Skocz do zawartości

XXII Sląski Ponymeet


Anoteuss

Recommended Posts

choć uważam, że tamci mogli dostać więcej niż upomnienie. Nauczka byłaby bardziej surowa.

o mamo, nauczka za CO? za kulturalne wypicie piwka lub 2? upomnienie to by moglo być za mało, gdyby ktoś z kimś zaczął się napieprzać... ale tutaj? przecież nikomu nic się nie stało, nawet trudno mówić tu o jakimkolwiek ryzyku powstania bójki.

to w ogóle nie powinno się klasyfikować jako jakiekolwiek wykroczenie.

jeżeli nie zmienisz tego durnego podejścia, to mam nadzieję, że kiedyś dostaniesz nauczkę za przekroczenie prędkości na autostradzie o 2km/h.

 

Ja przychodzę pogadać i się pośmiać. Jestem dowodem tego, że można się świetnie bawić bez alkoholu.

ta, i ponarzekać, że ktoś śmie pić alkohol...

brawo, takich dowodów każdego dnia są miliony, i co z tego?

 

Generalnie wydaje mi się, że na meet przychodzimy dobrze spędzić czas z ludźmi, których znam i, z którymi chcę się spotkać.

W jaki sposób to robię jest sprawą drugorzędną, piwo nie przeszkadza w konwersacji :I

^ this

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shingen, nie wiem czy wiesz, ale w tym kraju za picie w miejscu publicznym przysługuje mandat stu złotowy.

Dlatego na przyszłość ludzie nieletni, albo nie piją, albo jak pojawia się policja, to znikają, bo następnym razem, mogą nie mieć tyle szczęścia i tak miłych panów policjantów :P

Ichi, wybacz raz jeszcze, po prostu ja mam jeden odruch na widok policji, szczególnie gdy mam piwo w ręku.  Prosty chłopak z Bytomia jestem :P

Cieszy mnie to, że było na prawdę normalnie na meecie, w wolnej chwili usiądę i będziemy rozkminiać jakieś zabawy na następnego meeta.

Nadal największą zagadką jednak pozostaje fakt, czemu nasz imperator pomimo tego, że nie pije, pierwszy ogłosił odwrót :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, i ponarzekać, że ktoś śmie pić alkohol...

brawo, takich dowodów każdego dnia są miliony, i co z tego?



Akurat jak dziś nie narzeka to ty dalej ciśniesz, lol. Chill.

Zniszczu - Sam prowokujesz przywołanie Sosnowieckiego xD O list się nie musisz generalnie martwić, wątpie, że jakikolwiek przyślą - inaczej ja bym miał już ich kilka w kolekcji.

I dołączam się do tej jednej prośby. Jak pada pytanie o wiek to serio odpowiadajcie szczerze. Nie chciałbym potem świecić oczami, że ja nic nie wiem, nie wiedziałem i w ogóle to ufoludki były z tym piwem a nie my :I
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shingen, nie wiem czy wiesz, ale w tym kraju za picie w miejscu publicznym przysługuje mandat stu złotowy.

ależ wiem, co sugeruje choćby to:

to w ogóle nie powinno się klasyfikować jako jakiekolwiek wykroczenie.

 

nielegalne jest również np. posiadanie pewnych innych substancji odurzających, nawet niektórych takich, których "moc odurzającą" możnaby porównać do "mocy" herbaty z rumiankiem.

pytanie: i co z tego?

prawa nie tworzą geniusze, i jak jest ewidentnie głupie, to nie zamierzam się do niego stosować.

 

 

Akurat jak dziś nie narzeka to ty dalej ciśniesz, lol. Chill.

dopóki nie przeprosi, że niepotrzebnie na to narzekał, i nic mu do tego, co inni robią w swoim wolnym czasie, to będę mu to wypominał przy okazji, a co!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ja słyszę... policja. Jak miło! A sam kilka dni temu miałem "pogawędkę" z policją, groźbę komendy. Najwidoczniej sprowadzam tym samym nieszczęście na Śląski Fandom.

