Skocz do zawartości

Vile Raven


VileRaven

Recommended Posts

Tak szczerze to pentagram nie jest nawet symbolem w religii chrześcijan lecz w religii wicca. Ten z 2 odnogami do góry jest satanistyczny a ten z 1 odnogą jest symbolem harmonii. 

Mniej więcej tak

Szatan.

p1.gif

Nie szatan.

blog_rn_4018209_5791345_tr_pentagram2.gi

I żaden nie był symbolem u chrześcijan. Teraz tylko się przyjęło że to znak szatana.

 

Nie będę się kłócić, Wiem swoje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż katolicy przestawiają znaczenia wielu symboli na satanistyczne. Przy prawie każdym kościele jest plakat z symbolami ,,niebezpiecznymi''. Nie będę się wtrącał w twoją wiedzę, to i tak nie jedyny błąd myślowy jaki jest wśród symboli religijnych. W każdym razie czekam na historie OC-eka. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż katolicy przestawiają znaczenia wielu symboli na satanistyczne. Przy prawie każdym kościele jest plakat z symbolami ,,niebezpiecznymi''. Nie będę się wtrącał w twoją wiedzę, to i tak nie jedyny błąd myślowy jaki jest wśród symboli religijnych.

 

Pozdro, nigdzie takiego plakatu jeszcze nie widziałam. I skłaniam się jednak ku racji Raven. Faktycznie, kiedyś pentagram miał związek z chrześcijaństwem.

 

I zajerysunki, autorko. Historia może nie zostanie moją ulubioną, ale wygląd postaci świetny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro, nigdzie takiego plakatu jeszcze nie widziałam. I skłaniam się jednak ku racji Raven. Faktycznie, kiedyś pentagram miał związek z chrześcijaństwem.

 

I zajerysunki, autorko. Historia może nie zostanie moją ulubioną, ale wygląd postaci świetny.

Kilka lat temu widziałem coś takiego przy kościele. Teraz nie wiem bo nie chodzę i nie mam zamiaru.

 

Koniec offtopu.

Rysunki świetnie. Co do tła na niektórych pracach, jak je robisz? Za pomocą tekstur czy masz jakiś inny sposób?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...