Skocz do zawartości

Sosna męczy ołówki


Sosna

Recommended Posts

Jedna uwaga: dlaczego głowa tak do przodu wyciągnięta? Zauważ że kucyki z FiM z reguły mają szyję pod kątem ok. 90 stopni w stosunku do ciała. Teraz trochę to przypomina jakąś zabawkę z G1 :D Rysuj dalej, bo jak to anglicy mawiają "practice makes perfect " ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek? :aj2

To był żart?

Zacząłeś rysować w piątek i już tyle umiesz? :flutterage:

Koleś ty powinieneś jechać do psychiatryka!

Nawet Vinci by tak nie zrobił!

Sory... że tak wbijam do posta i zaczynam nawalać jak wariatka, ale to jest niezwykłe! :lunaderp:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamicznie.

Cóż, mogę powiedzieć, że jeżeli tak szybko się rozwijasz to możesz zajść daleko. Mój pierwszy kucyk też wyglądał jak potwór, więc nie różnisz się zbytnio ode mnie/ Kożystaj z tutoriali, one ci pomogą. Rysuj metodą kół. I poćwicz nad nogami. :) Będzie dobrze ^^

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tyle szczęścia że kuce zacząłem się uczyć wg poradnika mówiącego jak zbudować z pamięci szkielet kucyka z perspektywy z boku (jak w kreatorze), co dało... może nie cudowne, ale zadowalające efekty. Jak próbowałem rysować coś samemu z głowy... wychodziło mi takie coś jak Tobie ten pierwszy :D
Pocieszę Cię... ja rysuję od miesiąca (tyle ile mam deviantarta), talentu nie mam... efekt?  Innymi słowy nie jest źle, ale mogło by być lepiej... głównie jest jak jest dzięki radom innych ludzi i temu że często rysuję... tzn staram się tak z 1 rysunek dziennie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Jak na początkującego jest ok

 

Mała rada,spróbuj rysować kucyki od szkieletu,np jak na tym tucie : http://www.dragoart.com/tuts/8102/1/1/how-to-draw-my-little-pony,-friendship-is-magic-style.htm mi on bardzo pomógł. Bardzo ale to bardzo nie polecam // patrzenia w dół na schodach w Aperture Science //  robienia redrawów ( przerysowywanie [ nie mylić z odbijaniem ] patrząc na inny rysunek) a tym bardziej z tych..."pięknych" sztywnych,pierwszych vectorów od Hasbro,bo potem jak byś miał narysować coś z głowy czy oryginalnego to by wyszło okropnie.A tak jak wyćwiczysz szkielet to będziesz mógł "wyginać" kucyka naturalnie  :aj5:  Mi osobiście,tutoriale bardzo pomogły,to na prawdę fajna rzecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...