Skocz do zawartości

Vile Raven


VileRaven

Recommended Posts

Zazwyczaj nie komentuję OCtów - zazwyczaj, no chyba że któryś szczególnie zwróci moją uwagę... na przykład doczekaniem się całkiem ładnej kolekcji artów niekoniecznie wykonanych przez jego autora x] Ten na torcie jest genialny... i jest przede wszystkim na torcie na dodatek, tyle wygrać! *-*

 

Mroczna alikron, taa... to się nazywa pojechać po bandzie xD taki OC nie zawsze jest mile widziany, ale można zrozumieć tę niechęć, prawda? W końcu ileż można oglądać oryginalne charaktery, które tak na dobrą sprawę nie są wcale oryginalne? xD Ale sądzę, iż od każdej reguły istnieją wyjątki, albowiem tu nie mamy do czynienia z jakimś byle jakim alikornowatym OC, ten tutaj jest wykonany strasznie starannie, i nie mówię tylko o graficznej jego stronie (choć historię miło by było gdybyś rozwinęła, jest gdzieś fanfik nawiązujący do tej postaci? ^^). Innymi słowy sama postać się mi bardzo podoba, co do innych aspektów...

 

Ta karta postaci sama w sobie przypada mi do gustu, nie chodzi mi tyle o sam art (do którego oczywiście nie mam zastrzeżeń), ale o cały ten styl. Miałem kiedyś taką książkę mam ją nadal, Świat Mroku (to taki jakby poradnik MG :P) i ta karta tak się mi skojarzyła jakoś (mimo że nie jest do niej zbyt podobna) xP to chyba wina czcionki, Courier się sprawdza idealnie do takich kartotekowych tekstów xD Od technicznej strony znalazłem jedno powtórzenie ("przez przypadek") i jeden błąd ("pruby"), obydwa w tym paragrafie pod CM ^^

 

I tak na zakończenie, ta postać niesamowicie kojarzy się mi z Alucardem z Hellsinga, podobnie jak przy oglądaniu Nikki Mirai tylko liczyłem podobieństwa Yuno do Pinkameny, tak tu patrząc na Vile Raven, tylko liczę, ile nasza OC ma wspólnego z księciem Transylwanii xD i wyszło mi:

  • długa, czarna grzywa
  • okrągłe, przyciemniane okulary
  • wampir aka klątwa, duh! ^^
  • zawsze ma przy sobie pentagram
  • starsi niż sugeruje to ich uroda
  • z charakteru: staroświeckość, mściwość i sadyzm
  • czarna magia, ftw! ^^
  • OP - żeby to i to zabić trzeba się w cholerę namęczyć xP

521328_460273794053251_132220518_n.jpg733252_2011712201934473x734_970.jpg

 

No i jak? Czyż nie jest tak, że są faktycznie do siebie podobnie? Jakaś inspiracja czy tylko nieślepy traf? :3

 

PS. Jak załatwić sobie taki fajny tort? :lunaderp:

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię alicornowych OC, ale twoja mi się potwornie spodobała.

- Ma piękne imię.

- Jest wampirzycą, co tez bym zhejtowała ale ma idealny desing.

- Nie jest napisane ze jest wszechpotężna itd.

- Pogoń za nieśmiertelnością, niewiele OC ma takie pragnienie.

- Wampir 1000 razy lepszy niż ze Zmierzchu. :ming:

 

Niedługo się chyba skuszę na narysowanie jej. :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię alicornowych OC, ale twoja mi się potwornie spodobała.

- Ma piękne imię.

- Jest wampirzycą, co tez bym zhejtowała ale ma idealny desing.

- Nie jest napisane ze jest wszechpotężna itd.

- Pogoń za nieśmiertelnością, niewiele OC ma takie pragnienie.

