Skocz do zawartości

Krakowski Pony Meet 6.4


sz6sty

Recommended Posts

Dziękuje sz6sty oraz reszcie organizatorów, mimo małych problemów, i że prawie mnie zjadły robale, nie mówiąc o tym co się działo po północy, meet był UDANY 100%!!! takie mam odczucia, ognicho super, wszystko SUPER!!! :lunahug2: 

 

 

 

PS: sz6sty melduje że wszystkich bezpiecznie dowiozłem, wraz z zawartością bagażnika. :salut:

trochę się potłukło ale to wina naszych dróg :TWcU3: 
 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jazda z @EnemyAbound była zajefajna :D No i ten lans na dzielni SmileSongiem na pełny regulator  :wrWgR:

 

Meet był udany, miałem ubaw ze zgadywanki muzycznej, gdzie sami orgowie nie znalu utworów  :ivXRI: ale było śmiechowo. Sporo popsuło wywalenie nas z terenu fortu, ale to przecież nie wina organizatorów, którym i tak chwała za szybkie ogarnięcie ,,sceny".

No i afterparty... Mam nadzieję że mój kociołek który przygotowałem z Anusiem smakował  :crazy:  a sąsiedzi nie wyklną Ganneta za nasze małe spotkanko ;D

 

I następnym razem suchy nie siedzi przy FiM bo tylko jedna osoba dała rade go pokonać  :sab:  not fair.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wrzucić parę fotek które udało mi się zrobić wraz z niezwykłymi pasażerkami, które miałem okazje wieść ( nie nie mówię o was @Śliwa :TWcU3: )

dsc0048cc.th.jpg

 

 

Filmików, śpiewów rozróby u Genneta za stodołą i w aucie nie mam sumienia wrzucać. :forgiveme:

tu reszta 

 

 

dsc0054gmm.th.jpg

dsc0049nz.th.jpg

dsc0046fa.th.jpg

dsc0042irt.th.jpg

dsc0040sc.th.jpg

dsc0039yro.th.jpg

dsc0038lvb.th.jpg

 

 

tutaj link do innych fotek w tym grupowych, które robiła Basia

 

https://picasaweb.google.com/114085247887164828231/KRAKOWSKIPONYMEET64

Edytowano przez EnemyAbound
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę się potłukło ale to wina naszych dróg :TWcU3: 

 

Wina naszych dróg? Te drogi naprawiły mój samochód, oblewaliśmy go wodą po zablokowaniu klocków hamulcowych i przy porządnym pieprznięciu na dziurę odblokowały się :P

Ale do rzeczy

Mimo ogólnego spóźnienia, oraz rozwalenie świetnej imprezy przed właściciela muszę stwierdzić że i tak wam się ona udała. Mimo 3 stoisk na krzyż był duży wybór kucykowych gadżetów, szczęście takie że przynajmniej jeden konkurs wypalił w którym zwycięstwo odniósł znowu Śląsk. Nie było mnie dosłownie godzinne(pojechałem po Jednorożka), przyjechałem i nie było już imprezy(nie licząc ekipy sprzątającej i grupy 30 osób która zbierała się w stronę amfiteatru). Mam nadzieje że następny Krakowski wypali w 100% :) A imprezę u Ganneta stwierdzam jednym zdaniem- magiczny kociołek który zabierał siły oraz niszczył stabilność.

Jeżeli chodzi o osobiste podziękowania:

Gannet - za załatwienie miejscówki na after party i cierpliwość mimo takiego zamętu :P

Organizacji za załatwienie miejscówki oraz ogarnięcie imprezy.

Sachiemu i ekipie ze śląska za magiczny kociołek zabierania energii witalnej, osobom które piły ze mną Mołdawskie wino.

Stachulowi i Szóstemu za próbę zaprowadzenia mnie do namiotu.

Stachulowi, Asdamowi, Ano,Ressetowi oraz Jednorożkowi za towarzystwo w aucie i różne śmieszne akcje.

Oraz całemu zgromadzeniu KPM 6.4

 

Od dzisiaj jestem waszym kapłanem. Bo wszystko czego trzeba to:

p6010001.jpg

Edytowano przez Suchy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekki offtop, ma ktoś kontakt do osoby która zbierała zapisy na wersje drukowaną PAST SINS ?

Ja dowiedziałem sie dopiero po meecie że owe zapisy były.

