzy zaczną używać statusów w charakterze czatu...

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...