Skocz do zawartości

Pytania do Pinkameny


Gość Zniszczyciel

Recommended Posts

Gość Zniszczyciel

To tutaj właśnie możecie zadać swe pytania samotnej Pinkamenie. Kto wie, może nawet przełamie się i odpowie wam na nie? Bądźcie jednak ostrożni... Biedna klacz nie przepada za nawiązywaniem kontaktów z obcymi...

A teraz czysto formalnie- Przypominam, że w dziale nie można już wstawiać treści Gore, ani żadnych innych łamiących regulamin. Odpowiedzi podawane są w stworzonym do tego celu dziale, na zasadzie "cytat pytania-odpowiedź". Tyle z mojej strony, życzę udanej zabawy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ja twierdze, że przesadzasz panno Pinkameno. Nie chce być nie miły, ale wygląda to tak, że wmówiłaś sobie, że przyjaciele cie zostawili. Założe się, że było by im miło jak byś chociaż zagadała, nie mówię o dłuższej rozmowie, po prostu się odezwała do jakieś swojej "przyjaciółki", ponieważ... twoi niematerialni przyjaciele są dziwni...< bez obrazy>

____

ps. Lemur lecisz z odpowiedziami tak jak na realnym swiecie co na serio niemożna "ufać" "przyjaciołom" xD

Nie ogarniam o co ci chodzi, dziwnie to napisałeś xD

Lemuur

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

Niestety, odpowiedzi pojawią się dopiero jutro, a to z kilku powodów

1) Po chorobie niestety trzeba nadrobić wszystkie stracone lekcje + ok. 15 sprawdzianów

2) Wynikł nam pewien konflikt działów z Lemuurem i muszę poczekać, aż pociśnie swój do przodu, bo pójdzie mu to znacznie szybciej niż Mi :)

3) Ogólne zamotanie codziennością...

Przepraszam Was i mam nadzieję, że już jutro dam radę odpowiedzi wyskrobać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...