Skocz do zawartości

Krakowski Pony Meet 6.4


sz6sty

Recommended Posts

E tam może być bez telebimu, liczy się atmosfera i ludzie...

 

szkoda tylko ze ponymeet nie jest 1 czerwca czyli w sobotę więcej ludzi mogło by przyjechać, nie wszyscy mogą 31 maja ;) ja np muszę brać tak zwany UŻ (Urlop na Żądanie) ale i tak będę na PM 6.4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka pytań:

- Ile będzie trwała rejestracja? Z Częstochowy do Krakowa mam dwa pociągi, 5:44-9:45 i 6:44-10:39 (odjazd-przyjazd), i nie wiem czy zdążę na rejestrację jak pojadę późniejszym. Ja osobiście mogę jechać wcześniejszym, ale możliwe że zbierze się kilka osób na częstochowskim peronie, które będą musiały tam wpierw dojechać, i nie wiem czy im spasuje tak wcześnie.

- Czy nocleg dotyczy nocy przed czy po meecie? Jak przed to problem dojazdu zostaje rozwiązany.

- Czy dworzec PKP o którym mowa w punkcie 8 w FAQ na stronie http://www.krakow.ponies.pl/faq to "Kraków Główny"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat żeby powiedzieć, że ja i bukal jedziemy z Częstochowy, ze stacji "Częstochowa Osobowa" do Krakowa na ponymeet pociągiem, o godzinie 5:55(cena bez zniżki: 33.10zł, dojazd: 9:45). Powrót planowany jest w sobotę rano, po noclegu (no chyba że ktoś indywidualnie chce wcześniej). Jeżeli ktoś z okolic Częstochowy chciałby też jechać, niech tu napisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey, ja z kumplem wyjeżdżam z Warszawy o 1:55 i planowany dojazd na stację Kraków główny to 7:24(nie wiem jak oni to robią, że jedzie się 5 godzin, ale to najbardziej dogodny), a więc jak ktoś chciałby się zabrać z nami to zapraszam. 

 

A i Sz6sty, jak potrzebujesz pomocy przy ostatnich przygotowaniach to nam będzie się trochę nudzić :raritylaugh: , a więc po prostu daj mi znać przed piątkiem :fluttershy4:

:octavia:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do meet'a zostało już tylko kilka dni, więc najwyższa pora ogłosić plan imprezy!
 
Przypominamy również, że o północy kończy się rejestracja. Zostały już ostatnie miejsca noclegowe, więc jeśli chcecie zapewnić sobie miejsce pod namiotem, to Wasza ostatnia szansa.
 
Osoby, które zapisały się na nocleg na polu namiotowym, niech pilnują swojej skrzynki mailowej, i sprawdzają zapobiegawczo spam, wkrótce przyjdzie do Was mail z instrukcjami dotyczącymi dojazdu i potrzebnymi informacjami.
 
plan.png
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie zasady i wersja FiM? Co do zasad to proponuje te, co opisalem w Brony Gaming. Wersja gry - czysty leak albo wersja /MLP badz iwanabrawla beda najlepsze...

Edytowano przez M.a.b
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra terenowa zaczyna się jeszcze przed rozpoczęciem imprezy ;)

Jak ktoś w niej weźmie udział, to będzie musiał grać dopóki gra się nie skończy(ew. nie zrezygnuje)? Jakby ktoś chciał np brać udział w FiM, to musi zrezygnować z gry terenowej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meet już jutro! Cieszycie się?
Pora na kilka ostatecznych informacji:
Impreza odbędzie się tutaj:
<mapka>
Osoby dojeżdżające samochodem, mogą zostawić swoje auto na parkingu przy cmentarzu, który znajduje się tuż obok.
Użytkownicy MPK, mogą przyjechać tramwajami linii nr 1, 4, 5 i wysiąść na przystanku końcowym "Wzgórza Krzesławickie" - pętla znajduje się 100m od bramy wejściowej Fortu. Przypominamy, że bilet normalny MPK na przejazd tej trasy kosztuje 3,80.
Na przyjezdnych, którzy mieliby problem ze zorientowaniem się na Dworcu w Krakowie, między 9:00 a 11:00 będzie czekał nasz wolontariusz (ubrany w pomarańczową kamizelkę), który wskaże drogę na odpowiedni przystanek. Będzie on stał u wylotu tunelu pod peronami "Magda" przy Regionalnym Dworcu Autobusowym.

Przypominamy, że na terenie fortu obowiązuje całkowity zakaz palenia i zażywania jakichkolwiek wyrobów tytoniowych. Wyznaczona strefa dla palaczy będzie przy bramie obiektu.

Teren fortu jest rozległy i będzie dużo miejsca na "wyszalenie się", ale przy koniach i innych zwierzętach prosimy o zachowanie spokoju. Spłoszony koń nie jest czymś, co ktokolwiek z Was chciałby oglądać, albo przed czym uciekać ;)

Mamy nadzieję, że Bronies pokażą klasę i udowodnią wszystkim, że najlepsza zabawa to tylko z fanami kucyków!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osoby dojeżdżające samochodem, mogą zostawić swoje auto na parkingu przy cmentarzu, który znajduje się tuż obok.

Dzięki właśnie taka informacja mnie interesowała :enjoy:


Meet już jutro! Cieszycie się?

 

Pytanie, kto się nie cieszy?! :lunahug2:

 

 


Spłoszony koń nie jest czymś, co ktokolwiek z Was chciałby oglądać, albo przed czym uciekać

 

 

Masz racje, to nie ciekawy widok, wiem bo mieszkam 200 metrów od stadniny i parę razy zdarzyło się że sobie biegały koniki po osiedlu bo ktoś je przestraszył i rozwaliły ogrodzenie. :lunaderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po prostu piknie było 

Piknie było nawet po wywaleniu nas c: Przyzanję, że organizacyjnie mozna śmiało dać 5+/6 za szybkie zorganizowanie nowej miejscówki i ogarnięcie chaosu który nastąpił po zdjęciu grupowym c: 6-tki nie ma za to, że przyjechałem o 12:00 i okazało się, że nic mnie nie minęło, bo był duży poślizg ze startem meeta ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...