- Wampir 1000 razy lepszy niż ze Zmierzchu. :ming:

 

Niedługo się chyba skuszę na narysowanie jej. :rainderp:

Wierzę ^^

1.Dziękuję

2.No bo ja lubię wampiry :B

3.Po co sie tym chwalić xDD nie no żartuję ^^ Ale moge powiedzieć iż jest ona perfekcjonistką i dąży do doskonałości c:

4.Nigdy nie chciała umrzeć.

5. Fuu zmierzch. wampiry mają bać się słońca a nie świecić jak słoneczko ._. To obraza dla wampirów :B

A i jeszcze mnie smuci że Twilight Sparkle ma imię które tak bardzo kojarzy mi się z tym filmem xDD

Zazwyczaj nie komentuję OCtów - zazwyczaj, no chyba że któryś szczególnie zwróci moją uwagę... na przykład doczekaniem się całkiem ładnej kolekcji artów niekoniecznie wykonanych przez jego autora x] Ten na torcie jest genialny... i jest przede wszystkim na torcie na dodatek, tyle wygrać! *-*

 

Mroczna alikron, taa... to się nazywa pojechać po bandzie xD taki OC nie zawsze jest mile widziany, ale można zrozumieć tę niechęć, prawda? W końcu ileż można oglądać oryginalne charaktery, które tak na dobrą sprawę nie są wcale oryginalne? xD Ale sądzę, iż od każdej reguły istnieją wyjątki, albowiem tu nie mamy do czynienia z jakimś byle jakim alikornowatym OC, ten tutaj jest wykonany strasznie starannie, i nie mówię tylko o graficznej jego stronie (choć historię miło by było gdybyś rozwinęła, jest gdzieś fanfik nawiązujący do tej postaci? ^^). Innymi słowy sama postać się mi bardzo podoba, co do innych aspektów...

 

Ta karta postaci sama w sobie przypada mi do gustu, nie chodzi mi tyle o sam art (do którego oczywiście nie mam zastrzeżeń), ale o cały ten styl. Miałem kiedyś taką książkę mam ją nadal, Świat Mroku (to taki jakby poradnik MG :P) i ta karta tak się mi skojarzyła jakoś (mimo że nie jest do niej zbyt podobna) xP to chyba wina czcionki, Courier się sprawdza idealnie do takich kartotekowych tekstów xD Od technicznej strony znalazłem jedno powtórzenie ("przez przypadek") i jeden błąd ("pruby"), obydwa w tym paragrafie pod CM ^^

 

I tak na zakończenie, ta postać niesamowicie kojarzy się mi z Alucardem z Hellsinga, podobnie jak przy oglądaniu Nikki Mirai tylko liczyłem podobieństwa Yuno do Pinkameny, tak tu patrząc na Vile Raven, tylko liczę, ile nasza OC ma wspólnego z księciem Transylwanii xD i wyszło mi:

  • długa, czarna grzywa
  • okrągłe, przyciemniane okulary
  • wampir aka klątwa, duh! ^^
  • zawsze ma przy sobie pentagram
  • starsi niż sugeruje to ich uroda
  • z charakteru: staroświeckość, mściwość i sadyzm
  • czarna magia, ftw! ^^
  • OP - żeby to i to zabić trzeba się w cholerę namęczyć xP

521328_460273794053251_132220518_n.jpg733252_2011712201934473x734_970.jpg

 

No i jak? Czyż nie jest tak, że są faktycznie do siebie podobnie? Jakaś inspiracja czy tylko nieślepy traf? :3

 

PS. Jak załatwić sobie taki fajny tort? :lunaderp:

 

Tak niewiele osób lubi alicornowe OC c: ale ja uważam że to jakie kto sobie tworzy OC to jego sprawa i ja w to nie wnikam c;

 

Niee zapewniam ciebie że nie xd nie oglądam anime. Ale faktycznie sporo cech wspólnych.

 

Dziękuję za tak rozbudowany komentarz ^^ i teraz mi wstyd bo nie wiem co napisać by odpowiedź była równa komentarzowi xd

___________________________________________________________________________________________

 

A tutaj taki wampirzy art z moją postacią i mojej roboty c:

 

this_is_unpleasant____by_vileraven-d6ctb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Oh, my...

