Skocz do zawartości

Odniesienia do MLP w innych filmach, książkach, grach itp.


Recommended Posts

Panowie (i Panie), prośba. MLP jest już chyba na tyle popularne, że nie powinno dziwić nawiązywanie do kucyków przez youtuberów. Ponadto temat dotyczy nawiązań w książkach, grach i filmach (w domyśle: filmów komercyjnych, profesjonalnych, a nie robionych przez youtuberów/vlogerów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do youtuberów, wiele jest kucykowych nawiązań w przypadkowych, w większości minecraftowych filmikach ludzi absolutnie nie związanych z fandomem, a wsadzających takie aluzje tylko po to by przyciągnąć publikę, ponieważ wiedzą, że to jest popularne, a chcą przecież być popularni i być "trendy". A takie pony-maniaki jak my, łykamy takie smaczki jak dropsy, przy okazji nabijając twórcą licznik wyświetleń, a kaska im leci jak rzeka.

Coś takiego?:https://www.youtube.com/watch?v=LVgh4z3apnE :P

Edytowano przez Branthos
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=iueiYLq2MU0

 

Generalnie cały odcinek wydaje się być jednym wielkim odniesieniem i widać to świetnie w 7:53.

 

#edit Prawa autorskie się dobrały. Film to był nic innego jak odcinek The Amazing World of Gumball pt. "The Pony".

Edytowano przez Innocent Smile
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Oglądając pewnego polskiego gameplaya z GTA V natrafiłem na (jak do tej pory tylko 2) odniesienia:

1) Misja "Przyjaźń to magia."

2) Kolor neonu "kuckykowy róż"

 

Oczywiste jest to, że to literówka, więc pewnie niedługo to poprawią.

Dodaje screena z wyglądem tego neonu dla dociekliwych.

2cmpyyd.jpg

Z tego co wiem, tych dwóch smaczków nie znajdziemy w oryginalnej, angielskiej wersji gry.

 

p.s O ile o misji wiedziałem, gdy gra była już na konsole, tak o nowym (o ile jest nowy) neonie pierwsze słyszę. Może jakiś specjalista, który sam gra w GTA V się wypowie lub doda coś, co udało mu się znaleźć.

Edytowano przez Innocent Smile
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja uważam, że nasz świat zżyna od kucyków. Widzieliście kiedyś jak świeci słońce, bądź księżyc jak wygląda w nocy? Nie kojarzy wam się to z niczym? No nie mówcie, że nie... Dlaczego jeszcze tego nie było? A dzieci jak rysują na ogół słońce? Wygląda to prawie tak samo jak CM Celesti :o

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...