Skocz do zawartości

Odniesienia do MLP w innych filmach, książkach, grach itp.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Kolejne odniesienie do MLP na kanale "z dupy"

8:34

 

Filmik, a dokładniej dźwięki w nim są jednak nieco "niezręczne" (zwłaszcza w okolicach momentu w którym jest to odniesienie) więc lepiej mieć założone słuchawki, żeby nie wzbudzać podejrzeń wśród otoczenia. ^^

Edytowano przez Innocent Smile
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry wybaczcie za podwójny post, ale nic nie poradzę, że tu taki mały ruch. Znów mam odniesienie, znów z youtuba, ale tym razem nie bezpośrednio w filmiku, a w jego miniaturce. Twórca kanału nie jest bronym, a "dodatek" do miniaturki wrzucił, bo spodobał mu się zaskoczony wyraz twarzy Rainbow Dash.

Warto też zwrócić uwagę na komentarze, bo bardzo duża część z nich odnosi się właśnie do miniaturki.

Edytowano przez Innocent Smile
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Parodia piosenki Eminema i Rihanny pt. "The Monster". Całość utrzymana w konwencji kreskówkowej. Mniej więcej w 0:52 pojawia się Fluttershy.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZWYgUTaIyKU

Edytowano przez BronySWAG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Znów "z dupy". Dawno go nie oglądałem, dziś postanowiłem trochę się pośmiać, zacząłem od najnowszych filmów i już na drugim znalazłem to:

 

9:57 Pinkie Pie

 

Nie widziałem jeszcze wszystkich jego produkcji, ale muszę mu przyznać, że jeśli dodaje takie smaczki, żeby więcej osób go oglądało, to plan ma dobry, na mnie to działa i szczerze jestem ciekaw co będzie następne, nawet jeśli sam temat odcinka nie jest dla mnie ciekawy. Gościu ma nieźle naryte w bani i lubi poruszać wszelkie niewygodne wątki prowokując tym samym każdego, więc odcinek poświęcony nam (bronies) jest tylko kwestią czasu, zwłaszcza, że daje do zrozumienia, że jest świadom tego fandomu dodając tak oczywiste odniesienia.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów "z dupy". Dawno go nie oglądałem, dziś postanowiłem trochę się pośmiać, zacząłem od najnowszych filmów i już na drugim znalazłem to:

 

9:57 Pinkie Pie

 

Nie widziałem jeszcze wszystkich jego produkcji, ale muszę mu przyznać, że jeśli dodaje takie smaczki, żeby więcej osób go oglądało, to plan ma dobry, na mnie to działa i szczerze jestem ciekaw co będzie następne, nawet jeśli sam temat odcinka nie jest dla mnie ciekawy. Gościu ma nieźle naryte w bani i lubi poruszać wszelkie niewygodne wątki prowokując tym samym każdego, więc odcinek poświęcony nam (bronies) jest tylko kwestią czasu, zwłaszcza, że daje do zrozumienia, że jest świadom tego fandomu dodając tak oczywiste odniesienia.

Człowiek Warga ma taki być. Ma być kontrowersyjny i nieszablonowy. Tak siebie wykreował. W jego innym filmie (który zresztą był chyba nawet tu podlinkowany) poruszył temat kucyków bardzo mocno gdy jego fanka przysłała mu rysunek...jego samego jako kuca. Wardze to się spodobało, ale był też zdziwiony faktem że był kucem. Powiedział że dziary są zrobione cudnie i nawet jego tatuażystę zatkało.  Zgodzę się z Tobą co do kucyków było anime, więc następne muszą być kucyki. Dość wielu vlogerów nawiązuje/nawiązywało do kucyków jak na przykład, CyberMarian czy Demland.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... czasami w "Diablo III", gdy udaje ci się złapać Skarbnika, pozostawia on po sobie Tęczowy Portal. Jeśli się go użyje, postać przenosi się do Kaprysowa - baśniowej, dziecięcej krainy, gdzie próbują go zabić m.in. Kwiatuszki, Milusie Misie i... kucyki (z reguły jednorożce, w tym najgroźniejsze są różowe, pulchne) o takich przerażających imionach jak Super Wyczepisty Ciastuszek i Zębizgrzyt... dokładam kilka grafik: nie wiem, jak  wam, ale według mnie Kaprysowo jest troszkę podobne do Equestrii...

 

1_Super_Awesome_Sparkle_Cake_c.jpg

 

 

1_Creampuff.jpg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#Up

Kaprysowo to odpowiedź twórców na komentarze hejterów o zbyt "cukierkowej grafice" w 3.Po połączeniu kilku rzadkich itemów tworzyło się kostur który po rozmowie z krową(która oznajmia że krowi poziom nie istnieje) przesyła nas do tego świata(Dodanie tęczowych goblinów to cios dla osób które zmarnowały czas,gdzie teraz wystarczy zabić "goblinka").Nie ma to nic związanego z mlp.

Edytowano przez Shaher
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...