Skocz do zawartości

Niczym Crusoe na bezludnej wyspie v.2


eragon333

Recommended Posts

Kiedy Cato dotarł do wioski nie zważając na swoje rany zabrał Kruka do jego chatki. Cato poszukał bandaży i zaczął opatrywać ranę Kruka. Cato ciągle kaszlał krwią, ale on nie zwracał na to uwagi tylko wycierał to kopytem, najpierw chciał upewnić się, że jego wódz będzie żył, dopiero potem zaczął zajmować się sobą

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

- Dziękuje.. - powiedział wreszcie Kruk.

- Chyba troszkę nie doceniłem przeciwnika - mruknął z uśmiechem.
Wstał gnąc się z bólu i wyszedł do tubylców.
- Zostańcie w pełnej gotowości, oni mogą wrócić, pojmać ich, zdecyduję sam o ich losie - krzyknął do poddanych.
 

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

- Wy dwaj... - wskazał na medyków z wioski.
- Macie go opatrzeć najlepiej jak się da, jeżeli coś mu się stanie , to wam też się stanie... - mruknął do dwóch tubylców i usiadł obok aby odpocząć.

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

- Nie mam zamiaru ich atakować - powiedział Kruk
- Znając ich, sami tu przyjdą - dokończył.
(Chyba że nie , to wtedy ich znowu napadniemy żeby Ci się nie nudziło xD )

Link do komentarza

- Nie mam zamiaru ich atakować - powiedział Kruk

- Znając ich, sami tu przyjdą - dokończył.

(Chyba że nie , to wtedy ich znowu napadniemy żeby Ci się nie nudziło xD )

Wolę tym razem poczekać, ale w zabawie mój OC będzie narzekał, ale jako wódz musisz podejmować własne decyzje (te mądre) i stawiać na swoim :3


-Po co czekać? Napadnijmy ich, zabijmy i wypchajmy

Link do komentarza

Po kilku godzinnym rejsie w końcu dotarli do zatoki pirackiej. Socks wcześniej już wylądowała na statku.

Do wszystkich! Do tarliśmy!*krzyknęła*

Po czym zeszła do kajuty gdzie byli Tunder i Chaos. Wchodzi do środka i jest w części obandażowana.

*wzdycha*Słuchajcie w tej chwili znajdujemy się na jednej z wysp pirackich. *wzdycha ponownie* Tak jestem w klanie pirackim wybaczcie że nie mogłam powiedzieć wam tego wcześniej ale byście nas wtedy zimno przyjęli. Nie bójcie się mnie nie jestem taka jak oni tutaj tylko się urodziłam i uczyłam. Nawet zabijać nie lubię ale za to kocham poszukiwanie skarbów. Dobra słuchajcie przybijemy do portu niestety będę musiała was związać bo oni zabijają każdego obcego kuca spoza ich klanu. Ale na mój honor się klnę że was rozwiąże na moim nowym statku.

Było czuć jak statek się zatrzymał.

Dobra wy się zastanawiajcie ale szybko bo statek nabiera wody i w każdej chwili może zatonąć,

Po czym wstaje i wychodzi przed kajutę.

*krzyczy* Opuścić okręt przechodzimy na Satisima Trinidad! (nazwa statku)

 

 

Link do komentarza

Jacob zauważył że przed nim są jakieś kucyki z łukami. Wrzasnął

- E te...eee...łukaci...gdzie jesteście?

Po chwili jednak JAcob zauważył że są na wyspie więc dodał

- Już wiem!!!

Jacob slalomem szedł dalej nucąc "Morskie opowieści" Szedł w stronę tych łóczników

Link do komentarza

Jeden z łuczników spojrzał na drugiego, ten odpowiedział mu wzruszeniem ramion, a ten, wystrzelił z jakiejś plujki strzałkę, która uśpiła jacoba (Tak, uśpiła cię, powiem ci kiedy przestanie działać a wtedy będziesz mógł się ocknąć) Dwóch tubylców zabrało Jacoba do wioski.

Tubylcy pokazali "dziwaka" Krukowi i przemówili do niego w obcym języku 'Znaleźliśmy tego palanta łażącego po plaży, jest uśpiony, co z nim zrobić?'

Link do komentarza

Ogólny opis wyspy: Na wyspie non stop panuje sztorm wywoływany przez kilku magów w celu ochrony jej przed statkami wroga, nie posiada fortu który bronił by wyspy. Jest średnio rozbudowana posiada Stocznie, Ratusz, Karczmę, Bary, Sklepy, i domy wyspa posiada 1350 mieszkańców.

~~~~~~~~~~~~~~

Wchodzi po chwili do kajuty z kilkoma linami i łańcuchem. Po czym podchodzi do Tunder. I zaczęła wiązać jej kopyta (ręce:P) i przypina łańcuch do jej kopyta(nogi:P) po czym podchodzi do Chaosa powtarza akcję, którą robiła Tunder.

Dobrze możemy wychodzić. Chodźcie za mną i w ogóle się nie oddalajcie.

Po czym wyszła ze statku z Tunder i Chaosem. Kiedy ledwie wyszli statek poszedł od razu na dno.

*Szepcze do Chaosa i Tunder* Udawajcie jak coś.

Po czym skierowała się w stronę miasta. 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...