Skocz do zawartości

Odniesienia do MLP w innych filmach, książkach, grach itp.


Recommended Posts

Wczoraj widziałem na łące pasące się dwie krowy i cztery kozy, wszystkie miały kopytka i było ich razem (jak łatwo policzyć) 6. Tak, dokładnie, tyle ile Mane6. Ewidentne nawiązanie do mlp ze strony hodowcy tych zwierząt moim skromnym zdaniem ^^

Edytowano przez Paplok
  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paplok, to znajdywanie odniesień na SIŁĘ! To że jest nawet tyle kopyt ile liczy drużyna głównych bohaterek (przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę) to nie znaczy że to nawiązanie. Ludzie, pomyślcie przez chwilę nim coś wpiszecie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paplok, to znajdywanie odniesień na SIŁĘ! To że jest nawet tyle kopyt ile liczy drużyna głównych bohaterek (przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę) to nie znaczy że to nawiązanie. Ludzie, pomyślcie przez chwilę nim coś wpiszecie ;)

 

11216164_648565468578517_895678978_n.jpg

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

W reklamie Nestlé Schöller pojawia się biały jednorożec z fioletową grzywą.

11407112_712632315531552_691786484467925

 

Obrazek podebrany z Bronies Polska, a konkretnie stąd.

 

 


To ja wrzucę z ostatniego newsa z FGE

Mój news taki sławny :spike: Ale jestem dumny :)

Edytowano przez BronySWAG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak psychologowie uważają, że takie hobby łatwo może się przerodzić w uzależnienie.

– Wraz z wiekiem społeczeństwo wymusza na nas pewne zachowania. – mówi TVP Info Anna Mochnaczewska, psychoterapeutka z centrum psychologii integralnej „Integral”. – Czasami niektórym osobom trudno jest wytrzymać w roli osoby dorosłej. Elementem radzenia sobie jest wówczas ucieczka w świat fantazji. To bardzo kuszące, jednak może prowadzić do utraty kontroli nad dorosłym życiem – dodaje Mochnaczewska.

Akurat się do tego doczepili, no popatrz :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że obrazek z kucem na jakimkolwiek elemencie w grze/filmiku/życiu nie jest wystarczającym odniesieniem :v Przypadkowo ubrał akurat taką koszulkę i tyle. Co innego gdy postać będąca jakimś krzywym centaurem mówi "Suffering is magic", o, to jest dobre nawiązanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Może i nie jest to żadne konkretne odniesienie, ale pewna postać z LoLa (a raczej kwestie przez nią wypowiadane) bardzo przypomina mi Nightmare Moon.

Posłuchajcie tylko:

Moim zdaniem równie dobrze te kwestie mogłyby być wypowiadane przez Klacz w Księżycu. No i ten głos - dużo lepiej by pasował niż oryginał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...