Skocz do zawartości

Odniesienia do MLP w innych filmach, książkach, grach itp.


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Skończyłem ostatnio czytać ostatni, 9 tom komiksu i znalazłem taki smaczek: Discord czytający w wannie gazetkę (albo komiks) MLP :pinkie4:
 

Spoiler

RsrucPB.jpg

 

W kolejnym kadrze jest zbliżenie i widać litery ID (jak IDW - oryginalny wydawca komiksu), co sugerowałoby komikscepcję, ale jest też spis dodanych "fantastycznych gadżetów" co jak dla mnie ewidentnie wskazuje na gazetkę z całym tym plastikowym szajsem... :derptongue:
Poza figurkami. Figurki zawsze na propsie.
 

Spoiler

G9hdNfx.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

W serialu "Przyjaciele" S6E08 w mieszkaniu Joey'ego na tablicy na drzwiach (gdzie często są różne easter eggi) jest jednorożec z serduszkiem na zadzie :D Żeby było ciekawiej, w tej właśnie scenie Chandler poddaje w wątpliwość męskość Joey'ego, który zaczął robić na drutach i układać bukiety :P
 

Spoiler

friends pony.jpg

 

Edytowano przez Malachi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grze na telefon w którą ostatnio zagrałam jeden z kotów jest wzorowany na Twilight i Lunie. Nazywa się Luna Sparkle, wygląda tak:

Spoiler

latest?cb=20170819125105

 moon_sparkle_by_pinle-dbmd1ek.png

 

Cytaty:

"I'm an Alicorn"

"I'm the fluffiest of them all"

"Eyeliner on point"

"My favorite color is sparkles"

"Friendship is magic."

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie nawiązanie w Injustice 2:

Spoiler

 

Osoba, która udziela głosu Harley Quinn w tej grze to nie kto inny jak Tara Strong. Tak, ta sama co dubbinguje Twilight Sparkle w serialu.

 

Poza tym jest też nawiązanie do Wróżków Chrzestnych, gdzie Tara Strong dubbinguje Timmiego. Kolory grzyw jej piesków odnoszą się do Cosma i Wandy:

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

tumblr_mg56upyDqZ1r4q7peo1_500.png

Dnia 19.04.2013 o 14:00, ATIMKOS napisał:

Mi pierwsze co przyszło do głowy to Pingwiny z Madakaskaru

Który to sezon i odcinek bo szukam i znaleźć nie mogę a przypadkiem w tv widziałem ale źle podpisany był.

Edytowano przez MGR Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MGR Dash napisał:
  Odkryj ukrytą treść

tumblr_mg56upyDqZ1r4q7peo1_500.png

Który to sezon i odcinek bo szukam i znaleźć nie mogę a przypadkiem w tv widziałem ale źle podpisany był.

Pojęcia nie mam, a z tego co pamiętam to te kucyki  pojawiły się w kilku odcinkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

W filmie Transformers: Age Of Extinction
W jednej scenie widoczny jest pluszak Rainbow Dash,który zmienia się w karabin.





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...

Gra: Big Drunk Satanic Massacre (BDSM) - strzelanka top-down reklamuje się filmami i grafikami z kucykami. Jak na razie niewiele wiem o tej grze, ale grafiki kucyków z minigunami sugerują, że możliwa jest gra jako kucyk. Wstawił bym trailer, ale była tam np. scena jak kuce miliły człowieka w maszynce do mięsa.

 

Spoiler

82030a4d01c3afd0260ff33c4739407763349b7f

e4be5b0eaa055b5a095d11b694cf147de554dd34

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dobrze pamiętałem, że taki temat istnieje (kiedyś go przypadkiem zobaczyłem), no to odgrzebuję ;) No bo jak coś zobaczyłem, to poczułem radość. Aż się uśmiałem, to i pokazać trzeba! Tym bardziej, że jakoś nikt tego (jeszcze) nie zauważył, albo po prostu nie zrozumiał nawiązania. No ale Youkai swoje wie!  ;) Otóż, moi mili, w World of Tanks trwa event świąteczny, wykonujemy misje, dostajemy za to specjalne skrzynki, m.in. z nich wylatują ozdoby, którymi dekorujemy swój „garaż”. Można też samemu stworzyć ozdóbki, co ja właśnie uczyniłem. Jakież było moje zdziwienie (i czysta radocha!), gdy przeczytałem opis ozdoby, którą sobie utworzyłem. Zobaczcie sami:


 

Spoiler

 

 

 

shot-071_1.thumb.jpg.256998df72d5b07f7f7be33ec6c7888e.jpg

 

 

 

shot-072_1.thumb.jpg.578057e4da54807f1199c2359089f690.jpg

 

„Aby ta dekoracja mogła przetrwać dłużej, potrzebuje około 20% więcej chłodu.” (jakby kto nie mógł przeczytać, bo jakość słaba, aby się zmieściło w 1 MB :) )

Czy to ptak? Czy to parasprite? Nie, to Rainbow Dash w świecie czołgów!  Trochę taka inna, ale przynajmniej też pegaz ;)  

 

 

 

 

Spoiler

 

 

  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...