 

Tyle bólu dupy o używki na poprzednim meecie. Tyle bólu dupy, bo jedni chcieli tworzyć regulamin, drudzy sprzeciwiali się. I teraz co? Regulamin z tego, co czytam tutaj i co mi opowiadają ludzie niewiele pomógł i był raczej dodatkiem. Był alkohol, a mimo tego wielcy przeciwnicy nic się nie odezwą na ten temat? Skoro policja się przyczepiła, to zgaduję, że alkoholu mało nie było. NIE NO NAPRAWDĘ, NIE BĘDZIE ŻADNEGO SHITSTORMU?! Aż się chce zrobić tak:

 

mlfw8181-1348961216188.gif

 

 

A teraz będąc poważnym. Ponoć poziom peda... chorych akcji na meecie spadła. I w sumie dobrze.

Marudzą tu niektórzy na młodocianych, którzy nie podają wieku i domagają się alkoholu mimo, że wedle regulaminu i w sumie wedle prawa polskiego nie powinny pić. Ależ moi drodzy, przyczyny nie trzeba szukać daleko. Dzieciaki widzą, że wesoła, super zgrana, fajna gromadka starszych ludziów piją to i oni chcą się napić, by zbliżyć się do panteonu. Nie mówię o przestaniu spożywania alkoholu (Tutaj zgadzam się ze słowami Sachiego - meety obecnie są głównie od spotkania się ze znajomymi, każdy na swój sposób i nikomu nie powinno nic być do tego), jedynie pewne osoby mogłyby przestać robić z tego główną atrakcję meetu.

W ogóle spodziewanie się, że nieletni dzieciak poda prawdziwy wiek, choć bardzo chce sobie łyknąć alkohol... śmiecham.

 

 chociaż w dzisiejszym wypadku sądzę, że to nie tamci zadzwonili po policję, tylko to był patrol wynikający z tego, że tego samego dnia był mecz GKSu <ah, te Katowice>,
 
EKHM!
GieKSy Katowice, nie GieKaeSu. Druga forma jest używana w przypadku GKSu Tychy. I warto o tym pamiętać, ponieważ walnięcie takiego błędu przy kibicach jednego z tych dwóch klubów, które się wzajemnie nienawidzą, może kosztować wylądowaniem na OIOMie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shingen stosowąć, nie stosować,  mandat trzeba zapłacić w przypadku jego otrzymania :P

Linds, był na meecie to się wypowie O.o

alkohol na meecie miał być, bo nie został całkowicie zbanowany (wtedy byłby za duży shitstorm)

pieprzenie, że dzieciaki wdzą, serio Linds, zapraszam Cię wpadnij na meeta, potem oceniaj. młodzi raczej będą mieli utrudniony dostęp do alkoholu na meetach i tego się trzymajmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja... 
,,Ej no... daj sie napić"
,,Nie..."
,,Pfi, nie lubie Cie"
,,no dobra masz"
- sytuacja z dziś, tak a propo picia nieletnich :)

Potem będzie że dyskryminujemy hahahaha bitch please... z Szingenem zgodzę się o tyle, że bezpośrednio nie mogli sie dowalić o picie w miejscu publicznym do nikogo oprócz bodajże bartisa którego z piwem w łapie przyłapali... co innego gdyby posprawdzali trzeźwość... ale... po co sie spinać, nic sie nie stało, pilnować sie na przyszłość, kuniec kropka... a bólu dupy nie robimy, bo... o co? sytuacja jest jasna, wiemy co mamy robić... :F wszystko zostało już wyjaśnione i zgaszone, a co do dzisiejszej sytuacji - antyfanom szyszy sam policjant zamknął pyszczki mówiąc że nic do niej nie mają, i nie mają prawa się czepiać, chyba, że gdybyśmy byli podejrzani (zachowanie) <ostatnio mogło się to tak skończyć, ale dziś?> mogliby zadzwonić na narkotykowy, przetrzepali by nas, nic by nie znaleźli i spokój. alko? też pan konny wszystko wyjaśnił - chcecie? pijcie... ale z głową, i nie obnoście sie z tym, bo przyjdą niebiescy <nie rucharze... chociaż to też oznaczało by dla nas ZŁO> i nas wsadzom, i cio? :F i bida. podpisuję się pod tym wszystkimi czterema kopytami w każdym razie :D a butthurtu nie róbmy, bo nie ma o co.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podziękuje standardowo ekipie z mojego Suchomobilu, czyli Dumatowi, Anoteusowi, Pogo, Ulmanowi, Stachulowi, Corze oraz jednemu panowi którego nie pamiętam za jak zwykle pozytywny humor i ogarnięcię w nieogarnieciu. Meet uznaje za udany, Jednorożec nawet zdązyła przytulić się do gośćia przebranego w strój ochrony jej królewskiej mośći, ale po zobaczeniu cenny butów jej radość zmalała. Mimo usilnego próbowania nawiązania rozmowy z Agnieszka na temat tworzenia dwóch wydarzeń nie udało mi się jej złapać, meet podzielony niby na dwie częśći ale i tak był jeden normalny, co kolejny raz pokazuje że umiemy się zjednoczyć. Maxiemu i tak podziekowałem za podzielenie fandomu na chwilę, jeśli to był twój cel to winszuję :ajawesome:

 

W parku było lepsze ogarnięcie niż wcześniej, może bez "studenckiego" dzielenia się pokarmem dla raczka. Pozdrawiam dwie nowe dziewczyny które zawitały do naszego fandomu, Karoline i Pauline, mimo że siedziały z boku udało sie nam wraz z Matjasem przeciągnąc na naszą strone, co uznaje za sukces. Kolejny raz panowie policjanci nie wystawili nam mandatu(akcja w aucie po powrocie z meeta, parę osób pamięta) tylko dali pouczenie, trza było powiedzieć ze was zamroczyło, było by lepiej :P Stwórca nad nami czuwa i dba o oglądajacych kolorowe osiołki,albo to moja zasługa jako kapłana fandomowego? :rainderp:

 

Hejtuje tak bardzo osoby które uciekły w trakcie ataku znienacka z tyłu przez policjantów, nie macie tyle odwagi by przyjąć trochę odpowiedzialnośći? Piło się, trudno, ale multum osób podszedło do nas mimo że nie piło ani nie paliło z shishy, czyli jednak można. A ty Shingen wiem że lubisz kłócić się o swoją rację, ale w tym momencie policja wygrała.

 

Matjasowi dziękuję za wspólna rekonstrukcję działan w Vietnamie, gdzie to się czołgał przez trzy lata, bo tak mu kazali, jednak się nadajesz do tej roboty, żołnierzu.

 

Ale i tak motywem przewodnim meetu jest GET TO THE CHOPA!

 

Prawdopodobnie Corra rozdałem twoją przypinkę, tylko dalej nie wiem komu, chyba tym dziewczynom xd, nie martw się, na następnym meecie dostaniesz LIl miss Rarity x2, więc nie smutaj

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shingen stosowąć, nie stosować,  mandat trzeba zapłacić w przypadku jego otrzymania :P

Linds, był na meecie to się wypowie O.o

alkohol na meecie miał być, bo nie został całkowicie zbanowany (wtedy byłby za duży shitstorm)

pieprzenie, że dzieciaki wdzą, serio Linds, zapraszam Cię wpadnij na meeta, potem oceniaj. młodzi raczej będą mieli utrudniony dostęp do alkoholu na meetach i tego się trzymajmy.

 

Heh, wystarczy być na kilku meetach śląskich, poznać część ludu w miarę dobrze, a jak się nie jest na meecie to poczytać raz, co piszą na forum w tematach meetów, dwa - co piszą na grupie FB i trzy - posłuchać co o meecie opowiadają ludzie, którzy byli. Naprawdę Bobule, dzisiaj nietrudno o informacje. Nie było mnie na meecie, co nie znaczy, że nie mogę się nim zainteresować. Z resztą... możliwe, że na jakimś meecie pojawię się w lipcu i możliwe, że wówczas nie jeden raz...

Co jak co, ale dzieciaki na meetach widzą, jeśli alkohol jest pity i np. w kwietniu tak było. Naprawdę, to, że ulokujecie się z alkoholem na szczycie amfiteatru wiele nie zmienia Bobul. I skoro mówisz, że młodzi będą mieli utrudniony dostęp alkoholu to dobrze. Popieram. Chodzi mi o to, że dopóki dzieciaki będą widzieć w alkoholu atrakcję (albo gorzej - główną atrakcję), bądź jeden z nielicznych sposobów na dołączenie do grupy aktywnej, dużo się śmiejącej, to będą miały chęć na ten alkohol i niektóre z nich mogą nieźle pokombinować, by zyskać nieco zacnego trunku. Z resztą Śliwa przedstawił to zacnie.