Alicorn. Mroczny. WAMPIR. Pentagramy w historii. Sama historia napisana kursywą.

I tyle wystarczy, żeby nawet nie przeczytać OCka, tylko z miejsca dać hejterski koment. Więc to czynię.

Oh, tak mocno hejcę.

Niby inne komentarze są w miarę pozytywne, ale ignorance is bliss, więc i tak nie przeczytam. :hmpf:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh, my...

Alicorn. Mroczny. WAMPIR. Pentagramy w historii. Sama historia napisana kursywą.

I tyle wystarczy, żeby nawet nie przeczytać OCka, tylko z miejsca dać hejterski koment. Więc to czynię.

Oh, tak mocno hejcę.

Niby inne komentarze są w miarę pozytywne, ale ignorance is bliss, więc i tak nie przeczytam. :hmpf:

Rozumiem cie c: ale to mój OC'ek, nie twój. Myślisz że będę płakała że nie przeczytasz ? raczej wątpię c:

 

Alicorn bo je uwielbiam. Poza tym mam logiczne wytłumaczenie jej istnienia.

Mroczny ... chyba wszyscy wiedzą że lubię takie klimaty ? .-. 

Wampir ? uwielbiam wampiry, ich historię. Są bardzo interesującym wymysłem ludzkości.

 

A jeżeli coś ci nie pasuje to napisałam... żeby tacy ludzie się wstrzymali od komentarza bo ich żałosne komentarze niczego nie zmienią ^^

Edytowano przez VileRaven
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem i zgadzam się z przedmówcą. Może i obrazki ładne, ale postać od strony historii stoi cienko. Wygląda tandetnie, przesadziłaś ją. Użyjesz pewnie tego argumentu co wyżej, jak się nie podoba to jego sprawa. Nie do końca, musisz przyjąć krytykę jeśli chcesz się czymś dzielić. Pokazujesz to fandomowi i możliwe ludziom spoza niego.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem i zgadzam się z przedmówcą. Może i obrazki ładne, ale postać od strony historii stoi cienko. Wygląda tandetnie, przesadziłaś ją. Użyjesz pewnie tego argumentu co wyżej, jak się nie podoba to jego sprawa. Nie do końca, musisz przyjąć krytykę jeśli chcesz się czymś dzielić. Pokazujesz to fandomowi i możliwe ludziom spoza niego.

 

Ale postać jest moja c: I nie liczę się ze zdaniem innych bo moja postać ma podobać się mi a nie innym. Takie komentarze są mi zbędne.

OC w porządku, jestem jednak tutaj żeby pochwalić te arty. Matko, gdybym ja miał chociaż 1/3 Twojego talentu :P 

Może już pisałaś, jednak zapytam: W jakim programie tworzysz te arty?

Bardzo dziękuję :3

 

W gimpie ^^ czasem zdarza mi się łączyć gimpa z PS'em c:

Edytowano przez VileRaven
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale postać jest moja c: I nie liczę się ze zdaniem innych bo moja postać ma podobać się mi a nie innym. Takie komentarze są mi zbędne.

Sprzeczność! Skoro nie liczysz się ze zdaniem innych czemu dziękujesz za pochlebstwa?

Nielogiczność! Po co w takim razie wstawiasz OC na forum?

Przyjmij krytykę waćpanna, bo daleko nie zajdziesz.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka krytyka to jak nie krytyka, wyczuliliście się po prostu na punkcie wszelkich mroczności, Alicornów itp. 
A dziewczyna chce po prostu zrobić takiego OC jaki się JEJ podoba, a nie WAM, więc nie oceniajcie po tym czy postać jest mroczna tylko po tym czy są prawdziwe błędy, bo jak czytam:


I tyle wystarczy, żeby nawet nie przeczytać OCka


To naprawdę myślę że to nie fair z waszej strony.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzeczność! Skoro nie liczysz się ze zdaniem innych czemu dziękujesz za pochlebstwa?

