Skocz do zawartości

Zabawa: Znajdź przyjaciela


Lemuur

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 293
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość Zniszczyciel

Tak więc, z góry przepraszam za długą przerwę, ale niestety, choroba skutecznie odbierała ( i z resztą kontynuuje odbieranie...) trzeźwe myślenie, co powodowało iż niezdolny byłem do jakiejkolwiek pracy w dziale... Wybaczcie...

Tak więc! Aby dłużej już nie przeciągać!

Przyjacielem Kubygaw2 zostaje niemal jednogłośnie... Flutttershy!

Co będzie jego wrogiem jednak? Otóż... zUe stworzenia! (oj, Vanadissowanie widzę ; >)

No, to po takiej przerwie ruszmy z pompą... Poszukajmy kogoś dla... Kaczego! yea, to będzie piękne, coś czuję : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

*wbiega zdyszany Zniszczyciel*

Uff... Dobra, nieco spóźnione (jak zwykle :rainderp:), ale, grunt że jest!

Bez zbędnych formalności! Kaczy, Twoim oficjalnym przyjacielem zostają... Kaczki!! Cóż za niespodziewany wybór!

Ale, ale, czy Kaczki będą w stanie odeprzeć atak wrogich kaczkom myśliwych- administratorów, którzy uniemożliwiają mu wrzucanie artów wiadomej treści w wir naszego forum? Powodzenia!

Hmmm... Chodzi mi po głowie taka myśl, bo ostatnio mnie naszło na "dzień świra"... Poszukajcie kogoś dla Adama Miauczyńskiego, granego przez Marka Kondrada!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Szukanie przyjaciół/wrogów dla postaci z popkultury to fajny pomysł, moim zdaniem. Przyjaciół brak. Od biedy z synem się dogaduje, o ile pamiętam ten film. Ale - brak. Wrogowie zaś to prawie wszyscy. Zwłaszcza ci wchodzący mu w drogę. Albo głupi. Na jedno wychodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ouu... Widzę, że Zniszczu wziął sobie wolne w tym samym czasie co ja... ( I wcale nie zrobiliśmy sobie wakacyjnej przerwy szukając głupich wymówek! :P)... Nieno to serio zbieg okoliczności.

Tak już poważniej nieco... Pora coś tu ruszyć... Słynne osobistości ostatnio nawymyślali, o proszę! xD... Niechaj i tak będzie.

Przyjacielem Adama Miauczyńskiego zostają wszyscy spokojni introwertycy z wyższym wykształceniem, a nawet sam Nikt!

Natomiast wrogiem zostaje tępa masa, czyli cały świat, no może poza Nikim... :P.

... To może teraz ktoś specjalnie dla Sadzia! Nicolas Cage!

Jakich przyjaciół, a jakich wrogów widzicie, dla tak wspaniałego aktora? :rainderp:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=68BjP5f0ccE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach! Mój idol. Powinienem wcześniej tu odpowiedzieć. Mistrz aktorstwa i w ogóle. Definicja mojej 10-stopniowej skali kiepskiej gry w filmach. Dla porównania - typowy kamień to 7. Anyways... przyjacielem pana Cage'a zostaje nie kto inny, jak Pan Deska!! Wrogami zaś zostają wszyscy, którzy nie uznają kiepskiego aktorstwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać dział zmarł :(

Wracając do tematu... Pan Cage zostaje przyjacielem najsłynniejszego kawałka drewna! Pan Deska i Nickolas Cage będą się ze sobą świetnie dogadywać. Niestety nie ma tak łatwo i będą musieli uciekać przed krytykami gry aktorskiej, pasjonatami kina i zawziętymi antyfanami aktorstwa ich kalibru.

Na horyzoncie pojawił się kolejny samotny człowiek. Tym razem to jednak nie mężczyzna a kobieta. Nie widzę jeszcze kim ona jest...

Podzeszła bliżej! Teraz już widzę!

To Lauren Faust! Kto zostanie jej przyjacielem a kti wrogiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

Jak tu dopasować jakichkolwiek wrogów Takiej osobie? No cóż... Zadanie jest zadanie! Trzeba wykonać!

*Pomaga Lauren zejść na brzeg*

Lauren, oto Twoi przyjaciele! *wskazuje na bronies, pegasi i resztę świata"

Natomiast wrodzy są tutaj *podaje niewielkie pudełeczko*

- Ale tu nic nie ma...

- No i fajnie, nie!? Gratuluję, urodził się taki, co wszystkim dogodził!

Taa. Wiecie co mi się przypomniało? Reklama Old Spice'a, ale ta nieco starsza. Kto podejmie się próby znalezienia przyjaciół i wrogów panu, który siedzi na koniu? Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...