 

W sumie nie ma shitstormu, ale za to Bobulowi najwidoczniej ciśnienie podskoczyło :MJTQO:    

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci nie miałyby alko ani papierosów gdyby nie przyzwolenie na to reszty. Chcą się ludzie podlansować, widzę. Dalej, ktoś nie słucha rad ani nakazów, żeby nie pić nie palić. Nie posłucha, pokaże jaki to jest kozak i starszego oleje.

 

Grupa która uciekła - Ci co nie pili mieli się legitymować? Oni mieli sumienie spokojne. W sumie powinni zostać Ci co pili.

 

Poza tym widzę tendencję spadkową, z meeta na meet. Smutam bo wiem jak ja i nieliczni jak traktuję śląskie meety.

 

Optymistyczny akcent: meet Maxy'ego. With blackjack. Soon with hookers. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shingen stosowąć, nie stosować,  mandat trzeba zapłacić w przypadku jego otrzymania :P

hmm... pewnie dlatego ODMÓWIŁEM przyjęcia mandatu.

tak, wiem, nic to nie zmieniło, bo i tak wszystkich jedynie upomnieli, ale gdyby tego nie zrobili, to... no cóż, płaćcie sobie, wasza wola.

 

z Szingenem zgodzę się o tyle, że bezpośrednio nie mogli sie dowalić o picie w miejscu publicznym do nikogo oprócz bodajże bartisa którego z piwem w łapie przyłapali... co innego gdyby posprawdzali trzeźwość...

nie chodzi o to, że (prawie?) nikogo nie przyłapali na gorącym uczynku. chodzi o to, że sam uczynek nie był niczym złym, co zasługuje na jakąkolwiek karę.

 

Hejtuje tak bardzo osoby które uciekły w trakcie ataku znienacka z tyłu przez policjantów, nie macie tyle odwagi by przyjąć trochę odpowiedzialnośći?

nie popieram. jeżeli już macie podostawać i płacić mandaty, to lepiej dostać 10 i się w 20-30 osób na nie złożyć, niż dostać 20-30 mandatów.

 

ale w tym momencie policja wygrała.

nie bardzo rozumiem, co/jak wygrała? gdyby chciała Wam powlepiać mandaty i byście je przyjęli, to wtedy tak, ale tutaj?

 

Stwórca nad nami czuwa

e... ta... jassne...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale żeby nie było, że mi ciśnienie podskoczyło, to meet miał jeden duży plus, że widać było, że części osób zależy na tym, żeby coś zmienić, a to chyba najważniejsze (to, że jeszcze wszystko się nie udało, to już co innego, ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

// Nie będę poruszał sprawy ucieczki przed policją.

 

Meet był świetny, regulamin choć nie do końca przestrzegany zdał, mimo interwencji miłych panów z policji. Nikt nie latał z piwem dookoła i ogólnie była bardzo przyjemna atmosfera.

Jakbym miał dziękować ludziom to ... Suchemu i Zosi za mile spędzony czas z moją osobą (i jeszcze tamtej dwójcie których nie pamiętam), Ariemu, Śliwie, Butowi i komuś jeszcze za wspólne wciąganie, Dumatowi za chodzenie w jedną i drugą po SCC do tesco >_< , całej ekipie Suchymobile'a w którym odbyła się reprodukcja znanego obrazka.

A! Najważniejsze - dziękuję Ressetowi za odstąpienie 3 miejsc na tylnym siedzeniu Suchymobile'a.

941130_509638252436850_966896159_n.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxiemu i tak podziekowałem za podzielenie fandomu na chwilę, jeśli to był twój cel to winszuję :ajawesome:

 

Daruj sobie takie teksty -.-

 

 

ta, i ponarzekać, że ktoś śmie pić alkohol...

brawo, takich dowodów każdego dnia są miliony, i co z tego?

 

 

 

Zdziwisz się, ale wczoraj nie powiedziałem nic na temat waszego alkoholu. Mam to głęboko gdzieś, jak dostaniecie mandaty to będę mógł się pośmiać. Wczoraj było blisko, mam nadzieję, że policja wpadnie na następny meet bo specjalnie przyniosę kamerę aby udokumentować to zdarzenie. 