Nielogiczność! Po co w takim razie wstawiasz OC na forum?

Przyjmij krytykę waćpanna, bo daleko nie zajdziesz.

 

Ale to jest głupia krytyka  bo krytkujesz coś co mi się podoba a krytykujesz to bo tobie się nie podoba :o To nie jest rysunek w którym wytyka się komuś błędy... a ja nie uważam za błąd tego że moja OC jest mroczna i jest alicornem ... bo to mi sie podoba. A moje OC ma się mi podobać... krytyka może dotyczyć historii ale nie możesz krytykować moich upodobań -.-   I to co w tej chwili napisałeś jest bardzo prymitywne i żałosne. Bo prubujesz skrytykowac moją osobe za to jaka jestem i co lubię.

 

Taka krytyka to jak nie krytyka, wyczuliliście się po prostu na punkcie wszelkich mroczności, Alicornów itp. 

A dziewczyna chce po prostu zrobić takiego OC jaki się JEJ podoba, a nie WAM, więc nie oceniajcie po tym czy postać jest mroczna tylko po tym czy są prawdziwe błędy, bo jak czytam:

To naprawdę myślę że to nie fair z waszej strony.

 

 

No włąśnie ... To się nazywa krytykowanie mojej osoby...  nie można krytykować mojej postaci bo inni nie lubią mrocznych alicornów..  bo lubię mroczne rzeczy i wampiry :B Nie nie nazywa się krytykom tylko zwyczajnym  prostactwem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest głupia krytyka  bo krytkujesz coś co mi się podoba a krytykujesz to bo tobie się nie podoba :o To nie jest rysunek w którym wytyka się komuś błędy... a ja nie uważam za błąd tego że moja OC jest mroczna i jest alicornem ... bo to mi sie podoba. A moje OC ma się mi podobać... krytyka może dotyczyć historii ale nie możesz krytykować moich upodobań -.-   I to co w tej chwili napisałeś jest bardzo prymitywne i żałosne. Bo prubujesz skrytykowac moją osobe za to jaka jestem i co lubię.

 

No włąśnie ... To się nazywa krytykowanie mojej osoby...  nie można krytykować mojej postaci bo inni nie lubią mrocznych alicornów..  bo lubię mroczne rzeczy i wampiry :B Nie nie nazywa się krytykom tylko zwyczajnym  prostactwem.

Na tym polega krytyka, że mówię, co mi się nie podoba. Rozumiem mrok, ale nie mHrok, bez przesady. Do tego, jak tworzysz OC to proszę, omijaj alicorny. W serialu są cztery, na forum z 50% OC. Plus wampir, tu już miałem lekki problem. Kuc wampir? Uważasz, ze piszę prostacko, podaj przykład, bo uznam to za obrazę.
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arashel, ale skoro jej się podoba to co jej zabronisz? Mnie tez będziesz hejcić za te mój OC zadaje się z alicornem? Za to ze tez lubię mroczne klimaty? Tez lubię wampiry, choć nie zrobiłabym takiego OC. Lubię tez połączenie czarnego i czerwonego, jedna z moich OC ma takie kolory, tez mnie zhejcisz? Tak samo mogę ciebie zhejcić za to co lubisz bo mi się nie podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arashel, ale skoro jej się podoba to co jej zabronisz? Mnie tez będziesz hejcić za te mój OC zadaje się z alicornem? Za to ze tez lubię mroczne klimaty? Tez lubię wampiry, choć nie zrobiłabym takiego OC. Lubię tez połączenie czarnego i czerwonego, jedna z moich OC ma takie kolory, tez mnie zhejcisz? Tak samo mogę ciebie zhejcić za to co lubisz bo mi się nie podoba.

Uprzejmie proszę o zaprzestanie używania pongliszu oraz przeczytanie dokładniej moich wypowiedzi.

Jak już napisałem, mrok toleruję, mHroku nie. Alicorno-wampiro-księżniczka z pragnieniem zemsty, której talentem jest zabijanie za pomocą kruków? Błagam! Skoro podoba jej się to, wolna droga, ale powinna liczyć się że zdaniem innych. Takie przesadzone OC to nic fajnego.