 

Były, są, Zbieram chętnych na książkowe wydanie Past Sins/Fallout Equestria. W jakim języku, to się jeszcze ostatecznie okaże, jak na razie mam wstępnie cztery osoby na wydanie polskie Past Sins. Szczegóły na priv na forum lub skajpaju: propiotrz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daliśmy radę, przyjechaliśmy suchomobilem, Wygraliśmy Jaką to Melodię. Co z tego, że poślizg i tak wyjazd nam się udał! Podczas transportu do Ganneta mieliśmy problem z hamulcem, zablokował się i mogliśmy na kołach piec jajka :I Kilka litrów wody i porządna dziura zażegnała nasz problem :3

Nie chce mi się wymieniać każdego z osobna, gdyż każdego wymieniłem na FB, ale dziękuję prowadzącym Jaką to Melodię, Orgom i wolontariuszom, ślązakom, oraz wszystkim z biwaku u Ganneta!

 

Ale akcji zbierania niedobitek o 3 nad ranem nie pamiętam... Chociaż., ktoś chodził pomiędzy moimi nogami :I

Po raz drugi z kolei Śląsk wygrał wszystkie konkursy :I

Dzięki i do następnego KPM! :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meet zaczął się później niż planowano i skończył wcześniej - też wbrew pierwotnym założeniom, ogólnie mało co szło zgodnie z planami... to tylko potwierdza moją opinię, iż nie ma sobie nimi co głowi zawracać xP Ale co do samego przebiegu, pierwsza część była super, nie ma to jak grać na konsolach w forcie, zresztą prelekcja o uzbrojeniu Equestrii też do tej lokacji pasuje x) Nie udało się mi nabyć koszulki, na które polowałem, ale zostałem właścicielem pewniej uroczej, słodkiej (dosłownie), białej chmurki na patykach :D

 

Druga część po Wielkiej Emigracji także była udana, osiedlowy amfiteatr to fajny pomysł! :3 Chociaż emigracja, amfiteatr... to trochę takie śląskie klimaty, dobrze, że po wszystkim nie poszliśmy do SCC xD Ciekawa dyskusja na temat praw autorskich, prelekcja o radiach czy też ich fuzji? Nie wiem, nie jestem pewny, nie słuchałem zbyt uważnie, ale cóż się dziwić - miałem karton na głowie :v Tak, a po tym wszystkim jednak odbył się pokaz pojedynków rycerskich, które wbrew pozorom nie są jakoś szczególnie różne od gry papier-kamień-nożyce - tu też trzeba przewidzieć ruch przeciwnika, bo inaczej bęcki x]

 

Miałem szczęście, że spotkałem Gannona w tramwaju w drodze powrotnej, bo tym sposobem zawitałem jeszcze na aftera mającego miejsce gdzieś w podkrakowskich okolicach, gdzież to grupki niedobitków z meetu ściągały wykruszonymi hordami x) Trochę się tam pośpiewało, trochę potańczyło, jakiś dziwny napój też wypiło... ogólnie udany after czy też "krakowski 6.5 beta" x) ale najlepsze, że nie ostatni! :D

 

Potem wraz z ekipą Stalina (dzięki której tak swoją drogą wróciłem tej samej nocy jeszcze do domu) znalazłem się na kolejnym afterze, tym razem dla odmiany w mieszkaniu. Czas płynął tak szybko, że zanim się obejrzałem, obejrzeliśmy jeden z odcinków trzeciego sezonu po polsku (kwestia RD po prostu cudo! ^^) i inne krótkie filmiki, a potem zostałem podwieziony niemal pod sam dom, za co chciałbym serdecznie podziękować :) Meet jakby nie patrzeć w 100% udany! :D Jeszcze raz, dzięki wszystkim! ^^ I tym co na nim byli i tym co jednak nie dotarli xd

 

Wniosek? Trzymanie się ścisłych planów nie jest wyznacznikiem dobrej zabawy, towarzystwo zaś to już zupełnie inna beczka śmiechu lub ten... czegoś innego! ^^ Tyle fajnych ludzi poznać w 12h! Już nie mogę się doczekać kolejnego zjazdu, do zobaczenia w Katowicach! xD

 

@UP: haha, też mam taką nadzieję, tylko fajnie, gdyby wcześniej się jakaś info objawiła! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam to sobie, słucham relacji od znajomych i coraz bardziej żałuję że nie pojechałem, ale cóż, prace zaliczeniowe same się nie napiszą, a do egzaminów wypada się trochę pouczyć :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga konkurs! Do wygrania... hmmm... nic

 

Zadanie konkursowe - znajdź swój nick na lekko przemoczonej planszy "CoSieDzieje :V" i ciesz się wspomnieniami (oraz spostrzegawczością, jeśli pisałeś/pisałaś żółtym pisakiem)

 

https://docs.google.com/file/d/0B6Xo_0PsWiktb3oxNWZUTlY3cG8/edit

 

Wersja HD (wrzuciłem do skanera kartek A4) - https://docs.google.com/file/d/0B6Xo_0PsWiktV0xueXZ2YU9JdTA/edit

 

Powodzenia i pozdrawiam!