 

Optymistyczny akcent: meet Maxy'ego. With blackjack. Soon with hookers. :D

Ja meetów nie organizuje, przyszło by około 5 osób. Chociaż... przyszły by osoby z którymi mogę sobie normalnie pogadać. Musze to przemyśleć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz będąc poważnym. Ponoć poziom peda... chorych akcji na meecie spadła. I w sumie dobrze.

 
EKHM!
GieKSy Katowice, nie GieKaeSu. Druga forma jest używana w przypadku GKSu Tychy. I warto o tym pamiętać, ponieważ walnięcie takiego błędu przy kibicach jednego z tych dwóch klubów, które się wzajemnie nienawidzą, może kosztować wylądowaniem na OIOMie.

 

Bo mnie nie było przez 95% czasu meeta, sponio za miesiac nadgonimy. Nie można zostać w tyle za Wrocławiem (nie ma tu podtekstu) :3

Nieważne czego byś nie powiedział i tak w ryj człowiek zarobi.

 

Grupa która uciekła - Ci co nie pili mieli się legitymować? Oni mieli sumienie spokojne. W sumie powinni zostać Ci co pili.

Nie dziwię się, że uciekli, naturalny odruch.

====

Wpadłem tylko na parę minut do SCC bo lubię ogladać wasze zakazane twarze i zawsze jest fun fun fun.  No ale jak siedzieliście w parku to ja dopiero ze stolycy wyjeżdżałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

Oj Maxy, nie narzekaj, bo nie ma o co, sam mówisz, że Ci się podobało, więc tego się trzymaj, taka moja dobra rada :)
 Co do tej sprawy z policją... Będąc nieco oddalonym od kopuły, wiedziałem, że będzie łapanka, bo już patatajali tam do Was. Ale przecież nie zostawię ludzi, byłem tak samo winny, jak reszta, również popełniłem wykroczenie, głupio się z tym czuję. Poszedłem, dałem legitkę i lepiej się czuję ze stresem wynikającym z możliwych dalszych konsekwencji, niż gdybym został tam oddalony i widział, jak was spisują. A Ci, którzy "uciekli"? IMO dobrze zrobili, po cholerę mieli dostawać upomnienia, jak nic nie zrobili? Nawet gdyby przyszło do wypisywania mandatów- im ich mniej, tym lepiej. Poza tym też, z jakiego tytułu ludzie, którzy mandatów by nie dostali, mieli nam się na nie zrzucać? To spisani popełnili wykroczenie, my byliśmy winni i do nas należałaby dola zapłacenia możliwych kar, "niewinni" przecież nic nie zrobili, więc czemu mieliby za nas płacić?
 Ale koniec smutów i rozkmin na ten temat, jak było, tak było, meet przynajmniej na długo zostanie w pamięci :D I postulowałbym jeszcze tylko o jedną rzecz... Rozumiem, bronies przynoszą na meety noże i inne ostre narzędzia, rozumiem bawić się nimi etc... Ale na litość, nie rzucajcie nimi w ziemię i nie tępcie ich, bo moja dusza płacze ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam napisać od razu po powrocie do domu ale miałam niewesołą rozmowę....(nie,nie jestem taka już mała żeby była to rozmowa o godzinie powrotu,to bardziej taka prywatna sprawa...) A więc piszę teraz =) dziękuję wszystkim z którymi rozmawiałam. Trochę denerwujące było to że WSZYSCY mówili do nas "dzieci" nawet ci młodsi czy w tym samym wieku...ale to tylko szczegół. Zostałam zaadoptowana razem z Vinyyl'em i Czytoholiczką przez Czerwonego Jednorożca i Matjasa którym się wymykaliśmy i trollowaliśmy innych meetowiczów ulotkami które były ponoć tak słabe że nikt tutaj o nich nie wspomniał...cóż,cosplay'e nie były idealne ale za to jedyne ( w sumie Vinyyl miał cosplay BigMac'a i nawet o tym nie wiedział :rarity4: ). Dziękuję za naklejkę która spoczywa na mojej gitarze i za prześliczny plakat Luny ( tylko ja się pytam : CO ONA MA NA SKRZYDŁACH ?! ) Przeszedł wiele,cały w takich białych "pajączkach" jakie wychodzą po zgięciu materiału,do tego rozwinął mi się na przystanku i gościu się popłakał ze śmiechu ja ją zobaczył i uciekł się bechtać za przystankiem :wat: ...teraz spoczywa nad łóżkiem. Byłyśmy ostatnimi siedzącymi na "widowni" którzy się zwinęli po przyjeździe "panów na konikach ( jakby przyjechali na kucach to meet by był na pięć gwiazdek). I takie pytanie : kto znalazł po meecie w swojej torbie/kapturze/kieszeni Trollestię ? Best było jak przywiązywali mojego "tatę" do Fluttershy (głównie moja "mama" ) nagrałam to i uwieczniłam o tutaj  http://oi41.tinypic.com/2i92kqv.jpg i jeszcze w prywatnym filmiku :  http://youtu.be/BKSlsoVuuGI  //kanał jest mój ale z czasów kiedy słowo wiewiórki pisałam "wewurki" więc olejcie to//. Po pokazaniu następnego zdjęcia spytacie zapewne : kto normalny robi zdjęcia żandarmom na konikach kiedy pouczają młodzież...tak,więc robię to ja bo meet to meet i wszystko trzeba uwiecznić,jakby się ktoś czepiał to mogę im zamazać twarz jako że nie byli on z nami. Dołączam jeszcze kilka innych zdjęć żeby mniej więcej pokazać co w Katowicach piszczy.