Jeśli nie podobają Ci się arabskie klimaty, droga wolna, krytykuj.

Zwróć uwagę, że wypatrujecie w moich zdaniach czegoś, czego nie napisałem. Nie skrytykowałem tego, co jej się podoba. Skrytykowałem to, co wystawiła do publicznej oceny.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Arashela.

Przecież OC są tutaj tworzone między innymi po to, żeby innie je oceniali, prawda? Autorzy więc powinni wiedzieć, że mogą zostać skrytykowani. Mam wrażenie że Ci którym podoba się historia + Vile Raven nie dopuszczają tego, że komuś może się to nie podobać.

Droga autorko. Ja już kilka razy pisałam, że bardzo doceniam Twój talent, którego nie da się zaprzeczyć. On jest i jest bardzo, bardzo duży. Ale talent plastyczny nie gwarantuje talentu pisarskiego. Ja równierz sądzę, że mimo cudownej oprawy graficznej, sama historia nie jest oryginalna. Dobrze, że Ci się podoba. Innym nie musi. Ci inni mają prawo to napisać.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli coś ci nie pasuje to napisałam... żeby tacy ludzie się wstrzymali od komentarza bo ich żałosne komentarze niczego nie zmienią

Weź kilka głębokich wdechów, policz do dziesięciu... Nie ma sensu toczyć piany z pyska, jak tylko zobaczy się jakąś krytyczną opinię. Ja rozumiem - młodość, hormony buzują, ale emocje można powściągnąć.

Nie wiem, czy wiesz, ale to słuchanie krytyki, a nie ciągłych pochlebstw, pozwala artyście się rozwinąć. I powie ci to każdy, dosłownie każdy uznany artysta w fandomie czy poza nim. Na ciebie za to krytyka działa jak czerwona płachta. Radzę ci to przemyśleć...

 

Ale to jest głupia krytyka  bo krytkujesz coś co mi się podoba a krytykujesz to bo tobie się nie podoba

Nie. Nikt tu nie mówił o gustach. Mówiliśmy o tym, że OCek jest sztampowy, banalny, mroczny na siłę i kompletnie nieoryginalny. To nie jest krytyka twojej osoby, i niech mnie Celestia broni, żebym kiedyś nie zaczął oceniać poszczególnych osób po poziomie ich OCków.

Podoba ci się twój OCek? Masz do tego pełne prawo. Tak jak i nam może się on nie podobać, i mamy pełne prawo do wyrażenia tego w PUBLICZNYM temacie.

Nie doceniasz żadnej krytyki? Do tego też masz pełne prawo, a my mamy prawo ją wyrazić.

Zastanów się, zanim od razu zamkniesz się na jakąkolwiek krytykę. Może ci to wyjść tylko na dobre. Czy naprawdę kolejny komentarz typu "TAKI ŁADNY I MHOOOCZNY, XDDD DOBRA ROBOTA. <3 LOFFCIAM TO XD" byłby dla ciebie bardziej wartościowy?

Na pewno jesteś w stanie stworzyć coś naprawdę oryginalnego i dobrego, co spodoba się ludziom niezależnie od gustu. Bo tutaj, niestety, jedynym, co można docenić, są arty.

Edytowano przez Airlick
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym polega krytyka, że mówię, co mi się nie podoba. Rozumiem mrok, ale nie mHrok, bez przesady. Do tego, jak tworzysz OC to proszę, omijaj alicorny. W serialu są cztery, na forum z 50% OC. Plus wampir, tu już miałem lekki problem. Kuc wampir? Uważasz, ze piszę prostacko, podaj przykład, bo uznam to za obrazę.

