Skocz do zawartości

Czego nie lubimy w fandomie?


Recommended Posts


Najgorsze jest, jeżeli w fandomie nic się nie robi z gimbusami (L&T!),

 

I co jeszcze lepsze, L&T to totalny fanon, nie mający nic wspólnego z kanonem :v No i poza tym, to jest wręcz utopijne hasło, którego nie da się zrealizować. 

 

Also, hasłem fandomu powinno być "Friendship is Magic", a nie jakiś niemożliwy twór wzięty - ponoć - z 4chana :rainderp:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh przeczytałem prawie cały temat więc czas abym sam coś napisał :rainderp:

 

-Tępienie,walczenia,niszczenia,palenia,pisania na forum jakież to złe i tak dalej o Gore i Clopach.Naprawde bronies niby tacy L&T a okazuje się że nie tolerują części(mrocznej że mrocznej i obrzydliwej że obrzydliwej) fandomu.Ja również nie lubie Clopów i Gore ale staram się nie walczyć bo wiem że są ludzie i kuce ludzie. Dopóki nie atakują mnie tutaj na forum ani w żadnej grze to nie będę z tym walczył.

 

-Tak jak wyżej samej zasady L&T bo ona z bronymi nie ma wiele wspólnego

 

-Wpychania się wszędzie bronych.Oraz nachalnego przekonywania innych do kuców.

 

 

-Mody na kuce  zresztą w ogóle mody nie lubię :crazytwi: .Śledzi mnie i kopie w zad bo ja coś polubię to odrazu leci banda Gimbusów aby zepsuć opinie o tym(np.Sabaton) :twiangry: .A jako sam mam 14 lat to ludzie odrazu mnie do nich wliczają... Ups to nie fandom ale moje sprawy życiowe sorka rozpisałęm się :twiblush:

 

Raczej to wszysko jak sobie coś przypomnę do dopiszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4chan wymyślił więcej niż połowę fanonu na początku i zgadzam się, że Friendship is Magic powinno być naszym hasłem, bo w końcu chodzi tutaj o prawdziwą przyjaźń i pomoc swoim przyjaciołom w potrzebie a nie jakąś miłość czy tolerowanie? Love & Tolerance zostało wymyślone bardziej dla żartu ale jak widać ludzie wzięli to na poważnie, to ja używam teraz Friendship is Magic (FiM) :3

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie wchodziłem, a mógłbym cośss sensownego napisać. Zmieniając temat ja w fandomie nie lubie homo obnoszącymi się ze swoją orientacją jakby to była nowa moda. Niemiałbym do tego nic gdyby nie spam tym gdziekolwiek się da. A co do clopów i gore to jak ktoś lubi to nic mi nie robi. Ważne, żeby nie wywoływało to konfliktów. Np. Konflikt pomiędzy grupami na fb Bronies Polska i Bronies Kambodża był wywołandy nie bezpośrednio, ale clopy odgrywały pewną rolę. Głównie to poszło o obrażanie Rasiaka. Obecnie na BK te obrazy pokazują się co jakiś czas, ale mniej. Przede wszystkim nie ma już dramy o ich zgłaszanie i nie ma zarzucania nimi jak na clopgrupach. Oczywiście jak robiłem grupę BK pozwoliłem na clopy w imię wolności i luzu, ale nie, żeby był nimi spam. Teraz po tym konflikcie jest lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym czytując piątą złotą myśl "Fandom jest wspólnotą, w której nie ma miejsca na zbędne spory. Wszyscy są fandomem. Jednolitym i zespolonym w sobie". I do tego czwartą "Podział fandomu na elitę i resztę jest niczym podział chłopów i szlachty w średniowieczu. Fandom nie jest jesienią średniowiecza". Chodzi głównie o to, że w fandomie jest podział i to nie jest dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście w fandomie drażnią osoby które które obnoszą się z tym że są bronies oraz za wszelką cenę chcą wepchnąć  kuce innym.  Czy nie rozumieją że to może irytować? Właściwie jeśli tak robią, to pewnie nie. Tak swoją drogą nad tą sprawą zacząłem zastanawiać się niedawno, a dokładnie jak poznałem broniacza w mojej szkole. Delikwent się jakoś cudownie z tym nie ukrywał, a nawet z uporem maniaka chciał a nawet dalej chce namówić mnie do obejrzenia chociaż jednego odcinka. A to że się nie ujawniam to akurat mój wybór.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-Ludzie wyznający zasadę "PONIES=SERIOUS BUISNESS"

2- Zbieracze figurek

3- Zoofile

4- Ofiary losu które dołączyły do fandomu bo nikt ich nie lubi

5- Dziwacy dla których postać z bajki > prawdziwy człowiek (pozdro dla kolesia o nicku MasterBezi)

6- broniaki których największym marzeniem jest trafienie do equestri (bo w końcu ten świat jest taki nie dobry :[[[[ )

7- Ludzie którzy są "dumni z bycia bronym" ( Dumę powinno czuć się dzięki osiągnięciom swoim, lub swoich przodków. Jak można być dumnym z oglądania bajki dla dzieci?)

