Skocz do zawartości

Odcinek 22: Ptaszek w Kopytku


Tarreth

Recommended Posts

  • 9 months later...

Jeden z moich ulubionych odcinków! Twi która tak dobrze zna Celestie, nie wie że ona na księżyc wysyła :P. Moment kiedy Flutteschy płacze jest poprostu smutny.


Jeden z moich ulubionych odcinków! Twi która tak dobrze zna Celestie, nie wie że ona na księżyc wysyła :P. Moment kiedy Flutteschy płacze jest poprostu smutny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

Nie wiem co tutaj napisać. Plusy: -Fluttershy - miło mi się ją w tym odcinku oglądało. -Twilight - lubię ją, gdy jest taka zakłopotana i zdenerwowana. *Pinkie bierze ciasto i uderza się nim w twarz LOL *Celestia chce zjeść babeczkę. podchodzi Pinkie: "Będziesz to jeść?!", i zjada jej to sprzed nosa :DDDD *Mrs. Cake:"Pusta filiżanka na godzinie czwartej". *Pinkie toczy się jak beczka i potrąca wszystkich wokół. *Twilight wypluwa herbatę na wieść o tym, że Celestia sobie idzie. *Philomena w wannie :) Minusy: -Nudny odcinek. -Troszkę denerwowała mnie Rainbow Dash, jak chciała.... nie wiem tak właściwie co ona chciała, robić z siebie głupka przed strażnikami? Mniejsza z tym, było to trochę denerwujące, chociaż ta pierwsza mina była śmieszna. Ocena:6/10 Jakoś ten odcinek mnie nie wciągnął. Tak naprawdę to najlepsza była Pinkie. Te jej 3 momenty było bardzo śmieszne. Twilight i Fluttershy też były fajne. Ogólnikowo nic więcej nie mogę o tym powiedzieć. PS. "*" to moment. Moment to coś znacznie mniejszego od plusa, więc zamieszczam je w czymś takim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...