 

uwarzam że to poprostu nie jest krytyka. Prubujesz tylko uświadomić mi że mój OC jest okropny i że mam zrobić takiego jaki ci się będzie podobał. A ja tego nie zrobię. To mój OC i ma podobać się mi c: I proszę nie pisz już bo w temacie wyraźnie napisałam  że osoby takie jak ty nie sa mile widziane i jak coś się im nie podoba to niech się po prostu wstrzymają od niemiłych komentarzy ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwarzam że to poprostu nie jest krytyka. Prubujesz tylko uświadomić mi że mój OC jest okropny i że mam zrobić takiego jaki ci się będzie podobał. A ja tego nie zrobię. To mój OC i ma podobać się mi c: I proszę nie pisz już bo w temacie wyraźnie napisałam  że osoby takie jak ty nie sa mile widziane i jak coś się im nie podoba to niech się po prostu wstrzymają od niemiłych komentarzy ^^

Przeczytaj sobie definicję krytyki. Z takich ocen więcej wyniesiesz niż z całej reszty. Nie chcę, żebyś robiła nic pode mnie, chcę powstrzymać falę mHrocznych alicornów z mHroczną historią o mHrocznym wyglądzie. Szukających zemsty. W mHroku. Jeśli to twój OC i ma się podobać tylko tobie, to czemu wystawiasz go do publicznej oceny?

Nie mile widziane komentarze, które pokazują błędy? My cię nie linczujemy. Za rok, za dwa, jeśli zobaczysz to OC to zrozumiesz błędy. Moje komentarze nie są niemiłe. Są prawdziwe.

Ah, no tak! Dalej czekam na przykład prostactwa w moich postach w tym temacie. Inaczej potraktuję to jako obelgę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź kilka głębokich wdechów, policz do dziesięciu... Nie ma sensu toczyć piany z pyska, jak tylko zobaczy się jakąś krytyczną opinię. Ja rozumiem - młodość, hormony buzują, ale emocje można powściągnąć.

Nie wiem, czy wiesz, ale to słuchanie krytyki, a nie ciągłych pochlebstw, pozwala artyście się rozwinąć. I powie ci to każdy, dosłownie każdy uznany artysta w fandomie czy poza nim. Na ciebie za to krytyka działa jak czerwona płachta. Radzę ci to przemyśleć...

 

Nie. Nikt tu nie mówił o gustach. Mówiliśmy o tym, że OCek jest sztampowy, banalny, mroczny na siłę i kompletnie nieoryginalny. To nie jest krytyka twojej osoby, i niech mnie Celestia broni, żebym kiedyś nie zaczął oceniać poszczególnych osób po poziomie ich OCków.

Podoba ci się twój OCek? Masz do tego pełne prawo. Tak jak i nam może się on nie podobać, i mamy pełne prawo do wyrażenia tego w PUBLICZNYM temacie.

Nie doceniasz żadnej krytyki? Do tego też masz pełne prawo, a my mamy prawo ją wyrazić.

Zastanów się, zanim od razu zamkniesz się na jakąkolwiek krytykę. Może ci to wyjść tylko na dobre. Czy naprawdę kolejny komentarz typu "TAKI ŁADNY I MHOOOCZNY, XDDD DOBRA ROBOTA. <3 LOFFCIAM TO XD" byłby dla ciebie bardziej wartościowy?

Na pewno jesteś w stanie stworzyć coś naprawdę oryginalnego i dobrego, co spodoba się ludziom niezależnie od gustu. Bo tutaj, niestety, jedynym, co można docenić, są arty.

 

Ale mi nie zalezy na żadnych komentarzach. ALe nie chcę komentarzy tupu nie podoba mi się bo za mroczny bo jest wampirem i bo jest alicornem  bo to się i tak nie zmieni. I w cale nie chcę tworzyć postaci która spodoba się wszystkim. Ja robię postać która podoba się mi. Nie chce takich komentarzy bo wiem że to nic nie zmieni. A komentarzy w których jest  "TAKI ŁADNY I MHOOOCZNY, XDDD DOBRA ROBOTA. <3 LOFFCIAM TO XD"  to już w ogóle nie lubię. Postać została stworzona zanim powstał ten temat i stworzyłam go tylko po to by ludzie wiedzieli jakiego mam OC'a

 

 

której talentem jest zabijanie za pomocą kruków

 

To nie jest jej talentem a kruki nie były prawdziwe. Były one efektem zaklęcia.

