Skocz do zawartości

[Dyskusja] [Teorie] Nasza księżniczka a symbol...


Gość Littlebart

Recommended Posts

Gość Littlebart

tumblr_mibs5uYsyA1rk0a9yo1_500.png

 

Cześć, właśnie tak czytałem sobie trochę angielskiego forum i zetknąłem się z ciekawym tematem. Postanowiłem się podzielić też tutaj, ponieważ nie ma na tym forum takiego tematu to czemu mógłby nie postać, aby troszkę jeszcze rozruszać te podforum o Twilight. Jeżeli każda z księżniczech, coś kontroluje/symoblizuje naprzykład Luna wiadomo noc/księzyć Celestia dzień/słońce Cadence nie jestem pewnien miłość/pacyfizm :D Wychodzi więc na to, że Twilight będzie symobolem potężnej magii, harmonii czy przyjaźni? A może zapronujecie jakiś własny? Tak więc zapraszam do dyskusji...

 

Osobiście uważam że nasza Twilight będzie symbolem księżniczki przyjaźni którą każdego da się pokonać. Harmonii według mnie nie. Nie można wykluczić też Magii, tak więc zapraszam jak powiedziałem do konwersacji.

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Princess of friendship and the sexiest plot in the fuckin' Universe.

 

"Karta (gwiazdy w Tarocie) jest symbolem młodości i dorastania, a także rozwoju duchowego. W położeniu prostym oznacza ład i harmonię wewnętrzną, dorastanie w niewinności, a także spotkanie właściwego partnera życiowego. Z kolei w położeniu odwróconym karta symbolizuje niepokój i nieudane życie uczuciowe."

Innymi słowy: Siper - jeśli masz zamiar sobie trochę poobracać Twilight to wiedz, że będzie ją to wyjątkowo niepokoiło i zapewne się jej to nie spodoba.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa dyskusja, Littlebart. Wypowiem się i ja, bo również mam własne zdanie w kwestii tego, czego symbolem (?) będzie nowa księżniczka.

 

Otóż, nie sądzę, aby była to przyjaźń. Kredens już jest od budzenia pozytywnych uczuć w sercach kucyków, więc Twilight odnajdzie się zapewne w czymś innym. Najprawdopodobniej, będzie to magia, w mojej opinii Twilie na ogromny potencjał do rozwoju swych umiejętności do tego stopnia, że uzyska szansę na stanie się autorytetem wielu potencjalnych, młodych adeptów magii. Takie jest moje zdanie, ale nie zaprzeczam, iż mogą zaistnieć wszystkie trzy rzeczy wymienione przez autora tematu - Przyjaźń, harmonia, magia. W końcu, wiemy, że Twilight swoich przyjaciółek nigdy nie opuści i zawsze będzie starać się im pomóc, kiedy będą tego potrzebowały. Za takową 'harmonię' możemy uznać potencjalne działania pokojowe, uskuteczniane przez Twilight w sytuacji poważnego konfliktu. Co do kwestii magii, chyba nie trzeba tłumaczyć ;)

 

Pozdrawiam i dziękuję za temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już upieramy się przy księżniczkowej postaci Twily, to mogłaby reprezentować szeroko pojęte spektrum magii i jej wpływu na relacje międzykucykowe. Alexsuz chyba wyczerpał temat... Twilight zawsze robiła wszystko związanego z magią, spychając z tego powodu (a szkoda) w cień Rarity. Skoro tak, to chyba nie powinna nagle się przekwalifikowywać. Magia... magia powiązana z przyjaźnią, z nauką... z potęgą i władzą (ale tą mądrą, służącą swojemu ludowi)... coś w ten deseń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...