Skocz do zawartości

Profil - czy tak miało być?


Leah

Recommended Posts

Witam wszystkich.

 

Ja ma do zgłoszenia takie cuś.

Przed zmianą na nowy silnik miałam w polu "coś o sobie"  duuuuuuużo napisane. To samo w "Ulubiona postać". Nie mam teraz tego i nie mam ochoty pisać wszystkiego od nowa ._. To tak ma być i czy nie da się czegoś z tym zrobić?

pozdrawiam i mam nadzieję że dobry temat  i dział..  :twilight3:  Jeszcze się nie do końca w tym nowym forum łapię...

Link do komentarza

Napisz coś nowego, lepszego, ciekawszego :) Ja dla przykładu na poprzednim silniku zabierałem się do tego jak przysłowiowy pies do jeża. Teraz miałem motywację. Niby wpisałem to samo, ale krócej i nadal na temat. Zmieniłem też avatar, podpis i sygnaturę dzięki czemu ze sobą współgrają.

Link do komentarza

Czemu nie można było? Struktura bazy jest inna. Konwersja tablic była przeprowadzana skryptem jakimś. A to były pola dodatkowe. Wystarczy?

Przy dodatkowych usprawnieniach i ogólnie innych ustawieniach dostępnych na obu silnikach część rzeczy się po prostu poprzekręcało lub nie mogło zostać przeniesiona (lub źle działa(ło) po przeniesieniu).

Może i gdzieś mają kopię bazy jeszcze z tymi danymi. Ale teraz by trzeba jakoś wyciągnąć akurat te informacje i je do userów dopasować - a ID się zmieniły i do tego już część userów pozmieniała swoje profile. A ręcznego przypisywania takich pól na takiej wielkości forum...? Samobójstwo.

  • +1 3
Link do komentarza

Jest możliwość odzyskania, ale ręcznie. Więc jeśli ktoś chce, musi napisać do mnie lub innego admina... ale najlepiej do mnie :)
Oczywiście na pw - podeślijcie co chcecie odzyskać i postaram się to Wam napisać z powrotem

 

Proszę jednak o cierpliwość - przy dużej ilości zgłoszeń i pracy, jaką mam, mogę nie nadążyć ze znajdywaniem i wysyłaniem xP

  • +1 1
Link do komentarza

Nie wiem czy to był gotowy skrypt czy samoróbka, ale inna struktura bazy nie powoduje że się nie da. Uważam tylko że można było to trochę mniej boleśnie zrobić. Dodanie dodatkowych pól do skryptu nie jest raczej trudnym zadaniem. Oczywiście ikt nie mówi o ręcznym przepisywaniu. Nie wiem jak to jest z ID użytkowników, ale może się tylko przesunęły.

W każdym razie i tak pewnie wypełnię profil od nowa, bo stary to nie było dzieło sztuki...

Link do komentarza

Nie to jest reputacja moich postów...

No... obecnie tylko taka istnieje przecież.

Nie ma reputacji dawanej do profilu, jest tylko za posty. Jeśli chodzi o starą reputację - szczegóły (opisy) starej reputacji nie miały jak zostać przeniesione, skoro nowa jest tylko za posty.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...