Skocz do zawartości

Daedry są wśród nas [NZ][Crossover][Comedy][Slice of Life][Adventure][Dark][Human]


Ocena  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ocena fanfica

    • Więcej takich
    • Całkiem dobry
    • Przeciętny
    • Kiepski
      0
    • Denny
      0


Recommended Posts

Prawie przez cały rozdział śmiałem sie jak głupi do sera (lol). Strasznie szybko rozdział mi zleciał, co jest smutne, bo epicki :l Troche kròtkie to najlepsze spotkanie ever, ale mam nadzieję, że to nie będzie jedyne? Hmm? .-.Następny rozdział zapowiada się jeszcze fajniej, dlatego czekam bez cierpliwości na apdejta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A'propos rozdziałów... Czy masz określone plus minus, ile ich będzie? Tak z ciekawości pytam.

 

Co najmniej 20 bez wątpienia, gdyż chcę zmieścić wszystkich książąt, postaram się nie przekroczyć 30 - i tak będzie to kobyła, ale nie chcę, by osiągnęła planowane rozmiary Czasu i Harmonii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wielki fan uniwersum Elder Scrolls zakochałem się w tym ficu :3. Mam nadzieję na możliwie jak najwięcej scen z Discordem i Sheogorathem! :) I niech zgadnę... tą Daedra, która tak namiesza będzie zapewne Molag Bal? Czy może Mehrunes Dagon? Na pewno któryś z tych dwóch...

Edytowano przez plx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

W KOŃCU!!!! Tak dawno nie było rozdziału, że zapomniałem co było wcześniej :< Super rozdział, Sheogorath był Sheogorathem, zachowanie innych daedr zarąbiście opisane i ogólnie miło. Ale zdecydowanie najlepsza była końcòwka! Coraz ciekawiej sie robi, mam tylko nadzieje, że nowy rozdział wyjdzie szybciej niż ten :< No ale jak tam nauka i tam takie to trudno, ważne, żeby rozdziały dalej były tak fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Wreszcie napisałem ten rozdział siódmy. Mam teraz doła w twórczości no i faktycznie dużo na siebie wziąłem z tymi trzema fanficami, więc teraz staram się jak mogę doczołgać się do końca Daedr i mieć więcej czasu na pozostałe dwa. W następnym rozdziale na Equestrię spadnie pokaźna liczba daedr.

https://docs.google.com/document/d/1lE_2ltZslAZUGOyEN43Ios0Rhc0DtywkXTCRv8v4p-8/edit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto i jest kolejny rozdział zapowiadający naprawdę ciekawe wydarzenia :). Wysyp daedr, draka z Mehrunesem... Lepiej szybko to pisz.

A rozdział sam w sobie - nie mam zastrzeżeń, tylko tak, jak Cahan uważam, że mogłoby  być więcej Sanguine'a. No i Discorda. I Sheogoratha. Ta trójka powinna być gwiazdami fica!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

A ja użyję innego słowa: WRESZCIE

Sam rozdział jest bardzo dobry, idzie się naprawdę porządnie uśmiać :)

Swoją drogą - bardzo dobrze, że wprowadziłeś w końcu jakąś "dobrą" daedrę (Meridia). Ciekawe, czy da komuś Przedświt...

btw czekam na wprowadzenie Azury. I nie tylke dlatego, że to moja ulubiona daedra (a to przez mój sentyment do Morka i Dunmerów), ale dlatego, że jestem ciekaw reakcji Luny i Celestii na wieść, co jest jej domeną... czekam na jakąś grubszą intrygę :)

Edytowano przez plx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK! W końcu kolejny rozdział! Napisałabym więcej, ale jestem chora i wyczerpana, a muszę jeszcze skomentować dzisiaj parę rzeczy.

 

Wiedz jednak, że Cahan aprobuje, aczkolwiek akcja dzieje się nieco chaotycznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luno, prawie zapomniałem, co się działo do tej pory przez tak długą przerwę. Moje niemalże kompletnie nieobeznanie ze światem TES też nie pomaga.

 

Co nie zmienia faktu, iż ubawiłem się setnie (twój Discord jest świetnie oddany), zaś psychopata chcący podbić wszystko i wszystkich właśnie przesunął się na czoło peletonu, jeśli chodzi o moją ulubioną postać z tego fika :D

 

Krótko: więcej i częściej, panie Nieznany!

Edytowano przez aTOM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam za bardzo poprzednich rozdziałów (PISZ CZĘŚCIEJ KURCZKE), ale jestem prawie pewny, że ten jest najlepszy do tej pory xD

Za ten tekst do Najgorszego Księcia powinieneś mieć [legendary]

:P Ogólnie rozdział 11/10, tylko mògłby wyjść szybciej. I troche mało Meridii, ale to jedyny minus jaki potrafie wymienić.

Można powiedzieć, że gdy zobaczyłem "Rozdział ósmy", spojrzałem się jak na... zielonego kosmitę (tss tss).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Rozdział, jak i reszta fanfica jest bardzo fajna. Zresztą widać, że bardzo dobrze piszesz. Podoba mi się styl pisania, jak i wszystko co zostało tam opisane w tym fanficu. Fabuła jest bardzo dobra oraz ciekawa. Tak jak inni czekam na więcej takich i liczę, że następne będą bardzo dobre, a nawet lepsze. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół kolejnego rozdziału już mam. Wygląda na to, że kolejny rozdział będzie w połowie rozkminem daedr z wolna dochodzących do prawdy na temat tego, co się dzieje, a w połowie opisem walki. Tutaj macie spory spoiler, spory nie w rozmiarze, a w konsekwencjach fabularnych.

 

 

- To… jest w sumie dość sensowne - powiedziała Boethiah. Była to największa pochwała, jaką daedra mogła w szczery sposób dać innej. - Jeden artefakt wiążący przynajmniej na chwilę duszę i moc daedry, drugi artefakt wypędzający duszę daedry i trzeci artefakt, który w jakiś sposób… blokowałby powrót lub osłabiał daedrę?

- Nie mam pojęcia, co mogłoby osłabić daedrę lub zablokować jej zdolność do podróży między płaszczyznami. Medalion Królów już dawno przepadł, a i tak nie działał w taki sposób, on bronił jedynie Mundus przed Otchłanią. Myślę jednak, że pierwszym artefaktem musiałby być wyjątkowo wielki klejnot dusz - wydedukowała Azura. - Prawdopodobnie jeszcze większy od mojej Gwiazdy. Nie wiem jednak, skąd miałoby się wziąć coś tak potężnego, tego przecież nie da się ot tak wykonać. Któryś z książąt musiałby w tym maczać paluchy.

- I znowu wracamy do Mory - podsumowała Mefala. - Bo nie tylko jest to być może w zakresie jego mocy, ale również widzi on przyszłość wszystkich śmiertelników, którzy nie są Bohaterami, a tych byśmy wyczuli. Nie ma opcji, by ktoś go mógł w taki sposób zaskoczyć. W obu wypadkach Hermaeus jest winny zdradzie.

Edytowano przez Nieznany7x7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...