Skocz do zawartości

Wasze propozycje


Ihnes

Recommended Posts

Jeżeli macie jakieś propozycje lub pomysły odnośnie Chatki Zecory, to możecie pisać do mnie na GG (podane w profilu) albo przez PW. Możecie też zgłosić swój pomysł tutaj. Wszystkie propozycje wezmę pod uwagę. W końcu działy istnieją dzięki Wam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Powiem tak... Myślę już nad tym od jakiegoś czasu, ale na razie nie ma za bardzo za co przyznawać tej nagrody. A tu z kolei mam pewne plany odnośnie tematów, które staram się dopracować. Niestety Pan Czas mi powiedział: Ihnes, pomogę Ci. Hahaha! Żartuję! Idę na wafle, a ty się męcz!

Ale powoli wszystko ogarniam, także nagrody tez będą. Mimo wszystko, dzięki za zgłoszenie tego. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ihnes i Zecorko, to co powiesz o tym pomyśle co omawialiśmy jakiś czas temu na gg? Ja mogę go wdrążyć do działu, a Ty po powrocie, przejmiesz go xD Ale przynajmniej bedzie coś nowego w dziale xD :zecora:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Witaj Ihnes, mam taką małą sugestię, czy dałoby radę zrobić listę podobną, do tej z "Quizu", w pierwszym poście zabawy "Opisz właściwości, pomóż Zecorze"? 

I wiem o tej liście http://mlppolska.pl/watek/4998-notatki-zecory/  ale przydałoby się jeszcze podliczyć punktację, może być nawet w tym temacie, ale z dodaniem punktacji jakieś xD 

pozdro

 

 

 

Btw, w ostateczności, to sam mogę takową listę zrobić w tej zabawie "Opisz...." i mimo iż sam biorę w niej udział, to i tak to Ty wybierasz zwycięzców, a ja tylko ograniczę się do zliczania punktacji...

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Nie sądzę

Konkurs jest, to dobrze :). Ja mam propozycję do zabawy. Może zabawa ''przypasuj maskę''. W zabawie jak widać trzeba przypasować użytkownikowi maskę. Zecora coś ma w swoim domu, więc zawsze jest jakieś nawiązanie...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Konkurs jest, to dobrze . Ja mam propozycję do zabawy. Może zabawa ''przypasuj maskę''. W zabawie jak widać trzeba przypasować użytkownikowi maskę. Zecora coś ma w swoim domu, więc zawsze jest jakieś nawiązanie...

Pomysł dobry, obgadamy go i zapewne wprowadzimy w "życie" :zecora:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Może zabawa z okazji wielu fanów Zecory? Zecora fan, w której będą uczestniczyć tylko fani Zecory? Zasady będą takie, że Zecora będzie wybierać usera z fanów i ten napisze jakiego on wybiera i opisze dlaczego lubi naszą zebrę itd. Wiem, zabawa do spalenia ale spróbować zawsze można XD

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pomysł jakiś jest, ale nie wydaje mi się, że wypali. Zapewne nie wszyscy będą uczestniczyć, a wszyscy (nie tylko fani) mogą wypowiadać się w dyskusji. Mimo to dziękuję bardzo za propozycję. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 7 months later...

Ostatnio uświadomiłam sobie, że dział Zecory to dział, który najbardziej do mnie pasuje swoją tematyką. Zastanowiłam się wtedy dlaczego jest w nim tak cicho i uznałam, że podzielę się pomysłami, które od razu zrodziły się w mojej głowie, gdy tylko skojarzyłam pewne fakty. 

 

A więc do rzeczy. 

- Dyskusja o rdzennych ludach Afryki, Azji, Ameryki i innych kontynentów, gdzie spotkać można tzw dzikie ludności jak Masajowie. 

- Dyskusja o voodoo, eliksirach i klątwach, które kojarzą się z Zecorą choć poza eliksirami raczej niczym innym się para ;3 

- Dyskusja o Afryce samej w sobie. To piękny kontynent pełen dzikiej przyrody i myślę, że jest o czym porozmawiać. 

- Przypasowanie afrykańskiego zwierzęcia do użytkownika. 

- Pamiętnik pisany tak, aby się rymowało - wiem, wymaga nieco pracy, ale jaki efekt! 

- Kontynuacja starych zabaw i dyskusji oczywiście ;3 

- Poszukiwanie składników - wstawiasz obrazek/zdjęcie i wyznaczasz roślinę bądź inne licho do odnalezienia na nim. 

