Skocz do zawartości

Znaczki jakie chcecie mieć :D


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Przecież znaczki określają talent / przeznaczenie. Wszyscy doskonale wiemy jak skończyło się wyczarowanie skrzydeł. Nie bez powodu Lyra ma lirę, Applejack jabłka, a Spike Rarity (w sercu).  :fluttershy5:  A jak już mówiłem moim znaczkiem było by coś muzycznego. Pewnie płyta winylowa, albo powyginana nuta, bo różnie z tym "talentem" bywa. Albo napis PUP*

 

*Powiatowy Urząd Pracy 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

cóż ja kiedyś napisałem, że moim znaczek byłaby gliniana tabliczka zapisana pismem klinowym, bo lubię starożytność, zaś moja ponysona ma Różany Krzyż zakonu Różokrzyżowców XVII wiecznengo Zakonu zajmującego się alchemią i ogólnie gnozą , ale  teraz sądzę że krwawiący (płaczący) srebrem czarny księżyc lub czarny papirus zapisany łzami, bo okazuje się że mam talent do nie zamierzonego ranienia innych i melancholii  :fluttercry:

Edytowano przez Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam talent do szybkiego przyswajania języków, a także chwytania się takich języków, które normalny człowiek omija szerokim łukiem dlatego nie zdziwiłby mnie... por. Czemu? Otóż uczę się na własną rękę walijskiego i nawet dobrze mi idzie (w piśmie tylko, niestety.)

Albo emblemat naukowy ze Star Treka co wiąże się cóż... z tym serialem oczywiście oraz zamiłowaniem do uczenia się... na własną rękę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

wszyscy tu piszą jakie wspaniałe CMC by chcieli mieć a jak wiemy znaczek się sam pojawia i kucyki nie mają na to wpływu.Mój znaczek bym pozostawił losowi niech sam mi wybierze.

 

A tak przy okazji część z Was źle to zrobiła np 2 post

Celownik bo lubię militaria? szczerze celownik mi się skojarzył z płatnym zabójcą/snajper (nie to że jestem wredny  :fluttershy5:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja :D

 

 

 

1. Gitara akustyczna

a) bo lubię na niej grać

b) uwielbiam covery na tych gitarach

2. Słuchawki

 bo uwielbiam słuchać muzyki

3. Hmmm.... może jakiś chip? Albo coś związanego z Elektroniką?

4. Znaczek C++

bo uwielbiam programować

5. Rękawice bramkarskie

bo umiem dobrze bronić w piłkę nożną

6. Piłka do nożnej

bo umiem dobrze grać w polu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Myslę że byłby to aparat fotograficzny lub błona fotograficzna (film) bo kocham fotografię :lyrahappy:

Moja OC ma aparat fotograficzny jako cutie mark.

Ewentualnie coś związane z rysunkiem, ołówek, kredki czy pędzel, bo lubie rysować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chciałabym być jakimś znanym pegazem, czemu?  

- Mogą latać, nie muszą chodzić tylko na kopytkach, nie muszą się trudzić z magią i klątwami.  

- Znaczek, nwm..może dżojstik od PS3? Jako znak grania? Albo najlepiej szopy tak jak to inni mówią :lunaderp:   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...