Skocz do zawartości

Rysunki Annie. (Chociaż rysunkami nie można tego nazwać ;_;)


Gość

Recommended Posts

Witam, jak zauważyłam ostatnio na forum słynne się stały rysunki własnej pracy, więc pomyślałam, że może coś od siebie dorzucę, a że większość rysunków wygląda jakby sześciolatkowi się nudziło, więc  zwyczajnie nie wstawię do światła dziennego.

Co ja mówię, dotychczas zrobiłam jeden niby-szkic, i chcę żebyście ocenili go swoimi sprawiedliwymi oczami, tak myślę.  :flutterblush:

To moje pierwsze podejście do tego typu rysunków, więc nic nie mówię.

 

Więc, pierwsze pseudo dzieło, które przedstawia ''mnie '' w postaci kucyka, przynajmniej tak myślę, i do tego napisałam nazwę kucyka przeze mnie wymyśloną. (Wiem jak się piszę jesień, tylko tak specjalnie napisałam.)

 

Może to dokończę i wykoloruję,ale nie jestem pewna czy się opłaca.

 

 

 

http://imgur.com/kz7D1ix

 

 

 

Tak, a w tle moja lewa ręka, którą właśnie rysowałam ten bazgroł.

 

 

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Hmm, też rysuję słabo, kuc jak kuc moim zdanie ale powinen być troszkę większy i słabe proporcje. Głowa ma być troszkę inna, hmm co by ci tu doradzić. Najpierw spójrz na jakieś poradniki na internecie jak rysować kucyki, how to draw a ponies. Później weź się za rysowanie mane 6 z różnych perspektyw aż w końcu się nauczysz i dojdziesz do perfekcjI! Szczęśćia życzę ! ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle^^ Nie bój się krytyk i spostrzeżeń, słuchaj innych by łatwiej zobaczyć co jest nie tak i by w przyszłości unikać ewentualnych błędów. Ja przede wszystkim zachęcam do kadrowania Twoich prac, żeby uniknć tej pustej przestrzeni wokół, od razu będzie się wygodniej oglądało i ogólnie będzi elepsiejszy efekt^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę tylko nie mówić mi słów typu: nie umiem,nie wychodzi mi,jestem beztalenciem,nie nadaję się,wstydzę się swoich rysunków itp.

Jak na pierwszy raz bardzo dobrze.Sam zamazałem pół zeszytu za nim nauczyłem się rysować.

Wiesz co poprawić? Po pierwsze uszko lekko zaokrąglić po drugie tylną nogę lekko zwężyć.Pyszczek znieść z góry o minimum w dół i także leciutko zaokrąglić.

Machnąłem szybko to co powinieneś poprawić na czerwono.Nie jest równo bo szybko na paincie ale myślę że załapiesz o co mi chodzi.

http://imgur.com/mvWJknq

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując Turonia "Nie jest źle". Jak na pierwszą (jedną z pierwszych) pracę jest bardzo dobra. Ja bałabym się dodać swoje pierwsze rysunki- znaleźli by mnie i powoli w męczarniach zabili. :pinkie3: Jedyne, co mi się mocno w oczy rzuca, to małe oko i nieco rozlazły... tył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie musi być to styl faustowy <znaczy styl identyczny z oryginałem>. Jestem za eksperymentowaniem i posiadaniem własnego oryginalnego stylu. Jakby każdy rysował po faustowej to byłoby nudno :D 
Ale najpierw najważniejsze jest by ogarnąć anatomię, więc pierw trzeba się na tym skupić. Zachęcam Cię do robienia jak największej ilości szkiców, żeby się 'rozrysować' . Im więcej ćwiczeń tym lepsze i szybsze efekty^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz następnym razem rysować pamiętaj by nie nadużywać gumki.Mimo że zetrzesz ołówek to papier się brudzi i pod koniec widać.Na pierwszy szkic używaj lekko ołówka i jak możesz to o określonej twardości (4H,5H).Są to ołówki bardzo słabo widoczne ale na początek rysunku są akurat. Standardowy to HB,i używaj go wtedy kiedy już będziesz mieć gotowy szkic.Nie rysuj też jednym ciągiem staraj się robić szybkie i krótkie maźnięcia. Co do kucyka to myślę że nie najgorszy.Oko jest trochę za bardzo oddalone od pyszczka.Na przyszłość przyda ci się wzorzec(również używam). Bardzo przydatne. Dzięki temu zapobiegniesz nadmiarów błędów = nadmiar używania gumki = schludniejszy i ładniejszy rysunek  :fluttershy4:

http://inkwell-pony.deviantart.com/art/My-Little-Pony-Study-199639760

 

http://dshou.deviantart.com/art/MLP-Basic-Anatomy-Study-3-Hind-Legs-317880714

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponifikacja ciebie. :spike: (taa...śmieję się jak głupia do sera.)

 

Czemu grzywę i ogon poprawiłaś, a reszty nie? Jak już coś, to wszystko, chyba że jakoś ładniej wykonasz.

Ucho nie ma takiego wklęsłego czegoś.

Głowa jest za duża.

Oko jest za małe, w stosunku do tej głowy, chyba że masz małe oczy.

CM jest niewyraźny, chyba że masz taki talent.

Trochę kuc za długi.

Tylna część (czyli plot boczny. xd) jest trochę za duża, no chyba że taki masz, nie wnikam, tylko wytykam.

Rysuj kucyki większe, albo wycinaj białe, niepotrzebne tło.

Ucho jest za małe.

 

Najpierw staraj się powtarzać styl Lauren, a dopiero jak opanujesz perffekcyjnie, albo prawie styl 'Faustowej', zacznij tworzyć własny, zresztą, przy każdym późniejszym rysowaniu, styl sam będzie ci się  wykreuje. 

 

Spróbuj robić szkielet. Nie bój gumki. Rysuj większe kuce, ale nie za duże, bądź wycinaj niepotrzebne tło, nie musisz używać specjalnych ołówków, wystarczy jeden, najtańszy i powszedni jak chleb : HB, a gumkę to najlepiej chlebową.

 

Tyle ode mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Okey, wracam z 3 rysunkami.

 

Słynny bohater z Amnesia: The Dark Descent został przeze mnie narysowany w formie kucyka :rainderp:

 

15eczo6.jpg

 

Jakiś kucyk

 

4v24w2.jpg

 

I znowu nie wiadomo kto

 

3025amc.jpg

 

Przepraszam, że nie było tyle czasu ''rysunków'', ale ostatni rysunek wykonany przeze mnie spowodował, że leżałam na podłodze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...