Skocz do zawartości

Odniesienia do MLP w innych filmach, książkach, grach itp.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Właśnie widziałem reklamę "kinder niespodzianki" i pokazywali tam jajka z kucykami. Trochę byłem zajęty czymś innym i nie wyłapałem czy to było MLP czy podróbki, ale raczej podróbki, bo chyba bez znaczka. 

Edytowano przez fallout152
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to są te same kuce co w tamtej reklamie, ale znalazłem jeszcze coś takiego:

 

To chyba jest jeszcze znane pod nazwą "Filly Fairy":

hqdefault.jpg

 

Dodatkowo na ceneo.pl znalazłem jeszcze jakieś "Simba My Sweet Pony":

f-simba-my-sweet-pony-kucyk-do-stylizacj

I jeszcze jakieś "Zapf Chiqui Baby Born":

f-zapf-chiqui-baby-born-koniki-swiecace-

 

Kiedyś też widziałem na ulicy karton z logo: "Jordan Love Your Teeth" i tam były jakieś ilustracje szczoteczek do zębów, z narysowanymi stworkami, z czego przynajmniej jeden był kucem i wyglądał prawie identycznie jak Twi (kolor, kontur, fryzura, róg), tylko znaczka nie miał.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo widziałem w "chińskim" sklepie gdzie sprzedają tanie, ale kiepskiej jakości produkty. Byłem dzień po otwarciu (wiadomo, że nie ma sensu iść pierwszego dnia).Aromat jaki panuje w tym raju podróbek zwala z nóg. Podziwiam tych, którzy robią tam zakupy dłużej niż 15 min. Tydzień temu matula kupiła tam etui na okulary. Pracuje w takim, a nie innym zawodzie że nie ma sensu inwestować w drogie.

Wracając do tematu. Słucham sobie ostatnio setu z ASOT 600, przeważnie pomijałem wywiady ale tym razem słuchałem jak leci. Jeden z DJów opowiadał o swoim albumie: "no, no rainbows, ponies, unicorns" Może na siłę, ale mnie rozbawiło. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W filmie ,,Spring Breakers''(chyba tak) mniej więcej w połowie i na początku główne bohaterki oglądały poniacze ;). Byłam na tym w kinie więc niepamiętam kiedy dokładnie, ale zapamiętałam że leciał odcinek ,,Winter Wrap Up''' kiedy Twi śpiewała ;) parę sekund, ale pegasis wypatrzy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

http://www.youtube.com/watch?v=M8REVZE-REw

 

Filmik chyba mówi sam za siebie...

 

W grze Team Fortress 2 praktycznie na każdą okazje dodają jakieś specjalne bronie, przedmioty itd. A ponieważ Gabe Newell, twórca Steam oraz firmy Valve, która wydała takie cuda jak Half Life, Portal, Counter Strike, Left 4 Dead, Dota 2 oraz omawiane przeze mnie dzieło. Nie dziwota, że na hallowen postanowił dodać całą łyżkę kucykowych przypraw. Oczywiście napotkało to olbrzymie oburzenie, typu "zepsuliście gre!!!11" itd. ale my, jako fani MLP, możemy być dumni z Gabe'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Nie wiem czy ktoś słucha moze rapera Słonia, ale jak dzisiaj usłyszałem jeden kawałek to myślałem, że padnę. :D Fanom Luny na pewno nie trzeba tłumaczyć o co chodzi. ;)

 

UWAGA! MOCNY TEKST!

http://www.youtube.com/watch?v=gyRSaphuOqU

 

A dla tych co jednak nie wiedzą o co chodzi, sampel z podkładu jest wykorzystany z tego:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to by mnie uczyniło donosicielem, ale właśnie miałem zgłaszać te czarne rytmy, jednak odkryłem to, naprawdę oryginalną wersję utworu. 

Trochę to dołujące, że ten epicki kawałek nie należy do Luny, ale przynajmniej wiadomo, że fandom nie został okradziony. Come Little Children jest normalną muzyką, do której można zakupić prawa do komercyjnego użytku i podejrzewam, że nasz gangsta właśnie tak zrobił.

 

Z innej beczki, przedstawiam wam piosenkę wyśmiewającą hejterów HTF oraz częściowo tych od MLP. Ten kucyk z tęczowym ogonem pojawił się też w jednym z najnowszych odcinków HTF- Pet Peeve.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta reklama powstała w czasie boomu na kucyki, a teraz ją wznowili. Czy tu może chodzić o...

I jeszcze na koniec tekst o rajdzie po Księżycu.

Wielkie odniesienie to nie jest, ale zawsze coś

EDIT:

Zeby offtopu nie bylo, daje zdjecie z borderlands

http://static1.wikia.nocookie.net/__cb20131031045122/mlpfanart/images/6/65/Butt_stallion.jpg

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

W grze Guild Wars jest nawiązanie do MLP, jedno z zadań nosi nazwę "Mad Little Pony", postacie występujące w tym zadaniu często mówią kwestie niektórych postaci z M6. Zaś w Guild Wars 2 jest broń- łuk który zmienia animacje strzał w galopujące jednorożce z tęczowymi grzywami, zaś na bokach mają cutie marks o wyglądzie loga firmy która storzyła grę. Po za tym za posiadaczem tej broni pojawiają się ślady kopyt oraz tęcza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Znowu drobne nawiązanie z Angory, nr 2/2014, Humoreska Pawła Wakuły. Historyjka o przybyciu trzech króli do Jezusa...

 

- Na zabawki jest jeszcze za wcześnie. - Szczęśliwy tatuś pokręcił głową. - Nie wiadomo przecież, czym maleństwo będzie się bawić. Czy będzie to kucyk Pony i lalka Barbie, a może pistolet na kapiszony i klocki Lego.

Pomijając już tego nieszczęsnego kucyka Pony, to nawiązanie polega raczej na tym, że Autor wymienił dwie znane marki zabawek dla dziewczynek, ale zawsze jakieś jest, nieprawdaż? W dodatku lepsze niż szukane na siłę odniesienia do MLP w "Wiedźminie"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego w internetach, zaczyna się od tak 2:40:

A tutaj tekst:

Kupowaliśmy jazz na lufki - dzisiaj na piony 

Kiedy jarały nas rozkładówki innych wciąż kucyk Pony 

To czas liczony w bletkach, wciąż to pamiętam 

Pamiętasz elementarz zasad? Przyjaźń to Mekka 

Kolejne "kucyki pony", nie wiem kto wprowadził te wyrażenie, ale zapewne nie znał angielskiego. Boże, ile można?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...