8- Modzi, bo mnie zbanowali (a że słusznie to swoją drogą mjr3.png)

9- Wszyscy wyznający zasadę "love&tolarate" (Większość z nich nie odróżnia terminu "tolerancja" od nadstawiania dupy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, parę rzeczy się znajdzie:

 

-osób, które próbują na siłę mlp wciskać osobom, które wyraźnie nie są tym zainteresowane (nic dziwnego, że hejterów jest coraz więcej, skoro sami ludziom dajemy powody, by nas nie lubili)

-wszelakich idiotów, ludzi zarozumiałych, cwaniaków i trolli

-hejterów, którzy mają wewnętrzną potrzebę pokazania całemu światu, że "oni tego kuca nie lubią, bo on jest be" i regularnie obrażają jego, a czasem także jego fanów.

-ludzi, którzy z góry przekreślają pomysły Hasbro mimo, iż jeszcze rezultatów tych pomysłów nie widzieli. Dokładnie z tego powodu wiele osób nienawidzi bronies. Bo książkę po okładce oceniają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przecież każdy kto ogląda / czyta Clopy to zoofil... :hBB25:

 

Mnie wkurza tylko fanatyzm oraz miejscami brak tolerancji.

Naaah, nie oto mi chodziło, cloperzy to zboczeńcy, ale żeby zaraz zoofile? Zoofili pełno jest na /mlp/ gdzie co chwile powstaje temat w którym głównym wątkiem jest coś w stylu: "czemu końska pipka jest seksowniejsza od ludzkiej". A fuj

 

 

 

EDIT

3x down

Uwierz mi, jestem na 4chanie od 2009 i wiem kiedy trolują a kiedy nie  qw2y.jpg

 

[...]wiek i daleka odległość mi uniemożliwia pojechanie na meeta[...]

Matka wie, że walisz konia do bajki dla dzieci? 3gf4.png

Edytowano przez arkadiusz fuks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naaah, nie oto mi chodziło, cloperzy to zboczeńcy,

 

Osoba oglądająca / czytająca Clopy = zboczeniec? :forgiveme:

Proszę Cię, zdarzy mi się obejrzeć / przeczytać ale pociągu do tych kolorowych osiołków nie odczuwam... Za bardzo generalizujesz :nooooo:

 

 

 

którym głównym wątkiem jest coś w stylu: "czemu końska pipka jest seksowniejsza od ludzkiej". A fuj

 

Przepiękna lektura na zły humor :lunalaugh:

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naaah, nie oto mi chodziło, cloperzy to zboczeńcy, ale żeby zaraz zoofile? Zoofili pełno jest na /mlp/ gdzie co chwile powstaje temat w którym głównym wątkiem jest coś w stylu: "czemu końska pipka jest seksowniejsza od ludzkiej". A fuj

 

Nie wiem, czy wiesz, ale na 4chanie mało która dyskusja jest na serio, a nie jest żartem, czy trollingiem. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę spraw: 

Po 1

Nie każdy kto czyta Clopy jest zoofilem.

po 2

Seks jest naturalną częścią każdego świata i pogudźcie się z tym.

po 3

Nie lubisz nie czytaj, a nie od razu od zoofili wyzywasz

po 4 

z tym alko na fandomach to nie wiem bo nigdy nie byłem (niestety wiek i daleka odległość mi uniemożliwia pojechanie na meeta) ale mentalność gimbusa denerwuje, owszem lubie się z kumplem czasem napić, nawet upić, ale kulturalnie w normalny sposób, i upić się po to aby pogadać, pożartować, rozluźnić się, a nie żeby psuć komukolwiek zabawe. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś nie lubię mentalności zarówno w fandomie jak i w mediach, że "krew, zabijanie i ćwiartowanie? Nic takiego! Cycki? O borze! Moje dziecko się tego naogląda strasznee!", a potem ból dupy o to, że wszędzie są psychopaci

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze spoilery. Nie minęła połowa sezonu, a już coś słychać o finale. Czy to naprawdę takie zajebiste wiedzieć co będzie? Nie było by w tym nic złego gdyby nie to, że bronies nie umieją zachowywać pewnych rzeczy dla siebie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest złego, że w fandomie jest dzieciarnia? W końcu to dla nich powstał serial, więc to chyba normalne, że jest ich więcej.

Nie ma w tym nic złego. Tu raczej chodzi o mentalną dzieciarnię, ale to od wieku nie zależy. Na forum mamy pełno ogarniętych małoletnich, znajdą się też zupełnie niedojrzali pełnoletni. Tak to już jest.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...