Edytowano przez Mordecz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko się tutaj udzielam ale niech już będzie:

Meet był super! Począwszy od świetnych stoisk z gadżetami, idąc przez fajne atrakcje, na samej organizacji i uczestnikach kończąc. Dawno nie byłem na tak klimatycznym meecie. Znowu poczułem magię fandomu. 

Jeżeli chodzi o podziękowania, to jest kilka szczególnych osób, które zapamiętałem:

-dziękuję przede wszystkim organizatorom, bez których ta impreza nie byłaby nawet w połowie tak dobrze zrobiona, jak by nie była tym samym bez nich jako osób

-dziękuję Gannetowi, za miejsce noclegowe, gdzie mogłem złożyć do snu swoje 4 litery 

-dziękuję wszystkim, którzy na meecie użyczali mi swojego stuffu do randomowej zabawy tj. Fluttersławia-miecze, Laska-Czapka i człowiek, którego niestety nie zapamiętałem (wybacz :C ) za maskę przeciwgazową.

-dziękuję wszystkim, którzy przygotowywali panele, za to że mogłem obok nich przejść, wysłuchać ciekawostek, a potem iść dalej, bo było za dużo chętnych do wysłuchania :v

-dziękuję Trigenowi, za to, że mogłem się przejechać w jego bagażniku z noclegowni do Krakowa. Polecam i pozdrawiam

-dziękuję wszystkim, z którymi prowadziłem ciekawe konwersacje na tematy przeróżne. Niestety nie zapamiętałem wszystkich, chociaż bardzo bym chciał :C

-dziękuję wspomnianej wyżej Fluttersławi i Kredke, za samo przybycie i prowadzenie pokazów

-dziękuję za zajebisty after i świetny klimat wszystkim i każdemu z osobna. Jeżeli z kimś rozmawiałem, to bądźcie pewni że was pamiętam, ale nie z nicku :v

To chyba koniec tej smętnej historii. Reasumując, mimo że nas wywalili, to meet był świetny, dobrze zorganizowany, klimatyczny, i co najważniejsze radosny i pełen randomowych sytuacji. Zajebiście się bawiłem, będę na następnym. 
Dziękuję, do widzenia, przepraszam, AJ background, meet 10/10

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja osobno podziękuję wszystkim swoim słuchaczom, którzy poświecili swój czas  aby zobaczyć wykład o broni i siłach zbrojnych Equestrii. Byliście najlepszą publicznością, jaką miałem. Na żadnej konferencji naukowej ludzie nie słuchają z taką uwagą i tak długo nie klaszczą.  :yay:

 

 

 

Duża motywacja do życia :)

 

 

PS: niektóre osoby pytały, czy będzie powtórka. Szukajcie w nadchodzącym najnowszym Brohoovie!

Edytowano przez SPIDIvonMARDER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-dziękuję Trigenowi, za to, że mogłem się przejechać w jego bagażniku z noclegowni do Krakowa. Polecam i pozdrawiam

 

ja i mój bagażnik zawsze służymy pomocą,  a że Krakon 2013 wkrótce można powtórzyć jazdę  :TWcU3:

Edytowano przez EnemyAbound
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODEZWA!


Na wskutek awarii aparatu wszystkie moje zdjęcia z Ponymeeta szlag trafił. Dosłownie wszystkie. W związku z tym bardzo proszę Was o poratowanie mnie... otóż jeśli ktokolwiek posiada fotki z:

-mojego wykładu (o broni i siłach zbrojnych Equestrii);

-z dyskusji w amfiteatrze w drugiej części meeta;

-jakiekolwiek fajne zdjęcia, które nie są super prywatne, a byłyby dobrą pamiątką dla uczestników;

 

 

 

To bardzo proszę o podzielenie się :)

 

Mój adres:

[email protected]

 

 

Niech Celestia Wam w cydrze wynagrodzi  :tiablush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nie wiele tego, szkoda bo na wykładzie nie byłem a miałem nadzieje ze filmik zobaczę chociaż,

 

http://inex.ovh.org/kpm64.html

 

staram się jak najwięcej nagrywać filmików i robić fotek, na ponymeetach, choć nie mam pro sprzętu do tego

 

moje wypociny można tutaj zobaczyć.....   http://inex.ovh.org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...