Skocz do zawartości

Potrzebna pomoc!!


Wilk11

Recommended Posts

Ludzie, mam dla was ważne (naprawdę) pytanie. A raczej prośbę o pomoc w postaci rady, czy czegoś...
Do rzeczy. Powiedzmy że przez winę pewnego członka rodziny, musiałem zastawić telefon by za prąd zapłacić, prawdopodobnie może być jeszcze gorzej. Nie wiem co mam robić...
Poradzie co robić, może pożyczka?
Błagam też bez zbędnego spamu, każda pomoc się liczy.
Dziękuje.

Link do komentarza

Sprzedaż jakiegoś niekoniecznie niezbędnego do życia sprzętu (komórka, konsola, laptop jeśli masz dwa lub jeśli nie jest ci niezbędny do życia). 

Pożyczka tylko w zakładzie pracy lub u zaufanych ludzi (sąsiad, rodzina, dobry kumpel)

Może da się odroczyć termin płatności?

Ja bym popytał rodzinę.

 

Nie wiem o jaką sumę chodzi, ale najważniejsze: 

 

Pod żadnym pozorem nie idź do Providentów i innych takich. W radiu mówili, że na przykładowe 1000zł oddajesz 1500zł, a za spóźnienie (choćby jednej raty) co najmniej 2500zł (nie licząc wizyt "przedstawicieli" przypominających o zadłużeniu, za które również płacisz) Także bierzesz 1000 oddajesz nie wiadomo ile. 

Link do komentarza

OD POŻYCZKI TYPU CHWILÓWKI, PROVIDENT WĄ! 

 

...To jest na takiej zasadzie ...Jak pracownik pracujący przy produkcji parówek..nigdy owych nie tknie ,bo wie z czego są tak naprawde zrobione..Tak samo osoba pracująca w Chwilówkach czy Providentach ..wie jak firma robi ludzi w "bambuko" i przyrzeka sobie nigdy nie brać pożyczki ...coś o tym wiem ,bo mój partner pracuje w jednej z tych wymienionych firm

 

Jak już pożyczyć to najlepiej od rodziny ,albo od zaufanego przyjaciela 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...