Skocz do zawartości

Moja rozmowa ze znajomym o kucach.


kotekipiesek

Recommended Posts

Nikomu tu sie nie chce 'szukac po IP i wpraszac sie do chalupki' jakims randomom. I ta gadka o Tharze mnie rozbawiles. Jemu sie najmniej chce, i to podawanie wieku - jakbys kolege w przedszkolu bratem starszym straszyl ;)

Mysle nad warnem za przeklenstwa, nie ma ze sorry, bo Tobie sie nie chcialo. Zrobie to jak wroce, chyba, ze ktos mnie ubiegnie.

Link do komentarza

Moja porada

Jak widzisz ,że osoba raczej nie jest zainteresowania kucykami... lepiej nie drążyć dalej tego tematu ,a co gorsza nie udowadniać naszej racji ,bo potem wychodzą takie dialogi 

 

Paru moich znajomych na początku była negatywnie nastawiona na ten serial ,a teraz wszyscy to oglądają. Po prostu przejęłam taką taktykę ,ze mówię "oglądam najnowsze kucyki" i na tym kończy się cały temat ...racja padają jakieś dziwne dialogi... jednak ja ich nie zmuszam do obejrzenia, nie udowadniam jacy to oni są beee i ,że są głupi ...urok w mojej technice polega na tym ,że potem te osoby z własnej ciekawości zerkają bez zmuszania na serial i zazwyczaj też go potem oglądają 

Link do komentarza

Dla mnie w sumie zabawna rzecz do przeczytania. Prawdę mówiąc ludzie się tak bardzo kucyków u mnie nie czepiają, uważają to chyba za 'mniejsze zło' w mojej osobie i jak juz wolą się przyczepić do czegoś innego :P
Prawdę mówiąc nigdy mi jakiś "hejter" nic nie mówił i nawet nie wiem czy kiedykolwiek miał taki ze mną do czynienia...:P

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...