Skocz do zawartości

Mroczna Strona [Z][Grimdark][Adventure]


Foley

Recommended Posts

Cóż, jeśli nadal miałbym tyle zapału i weny co na początku, to ff miałby 17 rozdziałów. Miałem dość i skróciłem go o rozdział. Niewielka zmiana, po prostu bardziej rozpisałbym niektóre rzeczy :dunno:

Teraz dla odświeżenia pracuję nad one-shot'em, nie wiem dokładnie kiedy się ukaże, ale pewnie do końca sierpnia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

To było super! Szkoda, że to już koniec :( Chociaż nie rozumiem do końca ostatnich zdań:

 

-Nikt ważny. Jedna z was miałaby nawet nieprzyjemność go poznać, ale dzięki mnie została od tego ocalona.


-Wypada podziękować... No, ale kto to?- dopytywała Dash.
-Niejaki Flash Sentry- Discord uśmiechnął się szeroko.

 

Dlaczego miała "nieprzyjemność" poznać Flash'a? (jeśli to było wcześniej opisane to przepraszam, musiałam przeoczyć)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SO AWESOME! :soawesome:  Wczoraj od niechcenia zaczęłam to czytać, a skończyłam dzisiaj. Jeden z najlepszych ficów jakie czytałam i szkoda, że to już koniec. Takiego zakończenia się nie spodziewałam, ale ważne, że szczęśliwe. :pinkie:

Na początku polubiłam Darka i wydawał się być fajną postacią drugoplanową, a tu taka niespodzianka!

:twihug:

Kicająca Pinkie radośnie odcinająca głowę rządzi!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

 

http://vignette3.wikia.nocookie.net/mlp/images/3/37/Twilight_and_friends_shocked_S03E12.png/revision/latest?cb=20130210112501

 

 

Przyznam, że jestem absolutnie zaskoczony, że ktoś odkopał ten fanfic sprzed ponad dwóch lat! :shock:Nie mniej cieszę się, że się spodobało.

I dziękuję za przypomnienie o istnieniu tego tworu, bo miałem się w wolnej chwili zająć jego korektą... ekhm... tak jakoś od roku mam ten zamiar. :flutterblush:

 
EDIT: No niestety spoilery nie chcą wciąż działać, więc przepraszam, że umieszczam obrazek tak, a nie inaczej.

 

 

 

Edytowano przez Foley
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 1 year later...
×
×
  • Utwórz nowe...