____

Kiedy kieszonkowe tatusiu ? :angelscoot:  ( wiem,nie odpisze mi bo ma bana).

(zrozumieją ci co widzieli poprzednią ulotkę z gnojem) to jeszcze tam wisi...

http://oi43.tinypic.com/zv66u.jpg

 

Jestę łonderboltę

https://lh6.googleusercontent.com/NLeKdwWUJNtMNcjZB2A7y0GUNbXECNBQW_4L9xIi2nI1wYJioLKolylrrFLEpTqJ3A=w1600

 

(musiałam pozmniejszać połowę )

 

Niezbyt wesołe "zakończenie" ( i tak potem weterani powrócili do SCC gdzie zdążyliśmy się pożegnać).

https://lh6.googleusercontent.com/KlCHlxy99l1-e1Uvl54Q4anQsaAT-D5u4PprEaBZGkw3ODMNlb6bQX3yisGVoS7xQA=w1600

 

 

Pomiędzy powrotem z amfiteatru na plac letni

https://lh3.googleusercontent.com/_6DDuyQRzJX6ZAfEc9ngJo3_8Ma21v6-umUNTOCl4D5Z3lTMw1iF8vi6XGQyjewx-A=w1600

 

 

I jeszcze fontanna obok spodka (nie aż tak obok...) której Czytoholiczka będąca w cosplay'u Pinkie spróbowała i oznajmiła że nie jest to oranżada :

https://lh5.googleusercontent.com/2DzAQgjI7fewbzbIrz9nC-391IWDBpTwbp-UztritSAaMwbSN-qNL3dbINZP7kTOGw=w1600

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, a teraz powiedzcie mi, co chcecie zrobić z alkoholem na śląskich meetach?  czytajcie - zapraszam do dyskusji

 

i kopiuj wklejka z tego tematu: http://mlppolska.pl/watek/5600-wielki-turniej-walki-broni%C4%85-otulinow%C4%85-na-xxiii-%C5%9Bl%C4%85skim-pnymeecie/#entry274817

 

ogólnie odnośnie śląskich meetów, będę próbował ogarnąć wszystkich co chcą "coś robić na meetach". czyli prowadzić jakieś zabawy czy konkursy. postaram się skontaktować ze wszystkimi zainteresowanymi (tak Tarreth, Stachul, eeyore - będę was męczył). tylko dajcie mi odrobinę czasu, bo poza meetami, mam jeszcze pracę licencjacką Brohoofa i Comichoofa, tak więc będę ogarniał, ale w wolnej chwili :)

 

aa co do tych "dzieci". nie ukrywam moja komunikatywność na żywo z osobami w moim wieku wypada średnio, z osobami o wiele ode mnie młodszymi to już w ogóle masakra, ale zawsze możemy próbować was nazywać "młodszymi bronies i pegasis" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta woda jest czerwona, bo czasem do maszynerii pod fontanną wpadnie pan technik... no i tak... ten tego... w każdym razie zawartość tej kolorowej fontanny jest podobna do tęczy w cloudsdale której próbowała pinkie... (Rainbow Factory  :rainderp: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...