Skocz do zawartości

Znaczki jakie chcecie mieć :D


Recommended Posts

chciałbym mieć tarczę z czerwoną gwiazdą albo sierp i młot.

ale pewnie bym dostał... w wersji optymistycznej gamepad lub joystick a pesymistycznej pistolet lub butelke czegoś mocniejszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa sopelki lodu, ponieważ:

- lubię Glaceona (Pokemon lodowy, bo pewno i tak większość z was tego nie wie :I)

- niekiedy uosabiam się z powyższym Pokemonem i jestem znana jako Glace/Glaceonka c:

- lubię zimę

- mam zimne serce

- lubię chłodne barwy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że moim CM byłby pad od NESa

http://gamentrain.com/wp-content/uploads/2012/05/NES_controller.jpg

albo

Arcade Stick

http://brutalgamer.com/wp-content/uploads/2009/07/tekken6_arcade_stick_ps3_1.jpg

Jako, że od kiedy tylko dotknąłem pada w wieku 4 lat, to napierdzielam w każdą grę na jaką się natknę.

 

Ewentualnie yoyo

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/4e/Butterfly_design_yoyo_0655.jpg/220px-Butterfly_design_yoyo_0655.jpg

Jako, że umiem na nim zrobić parę sztuczek =3

 

PS: Aglet. Glaceon to lodowa ewolucja Eevee dodana w 4 (jeżeli się nie mylę) generacji =3

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Hmm, trudny wybór... Jeśli chodzi o coś, co lubię robić i się w tym doskonalić, to igła z nicią albo jakaś maska? Bo moje hobby to cosplay.
Ew. pióro albo książka, bo lubię czytać i pisać fanfiki.
Nie mam pojęcia, jak można by połączyć te dwie rzeczy...  :twilight3: A jeśli chodzi o to, co bym chciała - pewnie coś związanego z ulubionymi anime... Jakaś katana na ten przykład...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko. Nie mam zielonego pojęcia co chciałabym mieć na znaczku i jednocześnie by pasowało do mnie ._. Znaczy.. Hmm.. Mam kilka propozycji XD

~ Pierwsza opcja to znaczek miłości męsko-męskiej. I ogółem wszyscy znajomi twierdzą, że to właśnie powinien być mój cutie mark, bo mam na tym punkcie najbardziej spaczoną psychikę.

~ Inna opcja, to igła z nitką i pluszowa lama XD Czemu? Kocham szyć pluszowe lamy, o!

~ Kolejny wariant to po prostu butelka taniego wina (Amarena? A może Jabłuszko?). Albo piwo, Perła konkretnie, o. Jestem menelem, więc to też by pasowało :3

Tak, jakiś z tych znaczków byłby w sam raz XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieć, to chciałabym być alikornem (no bo kto by tak naprawdę nie chciał- i magia, latanie  + nieśmiertelność :fluttershy4: ), a jeśli zwykłym kuce to jednorożcem (nie wyobrażam sobie pisania ustami :woops: ). Za znaczek chciałabym mieć pentagram stworzony z liśćmi, symbol mojego umiłowania do biologii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że mój znaczek to byłby jeden z tych:

- miecz przesiąknięty krwią

- znak promieniowania Roentgena (bo interesuję się promieniotwórczością i bombami atomowymi :P)

- pad od PS3 (bo lubię sobie pograć :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia. Mój talent to chyba, em... Szybko uczę się języków obcych? Kilka osób już stwierdziło, że mam "talent do języków" :P Nie wiem, jak to mogłoby wyglądać, może usta. Ewentualnie pióro, bo lubię pisać (talentu raczej do tego nie mam, ale cóż...).

Edytowano przez Deezee
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymistycznie, byłby to pentagram ateistyczny.

 

 

Ja, kiedy podpisuje się swoim wyimaginowanym imieniem(lub jak wolicie tożsamością publiczną) Andrew, to wtedy robię taki niepełny pentagram. 

Btw powie mi ktoś jak zamontować link w tekście? Nie ogarniam tego  :rainderp:

 

Co do znaczka to na pewno byłbym pegazem, a moim znaczkiem byłaby gitara. Fender Stratocaster(o tyle śmiesznie, że w życiu na takiej nie grałem). 

Edytowano przez Rainbow Blitz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno byłbym kucykiem ziemskim, jeśli to też roztrząsa się w tym wątku.

 

Z talentu to nie mam pojęcia. Całkiem nieźle się uczę, lubię czytać i zdobywać wiedzę. Jeszcze bardziej lubię z niej korzystać. Więc pewnie jakaś książka. A ze jestem leniwy oraz dawno przestałem gonić za ocenami, to pewnie zamknięta i zakurzona.

 

Z charakteru, wiadomo. Ciemna chmura lub coś kojarzącego się w miarę jednoznacznie z żalem, goryczą i temu podobnymi odczuciami. Poglądy też swoje dołożą.

 

Wiem, że w życiu trzeba ciężko pracować i chciałbym żyć na wsi. Motyka, kosa czy inne narzędzie rolnicze.

 

Z zestawienia wychodzi, uwaga, uwaga: Zamknięta, zakurzona książka z rysunkiem skrzyżowanych kosy i młota w gwieździe na okładce, znajdująca się na tle postrzępionej burzowej chmury. Nie jest to może znaczek, jaki bym chciał, ale tak rozsądnie patrząc, chyba pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie do mnie by pasował znaczek z jakąś elektroniką lub komputerem bo tym się interesuję. Lubię też używać słowa "Słodkie" np kucyki które oglądamy są słodziutkie :pinkie2:

Ale nie wiem jaki znaczek by do tego pasował. A i jakiś pad też by był dobry bo lubię grać :pinkiehappy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...