Skocz do zawartości

Odniesienia do MLP w innych filmach, książkach, grach itp.


Recommended Posts

A dżebnę sobie posta, dawno nie pisałem i brakuje mi repków :c
No w każdym razie. Nie wiem czy ktoś już to napisał, czy nie, ale w Truciźnie A. Pilipiuka jest nawiązanie do MLP. Córka Bardaka o tym jojczy i coś chyba jeszcze. Ogólnie warto przeczytać.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na Transformers: Wiek zagłady (tak BTW świetny film), a tu nagle jeden z naukowców wykorzystał gen Transformersów, by stworzyć Rainbow Dash  :rainderp: .

Zresztą, sami zobaczcie:http://obsessionismagic.blogspot.com/2014/06/if-you-needed-reason-to-see.html

Czyżby Bay był fanem? A może Hasbro poprosiło go o taki element w filmie? Tak, czy inaczej to bardzo ciekawe :)

"Bej" łaskawie zgodził się na kręcenie transformerów gdy drugi raz go o to poproszono. Za pierwszym razem odmówił bo "Nie chciał robić filmu o robotach dla dzieci" więc myślę że bronym na pewno nie jest, a jeżeli gdzieś tak wyczytaliście to prawdopodobnie chwyt marketingowy i tyle. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To imię pisze się "PipsqueAk" i żeby uniknąć wstawiania do tego tematu cytatów z jakiś gier/filmów z tą nazwą, od razu powiem, że Pipsqueak znaczy gnojek, gówniarz, miernota.

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązanie do MLP jest w Hobbicie! Jeżdżą na KUCYKACH!

 

A tak poważnie - wiem, że robię mały off top, ale nie wytrzymam... Apeluję do niektórych: Zanim wstawicie jakieś nawiązanie dowiedzcie się co coś oznacza, bo wtopy z lunaparkiem, pipsqueakiem są nieco żałosne i pokazują, że bronies to tacy dziwni ludzie, którzy wszędzie widzą nawiązania do ukochanego serialu, a rzeczywistości nie znają. Niedługo ktoś zobaczy kucora na festynie, wstawi focię i uzna właściciela za brony'ego na tej podstawie.

 

A co do cydru - to bardzo popularny na zachodzie alkohol z jabłek.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=_6v8N_WZ6z4

 

Wcześniej ktoś o tym wspominał, ale wyjaśnię.

 

Na ComedyCentral był pokazywany serial "Hot In Cleveland". W jednym odcinków i reklamówce serialu pokazany był facet z którym miała spotkać się jedna z bohaterek i przebrał się za "Księcia Silversaddle" (Spoko OC swoją drogą :P) i okazał być bronym.

 

A najlepsze jest to, że otwarcie mówią o "Magii Przyjaźni" "Equestrii" i w dodatku wspominają pełen tytuł.

 

"We get tohether, we dress up, we brony-out" :D

 

 

 

Dodatkowo, odcinek "Pony Up" (S4 E16) w sporej części dotyczył Joy (bohaterka) spotykającej się z wyżej wspomnianym strażakiem (brony) i robienia nawiązania do serialu i fandomu.

 

"We drank every time we saw rainbow"

(Pijacka gra My Little Pony to najlepsza gra)

Edytowano przez Skrivarr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

w "Norweskim Dzienniku" A. Pilipiuka, znalazłem nawiązanie do fandomu. Może zostać przez was uznane jako "nawiązanie na siłę", ale lepsze to, niż Minecraftowe nawiązania :D

Po kolacji wcześnie położyłem się spać. Przyśniły mi się jakieś koszmary. Konie białe jak mleko tańczyły po stosach nieboszczyków, a krew chlustała im spod kopyt i przylepiała się do sierści. Wreszcie stały się zupełnie różowe i nastąpiła metamorfoza. Zatraciły swoje realistyczne kształty stając się kucykami z kreskówki.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...