Skocz do zawartości

Fairy Tail


TheLunek

Recommended Posts

Fairy Tail jest to anime emisja serialu  rozpoczęła się 12 października 2009 roku.Anime posiada wciągającą i ciekawą fabułe (daje wam linka do wiki na rozczytanie tego i owego bowiem jestem leniem :dunno:

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Fairy_Tail#Film_animowany)

Postacie mają głeboki i fajny charakter czasem się pośmiejesz czasem popłaczesz itd.

Jak dla mnie super jest kreska! :lunaderp:

No ale przejdźmy do rzeczy

 

Napiszcie swoją opinie o tym anime tylko prosze bez spojlerów :3

Powodzenia

     DobraNoc

 

Link do komentarza

Co tu gadać?

Moje ulubione anime... <3

Bardzo dobre openingi, endingi też ale mniej mi się podobały. Nawet znajomy (superhejter FT) przyznał, że muzyka jest dobra.

Jednakowóż w porównaniu z mangą cenzura jest aż chora. Żeby skierować anime do 13 latków usuneli całą krew itp.

Mimo to szkoda,że będzie przerwa. Z pół roku poczekamy na nowe odcinki, ale zawsze pozostaje (lepsza) manga :P

Link do komentarza

Całkiem fajne, z niecierpliwością czekam jak rozwiną się wydarzenia z obecnej arki.

Jeśli spodobało wam się przygody Natsu to polecam wam przeczytać Rave Master ( wcześniejsza manga tego samego autora, jest między nimi dość trochę podobieństw ), jak dla mnie RM jest o wiele lepsze od FT ale to już pozostawiam wam do oceny.

Link do komentarza

Wielkim fanem nie jestem, ale całkiem mi się to podobało. W sumie, to chyba drugie anime które zacząłem oglądać, a zacząłem to robić kiedy miało coś koło 20 odcinków. Potem z przerwami oglądałem, ostatnie co pamiętam to filery typu jakiś gang trzech idiotów, czy coś takiego i na tym skończyłem oglądać.. No, skoro ma być coś nowego nie-filerowatego, to chyba zobaczę ;) Muzykę faktycznie ma świetną, osty są u mnie w folderze z muzyką i całkiem często ich słucham :D Bardzo podobają mi się takie retrospekcje, jak np te z dzieciństwa Graya i z czasu Ur.

Link do komentarza

Wcześniej tu był cytat, a spowodowane to było moim (nie) rozgarnięciem i problemem z netem ;p

@Słodziara

Tak bardzo NOPE!

Nie słyszałem tych najnowszych, ale nawet wśród op/ed z Fairy Tail znajdziemy perełki.


https://www.youtube.com/watch?v=9biOmMy6i1U  <--- To chyba mój faworyt jest :)

Endingów za bardzo nie pamiętam, Merry go round to jedyny który zapadł mi w pamięć. Reszta openingów (do 11 włącznie) jest po prostu średnia, ale nie nazwał bym jej słabą ;p

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Dobrze w sumie, poszli w ślady Bleacha. Zamiast robić denne fillery czekają na więcej materiału, najprawdopodobniej wyjdzie im to na dobre.

 

Też się zgadzam, historia o tym zegarze była jednym wielkim fillerem i wyszła im beznadziejnie. Dlatego faktycznie lepiej czekać.

Link do komentarza

Co do anime to jedno z moich ulubionych. Mają świetne postacie, a historia Lisanny wzrusza mnie ilekroć ją oglądam.

Myślę że moje ulubione postaci to:

- Lisanna

- Natsu

- Cobra

- Gajeel

- Laxus

- Mirajane

- Bacchus

- Juvia 

- Grey

- Erza

- Levy

- Jellal i spółka czyli jego klon Siegrei i odpowiedik Mystogan

 

 

A co do historii o zegarze to mi się nawet podobała. Była spoko, zwłaszcza podobał mi się wątek między Cobrą, a Kinaną. Chociaż nadal nie mogę rozkminić dlaczego ten statek miał kształt ryby. 



 

Link do komentarza

Jak dla mnie najlepsze były historia z Nirvaną (moja kochana Wendy wchodzi na scenę :lunaderp:), Edolas i Festiwal Walk.

 

Właśnie, jedyne co mi się podobało w zegarze to historia Cobry i Kinany. I to że Oracion Seis wróciło :ming: Ale to i tak nie było prawdą, nie było w mandze >.> Manga prawdę Ci powie.

Link do komentarza

A właściwie skoro ten cały wątek z zegarem to był jeden wielki filler to dlaczego w historii z festiwalem Cobra nie miał oka i chciał współpracować z Natsu. Dobra rozumiem, że mogło to być zrobione tak by współgrać z anime. Ale jak ktoś czyta tylko mange to będzie skołowany.

A co do openingów to to mój faworyt 

Link do komentarza

Ja się pytam, dlaczego W MANDZE jest napisane w pewnym momencie, gdy Yukino (tak się nazywała?) rozmawia z Lucy o Gwiezdnych Magach

 

"...i cała ta sytuacja z kościołem Zentopii sprawiła, że jesteśmy ostatnimi gwiezdnymi magami i..."

czy jakoś tak. Sytuacja, która była TYLKO w filerze? Oj coś tu śmierdzi :ming:

 

Jeśli miałbym zaś podać ulubione postacie to:

1. Erza

2.Gajeel

3. Gildarts

 

A kształt ryby statek miał zapewnie, dla gagów z Happy'm. Przynajmniej tak mi się wydaje :dunno:

Link do komentarza

Ja się pytam, dlaczego W MANDZE jest napisane w pewnym momencie, gdy Yukino (tak się nazywała?) rozmawia z Lucy o Gwiezdnych Magach

 

"...i cała ta sytuacja z kościołem Zentopii sprawiła, że jesteśmy ostatnimi gwiezdnymi magami i..."

czy jakoś tak. Sytuacja, która była TYLKO w filerze? Oj coś tu śmierdzi :ming:

 

500px-Happy_y_natsu.png

 

Mój argument jest inwalidą.

Link do komentarza

A co sądzicie o Fairy Tail OVA 5 która ma wyjść z tego co słyszałem 17 czerwca. Będzie ona na podstawie 298 rozdziału mangi. Osobiście nie mogę się doczekać bo uwielbiam ten rozdział. 

 

Hehe, to może być ciekawe ^^

Jak do tej pory wszystkie OVA {poza Akademią Wróżek) mi się podobały. Choć słyszałem, że w obecnym ma być sporo pairingu

Jellal x Erza

a ja jakoś go po prostu nie lubię ^^ (seriously. nie wiem czemu, po prostu nie lubię :rainderp:)Ale mimo to czekam na odcinek :D

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...