Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
MrRainbow0334

Fighting is Magic - Rainbow Dash & Fluttershy Mod

Recommended Posts

Siemka wszystkim! ;D
Pewnie większość z was wie, czy jest Fighting is Magic :) Wiecie pewnie również, Mane 6 zakończyło rozwijanie tej gry pod kątem MLP.
W ich wersji, którą można było znaleźć brakowało Rainbow Dash i Fluttershy. Dlatego właśnie razem z moim kolegą postanowiliśmy, że dokończymy  to marnujące się dzieło ;D Od jakiegoś czasu zajmujemy się tworzeniem grywalnej Rainbow Dash ( a w przyszłości oczywiscie także Fluttershy ^^). Narazie wygląda to tak:
http://www.youtube.com/user/Bezimir/videos

Jak widać jest jeszcze mnóstwo do zrobienia. Bardzo przydało by nam się wasze wsparcie, dlatego prosimy, jeśli jesteście zainteresowani rozwojem tego moda, to zasubskrybujcie powyższy kanał, a jeżeli macie jakieś pytania, to chętnie odpowiem w komentarzach ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nie lepiej swoje doświadczenie ofiarować dla moda /MLP/ gdzie wraz z iwannabrawl już mają całą RD z mechaniką, balansem i zaczątkiem Shy z Derpy? Jeśli to są wasze animacje, które sami zrobiliście, przyjmą was z otwartymi ramionami i kopytami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak się składa że współpracowaliśmy z iwanabrawlem i RD w jego wersji jest na takim samym poziomie jak nasza. Wcale nie jest skończona (chyba że kogoś zadowalają pojedyńcze klatki do ciosów ;D) Niestety czasem ciężko nam się było dogadać i dlatego znów robimy oddzielną wersję ; p Teraz tylko czasem wymieniamy się klatkami.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niedawno wyszła cała RD z mechaniką, ale racja - animacja jeszcze kuleje w porównaniu do oryginalnych kucy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie to zastanawia czy Mane6 mają nadal pliki od starej wersji gry i czy by mogli wam lub w ogóle komuś udostępnić pliki od RD i Fluttershy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znając życie to je mają, ale ich nie udostępnią ; p Na pewno nie jedna osoba ich o nie prosiła. Gdyby zgodzili się na takie coś, już dawno do sieci wyciekłaby wersja z Fluttershy i RD ;d 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się czy nie pomóc, jak do tej pory odstraszała mnie głównie anglojęzyczność moderów aż natrafiłem na ten temat.

 

Ukończyłem własne fangame(nie będę robił reklamy), moda do Jagged Alliance 2 zamieniającego tygrysy w wilki(kilkaset klatek), no i jeszcze ostatnio walnąłem animację z pinki(tam był trochę brzydki kąt kamery raczej nie występujący w serialu ale mógłbym to wykonać lepiej) i w ogóle coraz ładniej mi wychodzi z flashem.

Prócz flasha mam jeszcze duże doświadczenie w Gimpie i Blenderze, tak jak wspominałem ten ostatni może się przydać do obrysowywania obrazków z 3D na 2D, tą techniką też częściowo zrobiono SWAG.mov.

Nie powinienem mieć też problemów z wycinaniem wektorów z odcinków ale to będę mógł poćwiczyć dopiero jak się znajdę na innym kompie.

 

Jednak zanim ruszyłbym własne 4 litery chciałbym się jeszcze zapytać czy kontaktowaliście się z gościnami/gościem od Minty Fresh Adventure? Tam mają świetnych grafików i Colgate która powinna móc pasować do silnika Fighting is Magic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...