Skocz do zawartości

Krakowski Pony Meet 6.4


sz6sty

Recommended Posts

Fundacja Polskich Bronies "Canterlot" oraz Ognisko TKKF "Przyjaciel Konika" mają zaszczyt zaprosić wszystkich Bronies i Pegasisters z całej Polski na

Krakowski Pony Met 6.4, któy odbędzie się w piątek 31.05 w godz. 10-18

Z okazji Dnia Dziecka, Bronies razem z podopiecznymi Ogniska będą mogli m.in.:
- Przejść stacje zadań podczas gry terenowej
- Wziąć udział w zawodach sportowych
- Wysłuchać ciekawych prelekcji
- Pograć w gry planszowe i konsolowe
- Wziąć udział w warsztatach artystycznych
- Zobaczyć średniowieczną rekonstrukcję historyczną
- Zjeść kiełbaskę z ogniska i wojskową grochówkę
- Pojeździć konno

Składka organizacyjna wynosi 10 zł (8zł przy przedpłacie, dzieci do lat 8 - 0zł) i jest przeznaczona na zakup jedzenia, przygotowanie gier i zabaw oraz inne rzeczy związane z organizacją imprezy.

Aby mieć pewność, że starczy miejsca i jedzenia dla wszystkich, prosimy o wcześniejszą rejestrację na stronie www.krakow.ponies.pl

Dla przyjezdnych będzie udostępniony nocleg w dwóch miejscach - mieszkaniu prywatnym oraz pod namiotem udostępnionym przez żywieckich harcerzy u jednego z organizatorów. Aby mieć zapewnione miejsce, należy zaznaczyć odpowiednie pole podczas rejestracji.

Wszystkich chętnych do pomocy przy organizacji lub chcących podzielić się swoją wiedzą i wygłosić interesującą prelekcję, zapraszamy do wypełnia formularza znajdującego się na stronie internetowej meet'u.

Więcej informacji, najczęściej zadawane pytania, rejestracja i regulamin, który musi każy zaakceptować znajduje się na stronie www.krakow.ponies.pl

Program, zaproszeni goście i inne pojawią się wkrótce.

P.S.
Kilka słów od ekipy organizującej:
Będzie to meet trochę nietypowy, gdyż prócz tego, że część atrakcji będzie odbywać się na świeżym powietrzu, to nie będzie to impreza zamknięta tylko dla fanów MLP, ale również dla najmłodszych, którzy na co dzień zmagają się ze swoją niepełnosprawnością. Wiemy, że podejmujemy ryzyko łącząc te dwie grupy, ale wierzymy w Bronies i mamy nadzieję, iż pokażą jakimi wspaniałymi są ludźmi.
Zmienił się też trochę skład krakowskich organizatorów. Opuścił nas jeden z najstarszych stażem członków, ale cytując klasyka: "Wąż stracił głowę, usunęliśmy czynniki rozsiewające ferment. Niedługo wkroczą nowe osoby i wszystko zostanie przywrócone do normy [...] nie ma się co martwić, wszystko jest w dobrych rękach"
Brohoof!

UPDATE Z 20.05:

Pierwsi goście i atrakcje!
Możemy oficjalnie potwierdzić, że na Krakowskim Pony Meet'cie 6.4 zjawią się tacy goście jak:
- Stalin CWHC, który razem z Toomexem przygotował dla wszystkich pewną niespodziankę,
- Sonic, który jak wieść gminna również ma coś w rękawie,
- Ekipa radia "Echo Ponyville", której przedstawiciele opowiedzą co nie co o swojej pracy,
- Fluttersłowianie i Kredke (nie należący do Fluttersławi), którzy nie tylko opowiedzą o dawnych czasach, ale też zaprezentują sztukę walki na miecze, a chętnym pozwolą wypuścić strzałę ze łuku

Po za tym ekipa z zaprzyjaźnionego sklepu "Mój Mały Warsztat" zapowiedziała swoją obecność. Do kupienia będą przypinki, lusterka, otwieracze do butelek, plakaty, naklejki, kubki, podkładki pod mysz, pluszowe kostki, poduszki i koszulki. Jeśli ktoś chciałby mieć coś ze swoim wzorem, może złożyć zamówienie pod adresem [email protected] (temat: KPM 6.4).

Przypominamy, że w dalszym ciągu można zgłosić się jako wolontariusz, aby móc wejść bez uiszczania składki organizacyjnej oraz mieć satysfakcję z pomocy przy tak dużym meet'cie:)

Cały czas też mamy wolne miejsce dla osób, które chciałyby podzielić się swoją wiedzą i przeprowadzić panel, albo wygłosić prelekcję na ciekawy temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to w kilku miejscach, napiszę i tutaj, bo mogę.

 

Gorzej daty wybrać nie mogliście. Wtedy są Ursynalia, częśc Bronych wybiera się na to, bo m.in koncert Motorhead, Huntera, Pendulum itp.

 

Ci, którzy pojadą na Ursynalia, to raczej spędzą tam ciut więcej czasu i wyprują się ze sporych pokładów energii, pieniędzy i zdrowia fizycznego ;p. Nie wiem, czy ktokolwiek chciałby jeździć przed taką bibią (czy tam po niej) na meety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy pojadą na Ursynalia, to raczej spędzą tam ciut więcej czasu i wyprują się ze sporych pokładów energii, pieniędzy i zdrowia fizycznego ;p. Nie wiem, czy ktokolwiek chciałby jeździć przed taką bibią (czy tam po niej) na meety.

 

Za mało mnie znasz :TWcU3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jadę   :lunaderp:

 

31 Maja?? mam urlop 4 dniowy więc mi pasuje

nie mogę się już doczekać

 

tylko gdzie dokonać przedpłaty? oraz jak dojechać do tego Fortu 49¼ Grębałów, moja nawigacja nie za bardzo wie gdzie to...
 

EDIT: znalazłem, 

50.094444, 20.068333 a konkretnie tu :) 

https://maps.google.pl/maps?q=50.094444,+20.068333&hl=pl&ll=50.094066,20.06861&spn=0.005747,0.016512&sll=50.201967,19.443853&sspn=0.002867,0.008256&t=h&z=17

 



(btw jadę z chrzanowa więc mogę po drodze zabrać 3-4 osoby  ) :TWcU3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź kumpla na ponymeet, proste :TWcU3:

Gdybym mu to zaproponował to pewnie by mnie wyśmiał  :lunaderp:  A z resztą na urodzinach ma być też paru innych ludzi, więc to odpada.... Chyba w tym roku będzie się trzeba pożegnać z Pony Meet'em. Swoją drogą do Krakowa mam pół Polski do przejechania, więc najwcześniej byłbym tam ok. 18 :

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPIDI, a skąd niby pomysł o minimum godzinnej prelekcji? Nie ma żadnego limitu czasowego, a to czy prelekcja będzie przyjęta czy nie, decyduje temat, a nie długość trwania  :cGfSS:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...