Skocz do zawartości

Zmiana silnika + inne zmiany na forum


Siper

Recommended Posts

Ciekawe bo stare forum też miało możliwość dawania repek za post, więc nie wiem o co chodzi, żadnej takiej sytuacji nie zauważyłem, wręcz nie bardzo widziałem żeby ktoś repki za post dawał.

 

No, ale Solaris, co ty przyrównujesz? W poprzedniej wersji forum nie było widać przy poście, czy dostał punkt repki. No, a zgaduje, że nikomu nie chciało się co chwile klikać i przeglądać wszystkie przyznane repki użytkownika, by sprawdzić, czy za ten post zebrał sporo pkt reputacji, czy nie. Teraz zaś będzie to widoczne przy poście, że przykładowo post użytkownika A w temacie Blblblblblbl zyskał dajmy na to 5 pkt reputacji.

 

 

Zgadzam się z Lindsem i Emronnem co do plusików za posty.

Daje to jeszcze większą możliwość nabicia reputacji.(łatwiej dać plusik za posta bez powodu, niż dać repka z jakimkolwiek wyjaśnieniem)

Jest niby rozwiązanie(system postawionych piw, cydru, itp = zero reputacji... ale to tylko sugestia)

 

De facto licznik postawionych piw sprowadza się zazwyczaj do poprzedniej wersji reputacji, jaki panował na MLP Polska. A na niektórych forach jest postawienie piwa za konkretny post i wówczas wracamy do punktu wyjścia, czyli obecnego systemu reputacji.

  • +1 2
Link do komentarza

Ja tam sobie jakoś poradzę w ogarnięcu nowego wyglądu ale na razie staram się znaleźć coś co w starym wyglądzie nazywało się "Pokaż nieprzeczytane posty" bo znaleźć czegoś takiego nie mogę a używałem tego często

Pokaż nową zawartość na górze.

Forum wygląda o wiele lepiej, w końcu silnik jest płatny. Styl ładny, nieprzeładowany pierdółkami.

Jednakże jest jeden problem, a mianowicie nie ma opcji przejścia do ostatniego nieczytanego posta, co jest małym minusem.

W dodatku można samemu sobie dać reputację, co przed chwilką sprawdziłem.

Ostatni, czy pierwszy nieczytany post? Jeśli pierwszy, to obrazek (kółeczko) z lewej strony nazwy tematu.

Czasem sie zastanawiam czy ktos w ogole czyta te moje/nasze posty z Pomocnymi Radami.

Jestem z komorki, ladnie, pieknie. Also w tym wordzie sie milutko dodaje obrazki, ale pisanie kolorami bez bb to nie to samo xD Dalo sie gdzies cos wlaczyc, pokombinuje

Pierwszy przycisk - ten wyglądający jak przełącznik światła. Ew. pisz kodem, powinno po daniu podglądu się zmienić (przynajmniej tak mi się zdaje, że na innym IPB tak się robiło).

Hmm, mi coś nie trzyma logowania - przy każdym nowym włączeniu kompa muszę się logować na nowo, mimo że zaznaczam "Zapamiętaj mnie" :P

Akurat to kwestia pamiętania ciasteczek przez przeglądarkę. Daj MLPPolska.pl jako wyjątek żeby zawsze pamiętało. :3 Bo ciasteczka są na sesję ustawione, więc się kasują po prostu przy wyłączaniu.
  • +1 2
Link do komentarza

Skończ człowieku robić double posty. Na tym silniku jest opcja edytuj.

Dajcie adminom pracować.

Po pierwsze: Jakoś inni piszą że sie podoba a ty mówisz żebym JA  postów nie robiła że forum znakomicie wygląda.

Po drugie:Ogarnij się myślisz ,że co?Od niedawna sb tu przychodzę jestem kurna nowa mam prawo niewiedzieć co i jak -,-''

  • +1 1
Link do komentarza

Po pierwsze: Jakoś inni piszą że sie podoba a ty mówisz żebym JA  postów nie robiła że forum znakomicie wygląda.

Po drugie:Ogarnij się myślisz ,że co?Od niedawna sb tu przychodzę jestem kurna nowa mam prawo niewiedzieć co i jak -,-''

Spokojnie :) Myślę, że Maxy chciał Ci przekazać tylko "dobrą radę". Po co te nerwy?  :twilight4:

  • +1 1
Link do komentarza

Bo nikt jeszcze nie przywykł do tego, to i nerwowi niektórzy się stali :P
Ja się jeszcze tak tylko zapytam - dalej możemy cisnąć adminom po 9834732462342% warnów, czy na testach się nacieszyliśmy, a teraz nam zabraliście? x3
@down
"Bosz" (BOSCH?), rozumiemy. Polecam się uspokoić ^&^ Ja tam ogarniałem od początku.

Link do komentarza

Jak wy byliście takimi 'nowicjuszami'' jak ja to pewnie wszystko ogarneliście? ;(

 

Ja ogarniałem, ponieważ byłem bardzo komunikatywny i troskliwy, zresztą, jestem taki do dziś.

 

Co do tematu: Moim zdaniem, styl 'MLPPolskaBlack' powinien być stylem domyślnym wyświetlanym na forum (jeżeli jeszcze nim nie jest :P), ponieważ wiele osób twierdzi, iż prezentuje się on lepiej. Ogólnie bardzo podoba mi się forum bazujące na nowym silniku, brakuje wprawdzie paru rzeczy, ale administracja za pewno wykryje i naprawi wszelkie ubytki. Gratuluję i bardzo dziękuję wszystkim osobom, które miały wkład w 'przenosiny' forum na nowy silnik, ponieważ Wasza robota się opłaciła a forum stało się lepsze.

 

Xyzie Drogi, przecież jest na temat.

Edytowano przez Alexsuz
  • +1 1
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...