Skocz do zawartości

Fighting is Magic - Rainbow Dash & Fluttershy Mod


Recommended Posts

Siemka wszystkim! ;D
Pewnie większość z was wie, czy jest Fighting is Magic :) Wiecie pewnie również, Mane 6 zakończyło rozwijanie tej gry pod kątem MLP.
W ich wersji, którą można było znaleźć brakowało Rainbow Dash i Fluttershy. Dlatego właśnie razem z moim kolegą postanowiliśmy, że dokończymy  to marnujące się dzieło ;D Od jakiegoś czasu zajmujemy się tworzeniem grywalnej Rainbow Dash ( a w przyszłości oczywiscie także Fluttershy ^^). Narazie wygląda to tak:
http://www.youtube.com/user/Bezimir/videos

Jak widać jest jeszcze mnóstwo do zrobienia. Bardzo przydało by nam się wasze wsparcie, dlatego prosimy, jeśli jesteście zainteresowani rozwojem tego moda, to zasubskrybujcie powyższy kanał, a jeżeli macie jakieś pytania, to chętnie odpowiem w komentarzach ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej swoje doświadczenie ofiarować dla moda /MLP/ gdzie wraz z iwannabrawl już mają całą RD z mechaniką, balansem i zaczątkiem Shy z Derpy? Jeśli to są wasze animacje, które sami zrobiliście, przyjmą was z otwartymi ramionami i kopytami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że współpracowaliśmy z iwanabrawlem i RD w jego wersji jest na takim samym poziomie jak nasza. Wcale nie jest skończona (chyba że kogoś zadowalają pojedyńcze klatki do ciosów ;D) Niestety czasem ciężko nam się było dogadać i dlatego znów robimy oddzielną wersję ; p Teraz tylko czasem wymieniamy się klatkami.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zastanawiam się czy nie pomóc, jak do tej pory odstraszała mnie głównie anglojęzyczność moderów aż natrafiłem na ten temat.

 

Ukończyłem własne fangame(nie będę robił reklamy), moda do Jagged Alliance 2 zamieniającego tygrysy w wilki(kilkaset klatek), no i jeszcze ostatnio walnąłem animację z pinki(tam był trochę brzydki kąt kamery raczej nie występujący w serialu ale mógłbym to wykonać lepiej) i w ogóle coraz ładniej mi wychodzi z flashem.

Prócz flasha mam jeszcze duże doświadczenie w Gimpie i Blenderze, tak jak wspominałem ten ostatni może się przydać do obrysowywania obrazków z 3D na 2D, tą techniką też częściowo zrobiono SWAG.mov.

Nie powinienem mieć też problemów z wycinaniem wektorów z odcinków ale to będę mógł poćwiczyć dopiero jak się znajdę na innym kompie.

 

Jednak zanim ruszyłbym własne 4 litery chciałbym się jeszcze zapytać czy kontaktowaliście się z gościnami/gościem od Minty Fresh Adventure? Tam mają świetnych grafików i Colgate która powinna móc pasować do silnika Fighting is Magic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...