Jej talentem jest czarna magia i wszystko co z nią związane.

 

Poza tym... założę sie że nasze 4 księżniczki nie są jedyne w całym kucykowym świecie.

A i ogólnie to nawet nie licze się z tym ile księzniczek jest. Bo każdy tworzy sobie postać i inaczej obmyśla świat kucy prawda ? nasze OC'ki nie są w tych samych ... jedni wymyślają sobie takie historie a inni inne. I nie koniecznie wszystkie z nich się ze soba pokrywają.

Każdy ma swój równoległy świat w którym decyduje sam o losach swojego. Ja chcę by w moim była Raven i wy nic na to nie poradzicie.

Przeczytaj sobie definicję krytyki. Z takich ocen więcej wyniesiesz niż z całej reszty. Nie chcę, żebyś robiła nic pode mnie, chcę powstrzymać falę mHrocznych alicornów z mHroczną historią o mHrocznym wyglądzie. Szukających zemsty. W mHroku. Jeśli to twój OC i ma się podobać tylko tobie, to czemu wystawiasz go do publicznej oceny?

Nie mile widziane komentarze, które pokazują błędy? My cię nie linczujemy. Za rok, za dwa, jeśli zobaczysz to OC to zrozumiesz błędy. Moje komentarze nie są niemiłe. Są prawdziwe.

Ah, no tak! Dalej czekam na przykład prostactwa w moich postach w tym temacie. Inaczej potraktuję to jako obelgę.

Ale dla mnie to nie są błędy c: może dla ciebie bo tobie się to nie podoba...

A moja Raven zostanie taka na zawsze. Ciężko by mi było rozstać się z moją ukochaną postacią.

A poza tym : i_support_alicorn_oc__s_stamp_by_atlanta  Nie naleze do ludzi którzy nie lubią Alicornowych mrocznych OC ^^ Nie wiem dlaczego ludzie je tak krytykują. To nie wasza sprawa co się komu podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym : i_support_alicorn_oc__s_stamp_by_atlanta  Nie naleze do ludzi którzy nie lubią Alicornowych mrocznych OC ^^ Nie wiem dlaczego ludzie je tak krytykują. To nie wasza sprawa co się komu podoba.

 

Nie nasza sprawa? Dziewczyno, wystawiasz ten temat na forum, więc pogódź się z krytyką.

 

 

uwarzam że to poprostu nie jest krytyka. Prubujesz tylko uświadomić mi że mój OC jest okropny i że mam zrobić takiego jaki ci się będzie podobał. A ja tego nie zrobię. To mój OC i ma podobać się mi c: I proszę nie pisz już bo w temacie wyraźnie napisałam  że osoby takie jak ty nie sa mile widziane i jak coś się im nie podoba to niech się po prostu wstrzymają od niemiłych komentarzy ^^

 

Arashel nie napisał nic złego. Ani obraźliwego. Robisz z igły widły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nasza sprawa? Dziewczyno, wystawiasz ten temat na forum, więc pogódź się z krytyką.

 

 

 

Arashel nie napisał nic złego. Ani obraźliwego. Robisz z igły widły.

 

Ale to nie jest krytyka. Nie zrobiłam nic źle żeby krytykować. Zrobiłam to co mi się podoba a to że wam nie to juz wasza sprawa. A ja do końca będę broniła swego.

I proszę nie piszcie już bo nie chce mi się z wami dyskutować. Nie robię z igły widły po prostu wiem że i tak nie zmienię swojej postaci dlatego że komuś się ona nie podoba ^^

Tylko marnujecie czas.

Moja postać ma "swój świat" wymyślone prze zemnie i  jeżeli tak wam ona przeszkadza to zapewniam że takich osób jak wy w tym świecie na pewno nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...