Skocz do zawartości

Głupie znaczki Diamond Tiary I Silver Spoon


Insane Brony

Recommended Posts

Nie wiem gdzie to pisać więc piszę to w Off-Topic.

Myślałem sobie tak, co to w ogóle jest, że DT i SP jarają się swoimi znaczkami, w ogóle co one oznaczają.

Umiejętne noszenie diademu? Szybkie zjadanie zupy?

No proszę, Jak można się jarać łyżką na tyłku  :ming:

 

Wasze opinie, te złe i dobre będą przyjmowane :3

Link do komentarza

Pewnie DT wpadła do dziury z błotem i wydostając się znalazła diament. Co to oznacza? Jej talentem jest wpadanie do błota. Pewnie SS kiedyś tak mieszała herbatę łyżką do zupy, że oblała rodziców i ją wywalili z domu. Dlatego mieszka u DT, a jej talentem jest używanie yżki do zupy w każdej cieczy.

Link do komentarza

Diadem - Ma bogatą rodzinę - Dużo pieniędzy.Z tego co zauważyłam wnioskuję że bardzo lubi się rządzić :3.

Srebrna Łyżka - Jeśli dobrze pamiętam to chodzi o "Urodzenie się ze srebrną łyżką w ustach" czy jakoś tak -.-.Hmmm...to chyba oznaczało urodzenie się w rodzinie o dużym statusie społecznym.No i coś mi się kojarzy że to odpowiednik "W czepku urodzony" czyli że ma dużego farta lub jest szczęściarką ale moim zdaniem lepiej pasuje to pierwsze.

Link do komentarza

Jak tak to czytam...  :lunaderp:  Idiotycznych znaczków jest mnóstwo szczególnie u postaci z tła. Ot taka Cheerilee. Nauczycielka, a ma stokrotki czy tam inne "kfiatki". No ale skoro hejt na SS i DT ma być fajny to i ja się dołączę. Te postaci są "błe"

 

A znaczki? Owszem nie najlepsze, ale:

 

Srebrna łyżka - a co miał być tasak? Srebro podkreśla zamożność, a to z kolei wyniosłość. 

Tiara - to samo. Ich jedynymi talentami jest wynoszenie się ponad innych i stąpanie z głową w chmurach. Ale pewnego dnia jakiś pegaz pomyli tą śliczną główkę z chmurą...  :dunno:

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...