- Wymyśl eliksir dla kucyka/użytkownika - raczej nie trzeba tłumaczyć. 

 

I jeszcze...wiem, że masz już pomocników, ale prawdę mówiąc niewiele robią i być może nie mają pomysłów bądź czasu, a ja bardzo chętnie bym się tym działem zajęła, nawet chętniej niż swoim własnym, ponieważ tematyka jest mi bliższa niż ta związana z Whoovesem. Więc jeżeli przydałaby ci się moja pomoc, a admini/modzi nie mieliby nic przeciwko to jestem na wyciągnięcie ręki ^^ A właściwie kursora. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...


Ostatnio uświadomiłam sobie, że dział Zecory to dział, który najbardziej do mnie pasuje swoją tematyką.

 

Cieszy mnie to, Zecora to bardzo ciekawa postać :)

 


Zastanowiłam się wtedy dlaczego jest w nim tak cicho

 

Bo opiekun działu to leniwy wuj, ot co :hBB25:

 


uznałam, że podzielę się pomysłami, które od razu zrodziły się w mojej głowie, gdy tylko skojarzyłam pewne fakty.

 

Cieszy mnie to bardzo, postanowiłem się wziąć za dział i głos fanów naszej pasiastej zielarki będzie mi bardzo pomocny :)

 


- Dyskusja o rdzennych ludach Afryki, Azji, Ameryki i innych kontynentów, gdzie spotkać można tzw dzikie ludności jak Masajowie.

 

Pomysł świetny, pasuje do działu oraz temat sam w sobie jest naprawdę ciekawy.

 


- Dyskusja o voodoo, eliksirach i klątwach, które kojarzą się z Zecorą choć poza eliksirami raczej niczym innym się para ;3

 

Świetne.

 


- Dyskusja o Afryce samej w sobie. To piękny kontynent pełen dzikiej przyrody i myślę, że jest o czym porozmawiać.

 

Aha :twilight7:

 


- Przypasowanie afrykańskiego zwierzęcia do użytkownika.

 

Temat kopiuj wklej z innych działów ale... podejrzewam że się sprawdzi. Dlaczego? Bo gdy ktoś ma się wysilić i napisać więcej niż kilka słów w temacie to... tematy są martwe.

 


- Pamiętnik pisany tak, aby się rymowało - wiem, wymaga nieco pracy, ale jaki efekt!

 

Ponoć dobrze rymuję będąc pod wpływem %%... Coś postaram się naskrobać ale częstych aktualizacji nie będzie raczej bo to ciężka robota.

 


- Poszukiwanie składników - wstawiasz obrazek/zdjęcie i wyznaczasz roślinę bądź inne licho do odnalezienia na nim.

 

Nieco to przerobię ale pomysł super.

 


- Wymyśl eliksir dla kucyka/użytkownika - raczej nie trzeba tłumaczyć.

 

Jest już coś podobnego - dopasuj eliksir do kuca.

 


I jeszcze...wiem, że masz już pomocników, ale prawdę mówiąc niewiele robią i być może nie mają pomysłów bądź czasu,

 

Mów dalej :twilight7:

 


a ja bardzo chętnie bym się tym działem zajęła, nawet chętniej niż swoim własnym, ponieważ tematyka jest mi bliższa niż ta związana z Whoovesem. Więc jeżeli przydałaby ci się moja pomoc, a admini/modzi nie mieliby nic przeciwko to jestem na wyciągnięcie ręki ^^ A właściwie kursora.

 

Planuję reaktywację działu i z całą pewnością przyda mi się pomoc, witamy w chatce Zecory!

 

W weekend (pewnie niedziela) postaram się reaktywować dział, w razie czego proponuje kontakt przez pw forum lub gg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Mam kilka pomysłów:

•rymowanki, ale na wyższym poziomie. Można żąglować nie tylko tematami, ale taż rodzajami rymów. Limeryki, abab, tylko czterowierszowe, w następującym porządku wersów: jedno słowo, dwa wersy rymujące się, słowo, dwa wersy, opowiadanka/poezja ze słowami na konkretną literę... Trzebaby też zacząć wymagać rytmu, inaczej większość wierszyków wychodzi raczej koślawo.

•dyskusja na temat cm zeber. Albo dyskusja na temat wierzeń zebr i szkolenia szamanów. Jak wyglądają? Jakie są ich rytuały? Jakie bóstwa czczą?

Efei

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...